reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Od kilku lat leczę się na Niedoczynność, mam też Hashimoto. Biorę eutyrox 37,5. Lepszego niż teraz wyniku tsh nie miałam od kilku dobrych lat. Lekarz nie kazał zwiększać dawki leków tylko monitorować samopoczucie i często robić wyniki. Oczywiście naczytałam się jakie te choroby są nie fajne w ciąży
:(
 
reklama
Hej dziewczyny. Raz pisałam u Was posta na wątku, później już tylko czytałam na bieżąco co piszecie, ale jakoś się nie udzielałam, bo nie nadążyłabym. Wiele przydatnych informacji tutaj się dowiaduje i miło czytać wpisy kobiet, które przechodzą to co ja.
Mimo tego, że jestem tutaj pewnie najmłodsza to mam nadzieje, że mnie przyjmiecie do swojego grona [emoji5]
Byłam na 3 wizycie kontrolnej u ginekologa 4 stycznia, następną (na NFZ) mam dopiero 2 lutego. Jednak dla pewności uczęszczam również do prywatnego lekarza, ponieważ tam czuje, że lekarz podchodzi bardziej profesjonalnie do całej sytuacji i oczywiście ma dokładniejszy sprzęt.
Termin porodu mam na 7 sierpnia. W przyszłym tygodniu będę umawiała się na te badania prenatalne nieinwazyjne. Wiecie może jaki to jest koszt mniej więcej?






Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom


Hej to chyba jesteśmy w tym samym Wieku ;) koszt ok 250 zl
 
Czyżby ktoś młodszy ode mnie? Ja mam 22 lata, i też mi się wydaje, że każdy jest tu ode mnie starszy. [emoji14]

f2w3flw1cbdbspns.png


Też mam 22 ;)
 
Tez jestem za wątkiem zamkniętym, zawsze to bezpieczniej i wgl :)

Ja w pierwszą ciążę zaszłam w wieku 17 lat :D teraz mam roczników 26 i będzie druga dzidzia ;)
 
Ojojoj zanim wszystko od mojej oststniej wizyty przeczytałam trochę minęło.
Pralinka92 nie przejmuj się każdy może mieć trochę gorszy dzień nawet gin jeśli dobry fachowiec w swojej dziedzinie nie odpuszczaj- takie moje zdanie.
Aegi ja też mam 34 lata hmmm trochę się czuję jak msmuśka geriatryczna [emoji16] chyba dobrze napisałam.
Anet23 trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze
Jeśli chodzi o mnie to dzisiaj jestem po pierwszej wizycie jestem przeszczęśliwa wszystko rozwija się w należytym porządku maluszek ma min serduszko bije - na szczęście jedno. Mam powyższone tsh 3,530 i dostałam Euthyoc 25mg czy któraś z Was coś takiego brała ewentualnie bierze?
img]https://www.suwaczki.com/tickers/zpbnio4pzm6gopcx.png[/img]
img]https://www.suwaczki.com/tickers/9ewnk6nl7iw1ts2s.png[/img]


9ewnk6nl7iw1ts2s.png

Eulalia, to tez Twoja pierwsza ciaza? Na kiedy masz termin? Ja 29.08.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
To wychodzi na to, ze ja i Eulalia najstarsze [emoji12][emoji4]

Oh Eulalia teraz zobaczyłam drugi suwaczek, także to już Twoja druga ciaza.

Czyli tylko ja taka „wiekowa” z pierwsza ciaza ?! ;-)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Cześć z tych objawów ( brak koncentracji , zapominanie, niekojarzenie faktów ) jest objawem ciążowym . Mi to się czasem wydaje , ze moj mózg poszedł na macierzyński [emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Wiem, że to też objawy ciążowe....a w połaczeniu z tarczycą mam podwójną dawkę. W zeszłym tygodniu po prostu zostawiłam gdzieś moją kare z bankomatu a byłam tylko na chwilę w Lidlu...przepadła. Zostawiałam auto na światłach na parkingu....mimo ze piszczy jak szalone gdy otwieram drzwi, widać do mojego mózgu to nie dociera. Nie mówię już o takich codziennych rzeczach: a ro zapomne tel do pracy, a to zabrać śniadania. W pracy sklecenie krótkiego maila zajmuje mi pół godziny. Troche samolubnie ale cieszę się ze nie jestem sama...
 
reklama
To wychodzi na to, ze ja i Eulalia najstarsze [emoji12][emoji4]

Oh Eulalia teraz zobaczyłam drugi suwaczek, także to już Twoja druga ciaza.

Czyli tylko ja taka „wiekowa” z pierwsza ciaza ?! ;-)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
Aegi jaki jesteś rocznik? Ja w tym roku 33, pierwsza ciąża :)
 
Do góry