reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Tesciowa to nie rodzina :D hyhyhy wiem ze jest dziwna dlatego jestem juz tym zmeczona i wole jak jest teraz.. nie odzywa sie i spoookooo.. byleby juz nie trzaskala, bo wdrygam sie za kazdym razem.. ;)
A rodzinke mam super [emoji173] tą co tworzymy z mezem,ale i moja rodzina jest rodzina dla meza,jesli wiesz o co mi chodzi ;)
Tak[emoji16]rozumiem[emoji16] i wcale ci się nie dziwię[emoji16]
 
reklama
Ja już po wizycie. Wody w normie a mały po prostu będzie drobniejszy i też trochę też brzuch zaniza wage. Przepływy są bardzo dobre więc nie ma się czym martwić. Gbs pobrany, w poniedziałek będę mieć wynik do odbioru. No i jutro mam do niej podejść do szpitala to zrobimy zapis ktg. Trochę kamień z serca ale i tak się będę martwić pewnie do czasu aż nie będę mieć w ramionach dziecka :p
 
Ja już po wizycie. Wody w normie a mały po prostu będzie drobniejszy i też trochę też brzuch zaniza wage. Przepływy są bardzo dobre więc nie ma się czym martwić. Gbs pobrany, w poniedziałek będę mieć wynik do odbioru. No i jutro mam do niej podejść do szpitala to zrobimy zapis ktg. Trochę kamień z serca ale i tak się będę martwić pewnie do czasu aż nie będę mieć w ramionach dziecka :p
O to super! Wiadomo, że będziesz się już martwić do końca. Ale teraz już tylko do przodu[emoji4]
 
Ja już po wizycie. Wody w normie a mały po prostu będzie drobniejszy i też trochę też brzuch zaniza wage. Przepływy są bardzo dobre więc nie ma się czym martwić. Gbs pobrany, w poniedziałek będę mieć wynik do odbioru. No i jutro mam do niej podejść do szpitala to zrobimy zapis ktg. Trochę kamień z serca ale i tak się będę martwić pewnie do czasu aż nie będę mieć w ramionach dziecka :p
Super wiesci ❤❤❤❤ nie martw sie kochana,bedzie dobrze :* ciesz sie "urokami" koncowej ciazy [emoji23]
 
Ja tez miałam podobny termin bo na 20 sierpnia z OM. Tylko ja bede miała Cc i wpisali mnie na 10 sierpnia tydzień wcześniej .

Tez czułam sie wspaniale az do 30 tyg :) mam dosc spory brzuchol , ruchliwe dziecko - powiedziałabym , ze nawet bardzo i cały czas musze pracować , jesli nie fizycznie to umysłowo , nie moge sie uwolnić od spraw firmowych , bo sama sobie jestem szefem a non stop sie duzo dzieje .

Super , ze podoba ci sie imię małej <3 podobno jest jakaś bajka o dziewczynie o imieniu Astrid która jest Wikingowa dziewczyna i lata na smoku:) a mi sie bardzo podoba była belgijska królowa o tym imieniu - mimo ze jej historia nie jest zbyt fajna a nawet smutna.

Juz wiesz gdzie będziesz rodziła ?
Widziałam właśnie, że nadal dzielnie pracujesz. Własna działalność czasem tego niestety wymaga ale mam nadzieje, że nie obCIĄŻA Cię to za bardzo :) a mogę spytać czemu CC, wskazania medyczne czy wybór? Przy bliźniakach też miałaś?
Z bajką to pewnie chodzi o 'Jak wytresować smoka'. Bardzo fajna animacja, naprawdę polecam! Nawet dla dorosłych :) Najfajniej oglądać w oryginale, przynajmniej ja nie lubię dubbingu.
Wybieram się rodzić na Żwirki i Wigury w Warszawie. Tam jest ładny nowy oddział porodowy.
A Twoje CC gdzie będzie?
 
Widziałam właśnie, że nadal dzielnie pracujesz. Własna działalność czasem tego niestety wymaga ale mam nadzieje, że nie obCIĄŻA Cię to za bardzo :) a mogę spytać czemu CC, wskazania medyczne czy wybór? Przy bliźniakach też miałaś?
Z bajką to pewnie chodzi o 'Jak wytresować smoka'. Bardzo fajna animacja, naprawdę polecam! Nawet dla dorosłych :) Najfajniej oglądać w oryginale, przynajmniej ja nie lubię dubbingu.
Wybieram się rodzić na Żwirki i Wigury w Warszawie. Tam jest ładny nowy oddział porodowy.
A Twoje CC gdzie będzie?
Malutka ułożona miednicowo a poza tym pierwsze rozwiazanie miałam cc i mam prawo miec znowu, musiałabym wyrazić zgodę na poród siłami natury .
Tak to pewnie chodzi o ta bajeczkę :)
Ja bede rodzic w Medicover- dam znać , czy było warto jak bede po :)

Oj z Firma własna ciezko sie wyluzować zwłaszcza jak samemu sie wszystko robi od podstaw i współpracuje z masa ludzi , wlasnie wdrażam męża i jest przerażony po kilku dniach ma dosc a myslal , ze to on ma ciezko w pracy ..:)
 
Na polepszenie humoru dzisiaj dostałam taka nagrodę z konkursu na fejsie :D
 

Załączniki

  • IMG_20180713_140140_357.jpg
    IMG_20180713_140140_357.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 100
reklama
Ja już po wizycie. Wody w normie a mały po prostu będzie drobniejszy i też trochę też brzuch zaniza wage. Przepływy są bardzo dobre więc nie ma się czym martwić. Gbs pobrany, w poniedziałek będę mieć wynik do odbioru. No i jutro mam do niej podejść do szpitala to zrobimy zapis ktg. Trochę kamień z serca ale i tak się będę martwić pewnie do czasu aż nie będę mieć w ramionach dziecka :p
A ile waży maluch?
 
Do góry