reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

zrezygnowałam z kawy w pracy bo mam bardzo marną, a lubię smak kawy więc jak już mam dostarczać sobie kofeiny to wole z lepszej jakości kawy niż z tego g... które jest u mnie w biurze. W efekcie piję kawę 2-3 razy w tygodniu w domu.
 
reklama
Ale się załamałam :-( miałam mieć jutro usg juz doczekać się nie mogłam aż zobaczę dzidzie a tu dzwonią że Pani doktor jutro nie może i przełożone mam na piątek :-(

3jgxgzu3myn8c509.png


j5rbanliaajhz73z.png
 
Mój to wszystko musiał załatwiać sam itp, po porodzie nie miałam siły, szwy mnie ciągnęły nie powiem gdzie :-D jazda samochodem lub żeby gdzieś usiąść wtedy po porodzie na pupie to był problem :-S może teraz przy drugim porodzie będzie lepiej.
Kobieta rodzi a facet niech potem wszystko załatwia i się martwi :-D

3jgxgzu3myn8c509.png


j5rbanliaajhz73z.png
 
Maria.sm- z córeczką też nie miałam ochotę na słodkie dopiero po ustaniu mdłości chęci na słodycze powróciły [emoji6] Ja teraz mam straszna ochotę na pomarańcze ogólnie owoce w każdej postaci lody też owocowe [emoji6] Ciekawe czy takie zachcianki na konkretne jedzonko jest związane z płcią [emoji3]

KatiNails, o Ty niedobra taka chęć na Shakea mi zrobiłaś [emoji6] aż ślinotoku dostalam [emoji6] No pięknie [emoji4]

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
A podobno od słodkiego Cię odrzuca [emoji23] a to mega słodkie [emoji23][emoji23]
Chodź do mnie mam jeszcze domowy sorbet malinowy w zamrażarce :D podzielę się [emoji23]

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Dziewczyny dopadła mnie Jakas okropna jelitowka , nad ranem zaczęła wymiotować do tego okropna biegunka. Goraczki nie mam, ale jestem tak wykonczona, wszystko mnie boli, zimno mi jest. Nic nie jem, ale dzieki Bogu nie wymiotuje juz po piciu.
Moje dziecko dwa dni temu miało podobne dolegliwosc. :no2:
:baffled::hmm:
 
reklama
Dziewczyny dopadła mnie Jakas okropna jelitowka , nad ranem zaczęła wymiotować do tego okropna biegunka. Goraczki nie mam, ale jestem tak wykonczona, wszystko mnie boli, zimno mi jest. Nic nie jem, ale dzieki Bogu nie wymiotuje juz po piciu.
Moje dziecko dwa dni temu miało podobne dolegliwosc. :no2:
:baffled::hmm:
Niestety wirusy panują i ciężko się uchronić. Zdrowia!!

f2w3flw1cbdbspns.png
 
Do góry