reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Sorenlorenson, ja myślałam, że to właśnie młoda pokolenie tak ma żeby chorym przychodzić do pracy bo boją się o swoje stanowisko. Strasznie irytujące jest takie chodzenie chorym do pracy [emoji17]

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
KatiNails kusisz ja za sorbetami jestem niebardzo choć ostatnio tak mi spasowało wszytko co malinowe a ty skąd jesteś bo z tego co kojarzę to też pisałaś że z okolic rzeszowa
Tak tak z Rzeszowa :)

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Ja mdłości raz mam, a raz nie mam. Generalnie odkąd zaczął się 12 tydzień to jest troszkę lepiej i trochę więcej energii ;)

Dziewczyny, różne źródła różnie podają, jak wy liczycie kiedy zaczyna się drugi trymestr? Od 13, 14, 15 tygodnia? :)
 
Ja mdłości raz mam, a raz nie mam. Generalnie odkąd zaczął się 12 tydzień to jest troszkę lepiej i trochę więcej energii ;)

Dziewczyny, różne źródła różnie podają, jak wy liczycie kiedy zaczyna się drugi trymestr? Od 13, 14, 15 tygodnia? :)
Wg mojej aplikacji II trymestr zaczyna się od 15 tygodnia (14+0) [emoji4]



8une3e3kck8m6mea.png
 
U mnie w pracy (UK) L4 jest niepłatne, więc wierzcie mi, że ludzie przychodzą w każdym stanie. Proste...nie ma cię w pracy nie masz kasy.... dużej części osób na to po prostu nie stać. Ja sama nastawiam sie na pracę do 37 tygodnia. U nas dziewczyny pracowały czasami, do samego porodu. Pod tym względem Polska naprawde przoduje w Europie. Moja siostra obie ciąże przesiedziała w domu od 4 miesiąca na L4 płatnym. Ja tutaj nie mam takiej możliwości...kwota macierzyńskiego też jest masakrycznie niska. Więc teraz czeka mnie duuuużo oszczędzania ;)

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ja już po wizycie,wszystkie badania mam wzorowe poza hemoglobiną moja pięta achillesa:p więc mam znów szelazo zapisane.Dzieć znowu starszy niż om o 3 dni,ponad 5 cm,termin 1.08 dalej,przezierność 1,2 albo 1,4 nie pamiętam z tego wszystkiego wg wszystko wygląda że jest w porządku:-D;)
 

Załączniki

  • usg2.jpg
    usg2.jpg
    304,2 KB · Wyświetleń: 99
reklama
O nieee współczuje. Ja mam wizyte z położną w czwartek o 18:00 też bardzo sie nastawiam, że zobacze dzidziusia i wogole że dowiem się wreszcie czy wszystko jest ok,ale już zapowiedzieli ze mam zadzwonić o 17:00 żeby potwierdzić ze wizyta sie odbędzie.



Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom

Wiola na wizycie z położna nie zobaczysz dzidziusia :( , usg robią dopiero 12-13 tyg , ja dostałam list ze szpitala mam na 5.02


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry