reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

U mnie dzisiaj na kolację wjechała młoda, gotowana kukurydza z masełkiem mniaaaaaam! A później jeszcze poorawilam ogórkami małosolnymi. Dostałam od mamy takie malutkie, to zrobilam dwa dni temu. Takie malutkie to bardzo przyjemnie się zjada. Dobrze że forum nie działało, to nie ma co nadrabiac :D
 
reklama
A tak w ogole to Hejo.. :D
@klaudiaa975 moja corcia jak byla mala mowila na kuzynke o imieniu Klaudia --> Kałka :D
@miloscwczasachpopkultury daj na luz, ludzie lubia drake i czepianie sie wszystkich nie patrzac na siebie.. ;)
@karkula309 tez nam humorek jeszcze :D
@KatiNails pieknie wygladacie ❤
@Gienio piekne to lozeczko ❤
@Vanilia120 ja tez myje okno dwa razy na rok :D przed muchami i po muchach :D [emoji23]

A tak.. nie bylo mnie dzis.. zrobilismy z mezulem jakies 200km objazdowki.. ogladalismy mieszkania i krag zainteresowanych sie zmniejsza ;) pod koniec juz zaczal mnie bolec brzuch na dole od siedzenia i tych polskich drog ;) teraz leze :p poza tym musze zmienic diete bo mam zaparcia i hemoroidy i zauwazylam ze krewka mi leci od trzech dni z dupci :/ tzn nie duzo takie tyci tyci kropeczki ,wiec te hemoroidki sa naruszane.. i nie wiem co jesc zeby bylo dobrze :/ wiem ze zero cukru.. i co jeszcze?
Dzis w nocy myslalam ze sama sobie zrobie cc ,mam tak pokopane zebro,ale bylam zla bo bolalo bardzo.. sie tak rozpychala jak cholera.. na zebro,pod zebro,nad zebrem,w miednice,biodra.. mam dosc.. ;)
 
Mniam, pyszny taki obiadek. Aż mi zrobiłaś smaka na kalafiora, w przyszłym tygodniu zrobie z bułeczka tarta, fasolkę szparagowa do tego i jakieś mięsko i ziemniaczki :)

My już po spacerku tzn chciałam lecieć na taka fajna ścieżkę koło rzeki taki fajny szlak gdzie piesek by się wybiegał, ale to łącznie w jedna stronę na pewno z 4 km, wiec mój mi wybił od razu ten pomysł z głowy, na początku byłam zła na niego, ale poszliśmy koło domku do takiego pareczku z super stawem i piesek sobie pobiegał, my się przeszliśmy i na ławce siedzieliśmy, bo jednak takie eskapady już nie dla mnie. Coraz ciężej z tym brzuszkiem.

A ważyłam się wczoraj i waga od 2 tyg pokazuje 62 kg także już chyba nie przybierzemy :D tak czuje.

Hah oj tam ;) macie razem ciąże. A nam się auto nagle popsuło pare dni temu tak nagle i wcześniej nic nie dawało znaków, że cokolwiek nie tak.. to się przestraszyliśmy i złość, ale już wisodmo co to i we wtorek oddamy auto do naprawy to od razu nabije klimatyzacje i odgrzybi tam wszystko w środku, bo się syfu zbiera, a przed porodem musi być zrobione :)

Wiec spacerki.

Moj zrobił Zobacz załącznik 875124pizzę przepyszna [emoji5][emoji5][emoji5] oglądamy 2 Gwiezdne Wojny, a po 18:30 jedziemy na boisko i on będzie grał w rugby jakieś z kolegami, a ja sobie 2 h na powietrzu posiedzę i wezmę chyba książkę „Pierwszy rok życia dziecka” żeby już poczytać.

