reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Czemu w Lesznie?
Bo miałam Polna Poznań i leszno do wyboru. Mój lekarz z Polnej jest na urlopie

Mój gin mówił , że jak wody odejdą to w ciągu 24 h powinno być rozwiązanie. To jak długo będą czekać? I dali Ci obiad jak masz mieć cc?
Tez mnie to dziwi ale chyba wiedza co robią. Przenieśli mnie na ginekologie tu już tak ładnie nie jest.
Screenshot_2018-07-13-14-13-14-900_com.miui.gallery.png
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-07-13-14-13-14-900_com.miui.gallery.png
    Screenshot_2018-07-13-14-13-14-900_com.miui.gallery.png
    151,1 KB · Wyświetleń: 296
I specjalnie jechalas do Leszna??
Masz jakies skurcze czy cos? I tak dlugo czekaja jak wody juz dawno odeszly??
Nie mam skurczy wcale właśnie :( a bez wód do tygodnia ponoć można dotrwac jeszcze w bo organizm produkuje nowe wody do 39-40 tygodnia mi powiedzieli. Rozwarcia nie mam.
Pierwsza ciąża nie znam się ale dwóch już badalo i to samo mówili
 
Bo miałam Polna Poznań i leszno do wyboru. Mój lekarz z Polnej jest na urlopie


Tez mnie to dziwi ale chyba wiedza co robią. Przenieśli mnie na ginekologie tu już tak ładnie nie jest. Zobacz załącznik 877148
Zupka krupniczek? A to drugie to makaron z truskawkami? :)Ważne,że już jesteś w szpitalu pod opieką-najlepiej jak będzie obchód dopytaj,jakie mają plany..
 
reklama
Do góry