reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Ja mam 28 lat pierwsza ciąża w 2013 to była typowa wpadka ale jakos sie z tym oswoiliśmy i w końcu było dużo radości bo okazało sie że z moją macicą mam male szanse, z drugim dzieckiem czekaliśmy aż przeprowadzimy się z bloku do naszej domu bo jakoś nie uśmiechało nam się wychowywać drugiego dzieci w bloku i tak o to w sierpniu była przeprowadzka a we wrześniu zaczęliśmy sie starać i jest ;)
 
reklama
Dzień dobry, a mnie dzisiaj jakoś podbrzusze pobolewa i pęcherz boli :( nic mi się nie chce, a wieczorem mam gości, bo przyjaciółka organizuje mi wieczór panieński [emoji46] (w przyszły piątek wychodzę za mąż :p) szczerze powiem, że nie mam na to ochoty ale wiem że się starała i nie zrobię jej tego. Na razie leżę w łóżku i piję kakałko [emoji3]

hchyyx8dnm3epjzo.png
 
Dzień dobry, a mnie dzisiaj jakoś podbrzusze pobolewa i pęcherz boli :( nic mi się nie chce, a wieczorem mam gości, bo przyjaciółka organizuje mi wieczór panieński [emoji46] (w przyszły piątek wychodzę za mąż :p) szczerze powiem, że nie mam na to ochoty ale wiem że się starała i nie zrobię jej tego. Na razie leżę w łóżku i piję kakałko [emoji3]

hchyyx8dnm3epjzo.png
O to gratulacje [emoji7] ja też świeżo po ślubie bo 30 grudnia :)

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Ja czasami żałuję, że tak długi zwlekaliśmy z dzieckiem. Jesteśmy ze sobą 9 lat, oboje po 30. No widocznie tak było nam pisane :)
To masz mega niskie tsh... Ostatnio jak badałam miałam ponad 3, ale wtedy nie wiedziałam, że jestem w ciąży. Obecnie biorę 112 ug euthyroxu, a dawki to już miałam od 25 do 175 ug [emoji23] u mnie jest o tyle śmiesznie, że tsh mam 3-4, ciężko je zbić, a ft4 i ft3 mam eleganckie. Obecny endokrynolog powiedział mi, że jak coś to w ciąży najważniejsze jest ft4. Zobaczymy ci wyjdzie, jak będę robič badania przed wizytą.

Co do mankamentów psychicznych to znam je aż za dobrze. Na samym początku ciąży miałam najgorzej. Wszystkiego zapominałam, gubiłam wątki wypowiedzi, nie docierało w ogóle to, co kto do mnie mówi. Czułam się otępiała i jak taki półgłówek [emoji22]

My z mężem w tym roju 6 rok po ślubie.

Dziewczyny, dołączam do matek geriatryczek! W październiku skończę 29 lat, mąż w maju 34 :)

Nie zawsze musi być scenariusz: krótkie narzeczeństwo - wielgachny ślub - mija 9-12 mcy i dziecko. Chcieliśmy rozkręcić się zawodowo, popodróżować, nie w głowie pieluchy mi były [emoji23] ale jak już się ustabilizowałam to zmieniłam zdanie :) zresztą, wszystko powinno dziać się w swoim czasie odpowiednim dla nas, a nie dla jakiś zewnętrznych obserwatorów :) niczego nie żałuję. Za każdą decyzją stał jakiś powód :)



8une3e3kck8m6mea.png
 
reklama
Anet23 trzymam kciuki, by zarodek jednak się znalazł.

Thisjuss rzeczywiście szkoda, że nie ma śniegu [emoji6]

Ja pierwsze dziecko urodziłam w wieku 29, drugie dzień przed 33 urodzinami. A teraz będę mieć 35 jak kolejne bobo się pojawi [emoji5]️

Też jestem za zamkniętym wątkiem. Zwłaszcza zdjęcia [emoji1]
 
Do góry