Później odpoczynek w domku, a Bartek po 22 do pracy na nockę i zleciał weekend nie wiem kiedy [emoji57][emoji57][emoji57]
Ale Twój ma talent do robienia pizzy :) szkoda, że tak daleko jesteście bym zamówiła jedną wygląda lepiej niż z pizzeri.
Moj też mi wybija spacery z głowy ale udało mi się dzisiaj go wyciągnąć :)
 
A co to taka cisza [emoji85][emoji85]
A ja myślałam, że wszystkie w gronie rodzinnym spędzają czas i nie mają czasu na forum[emoji16]

Zajebiście to wygląda[emoji16]

No właśnie my coś mamy problem z wyborem imienia :O, są tu mamy Córeczek o imieniu Laura, nie? Powiedzcie proszę czy nie denerwuje Was zdrobnienie Laurka? kurcze, b podobało mi się to imię, ale coraz częściej spotykam się z negatywnym odbiorem :/, dodatkowo zupełnie pewnie niepotrzebnie pogrzebalam po internetach na temat tego imienia i aż nie chce mi się wierzyć, że niektóre posiadaczki tego imienia nienawidzą go:O- a bo zdrobnienie, bo ciężka wymowa itd itd, nie powinnam się tym przejmować, jednak było by mi miło jak imię by się większości podobało :O chyba za bardzo to rozkminiam, ale b bym chciała, żeby córa była zadowolona ze swojego imienia!
Laura to piękne imię[emoji7]

My dopiero wróciliśmy do domu :) cały bagażnik jabłek [emoji50][emoji50] a jeszcze tyle na drzewach zostało, że płakać mi się chce ile się zmarnuje.. A za tydzień już będą papierówki a tych to cztery razy więcej niż czerwonych...
Młody się wyszlał, moja mama mu do miski nalała wody i się taplał. Polatał po 17 arach i padł w aucie [emoji23]
Po drodze wstapilismt do teściowej i mam z nią rozmowę za sobą odnośnie jej opieki nad Mają od października jak pójdzie na emeryturę i bez problemu bardzo chętnie :) więc cieszę się że szybko będę mogła wrócić do pracy przedpołudniami :) a jednocześnie będę miała ją w domu koło siebie :) Zobacz załącznik 875156Zobacz załącznik 875157Zobacz załącznik 875158
No cudne te jabłka[emoji16]takie czerwoniutkie[emoji16]

Dzień dobry w niedzielny podwieczór. Poczytałabym Was, ale nie bardzo mam czas, lapka mąż mi przyniósł tylko na chwilkę :)
Od piątku jestem w szpitalu, na szczęście wszystko mi unormowali i tylko do, najpóźniej wtorku, czekam na informacje odnośnie porodu, to znaczy dowiem się, kiedy będą chcieli go indukować, ewntualnie mnie ciąć, bo wg. lekarza nie ma sensu żebym wychodziła do domu i zaraz wracała z powrotem.

Wyniki mam ok, ciśnienie mam zajedwabiście niskie. Dziewczyny, na piątkowym USG, ważyły po 3kg, także im dłużej będę nosiła tym trudniej będzie mi je rodzić naturalnie.

Jak jutro rano się dowiem, to jeszcze zdążę Wam powiedzieć kiedy urodzę, jeśli nie, to najpewniej odezwę się po wyjściu ze szpitala.

Jakby co to powodzonka i trzymajcie się jak najdłużej spakowane.
Trzymam kciuki, żeby wszystko było ok[emoji4]odzywaj się w wolnej chwili[emoji16] Dziewczyny pięknie ważą[emoji7][emoji16]
 
My dopiero wróciliśmy do domu :) cały bagażnik jabłek [emoji50][emoji50] a jeszcze tyle na drzewach zostało, że płakać mi się chce ile się zmarnuje.. A za tydzień już będą papierówki a tych to cztery razy więcej niż czerwonych...
Młody się wyszlał, moja mama mu do miski nalała wody i się taplał. Polatał po 17 arach i padł w aucie [emoji23]
Po drodze wstapilismt do teściowej i mam z nią rozmowę za sobą odnośnie jej opieki nad Mają od października jak pójdzie na emeryturę i bez problemu bardzo chętnie :) więc cieszę się że szybko będę mogła wrócić do pracy przedpołudniami :) a jednocześnie będę miała ją w domu koło siebie :) Zobacz załącznik 875156Zobacz załącznik 875157Zobacz załącznik 875158

Piękne jabłuszka :D :) a Ty chyba po buzi się troszkę zmieniłaś :) ślicznie wyglądasz:)
 
reklama
Do góry