reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Dodam tylko, że poszłam po raz pierwsz do tego ginekologa - z polecenia przyjaciółki i nie żałuję jeszcze żaden lekarz nigdy z taką dokładnością mnie nie uświadamiał aż dziwnie się czułam przy tym taki przystojniak, że jsk mój mąż go zobaczył lekko się zdziwił a nie ukrywam, że przewinęło się przez moje życie sporo ginów lubię zmieniać lekarzy żeby nie popadali w rutynę. Często się badam ponieważ moja mama w wieku 36 lat zmarła na raka jajnika.

9ewnk6nl7iw1ts2s.png

img]https://www.suwaczki.com/tickers/9ewnk6nl7iw1ts2s.png[/img]
 
reklama
Coś nie tak wkleiłam mojego drugiego suwaczka bo nie wskakuje[emoji22]

https://www.suwaczki.com/tickers/9ewnk6nl7iw1ts2s.png[/
img]https://www.suwaczki.com/tickers/9ewnk6nl7iw1ts2s.png
 
Ojojoj zanim wszystko od mojej oststniej wizyty przeczytałam trochę minęło.
Pralinka92 nie przejmuj się każdy może mieć trochę gorszy dzień nawet gin jeśli dobry fachowiec w swojej dziedzinie nie odpuszczaj- takie moje zdanie.
Aegi ja też mam 34 lata hmmm trochę się czuję jak msmuśka geriatryczna [emoji16] chyba dobrze napisałam.
Anet23 trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze
Jeśli chodzi o mnie to dzisiaj jestem po pierwszej wizycie jestem przeszczęśliwa wszystko rozwija się w należytym porządku maluszek ma min serduszko bije - na szczęście jedno. Mam powyższone tsh 3,530 i dostałam Euthyoc 25mg czy któraś z Was coś takiego brała ewentualnie bierze?
img]https://www.suwaczki.com/tickers/zpbnio4pzm6gopcx.png[/img]
img]https://www.suwaczki.com/tickers/9ewnk6nl7iw1ts2s.png[/img]


9ewnk6nl7iw1ts2s.png
Ja mam ogolnie niedoczynność, jestem na Letroxie. Teraz w czasie ciązy Tsh strasznie spadło. Ostatni wynik 0,05. Czekam na wizyte u endo.
 
A jak się przy tej niedoczynność czujesz? Masz przy tym jakieś dolegliwość? Pytam bo ja ogólnie nawet nie wiedziałam, że w ciąży są inne parametry

9ewnk6nl7iw1ts2s.png
 
Kurczę dziwna bardzo sprawa , to jest jedyne przypuszczenie lekarzy ? Kurde lekarzem nie jestem , ale pierwsze co mi przyszło do głowy ze może jest gdzieś drugi pęcherzyk , ale pewnie lekarze to również sprawdzali


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Lekarz wczoraj wszystko dokladnie sprawdzal i jajniki i wszystko, dzis znow sprawdzal i inne lekarka wciaz nie ma nic jest pecherzyk ktory odpowiada ponad 7 tyg ciazy i to z owulacja by sie sprawdzalo, jeszcze inny lekarz mi powiedzial ze przy takiej becie to juz serce powinno byc widac a tu nawet zarodka nie ma. Dla mnie to tez dziwne, pytalam lekarza czy moze sie jeszcze czasem pokazac zarodek stwierdzil ze nawet gdyby byl ten 7 tydzien to juz cos kolwiek powinno byc widac a nie ma nic. Powiedzial mi tez ze zadnych pochopnych decyzji nie podejma wiec czekamy dalej.
 
Odnośnie tsh oczywiście już powoli nie wiem co piszę. Kładę się spać bo jutro na 8 do pracy [emoji33] pewnie ze 4 razy wstanę na siusiu a jutro do słuchaczy będę mówić szyfrem. No nieee moje dziecko w najlepsze rozbawione, tatuś chrapie jakaś masakra heeee
zpbnio4pzm6gopcx.png


9ewnk6nl7iw1ts2s.png
 
A jak się przy tej niedoczynność czujesz? Masz przy tym jakieś dolegliwość? Pytam bo ja ogólnie nawet nie wiedziałam, że w ciąży są inne parametry

9ewnk6nl7iw1ts2s.png
No wiec u mnie nasiliły sie objawy ktore były już przed ciąża tzn problem z koncentracją, zapamiętywaniem, ogólnie jestem strasznie ciapowata. Ciągle coś upuszczam, gdzieś się uderze, staram się nie prowadzic auta, zauważyłam duze pogorszenie się reakcji na drodze. Nie chce zagrażać ani sobie ani nikomu innemu. Nasilił sie też problem spania, bezsenne noce... a w ciągu dnia jestem w stanie zasnąc w pracy przy biurku.
 
No wiec u mnie nasiliły sie objawy ktore były już przed ciąża tzn problem z koncentracją, zapamiętywaniem, ogólnie jestem strasznie ciapowata. Ciągle coś upuszczam, gdzieś się uderze, staram się nie prowadzic auta, zauważyłam duze pogorszenie się reakcji na drodze. Nie chce zagrażać ani sobie ani nikomu innemu. Nasilił sie też problem spania, bezsenne noce... a w ciągu dnia jestem w stanie zasnąc w pracy przy biurku.

Cześć z tych objawów ( brak koncentracji , zapominanie, niekojarzenie faktów ) jest objawem ciążowym . Mi to się czasem wydaje , ze moj mózg poszedł na macierzyński [emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A jak się przy tej niedoczynność czujesz? Masz przy tym jakieś dolegliwość? Pytam bo ja ogólnie nawet nie wiedziałam, że w ciąży są inne parametry

9ewnk6nl7iw1ts2s.png
Jeśli masz problemy z tarczyca ogolnie cała ciąże powinnas byc tez pod opieka endokrynologa. Są tez ginekolodzy-endokrynolodzy z tego co wiem. No i dużo więcej testow krwi, kontrola tsh, ft4.
 
Do góry