reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Dziś byłam na pierwszej wizycie, bejbik ma bijące serduszko jednak wg usg ciąża ma 5/6 tydzień natomiast z om wychodzi 8/9 - spory rozjazd, hm?


Wiesz co może ta rozbieżność przez to że źle zmierzyła.
Mi już dwa razy lekarka źle zmierzyła. I dopytywalam się i wgl i dopiero sobie głowice pozmieniało i okazało się że zarodek jest o 5 mm większy.
Więc nie przejmuj się tak. Ja mam np teraz niby zarodek o ponad tydzień młodszy..
Niż wynikało by to z ostatniej miesiączki. Ale lekarz mówił że nic się nie dzieje..
 
reklama
hej dziewczyny dawno się nie odzywałam ale niestety moje nudności i wymioty nasilily się. dzisiaj to prawie z kibelka nie wychodzę bo tak wymiotuje. co tylko zjem to zaraz zwracam. zastanawiam się tylko czy przypadkiem mój synek mnie czymś nie obdarowal w końcu on w poniedziałek też wymiotowal. a licząc 3 dni na rozwinięcie wirusa to gotowe....masakra te ostatnie dni....
 
hej dziewczyny dawno się nie odzywałam ale niestety moje nudności i wymioty nasilily się. dzisiaj to prawie z kibelka nie wychodzę bo tak wymiotuje. co tylko zjem to zaraz zwracam. zastanawiam się tylko czy przypadkiem mój synek mnie czymś nie obdarowal w końcu on w poniedziałek też wymiotowal. a licząc 3 dni na rozwinięcie wirusa to gotowe....masakra te ostatnie dni....
Trzymaj się tam. Pij wodę małymi lyczkami.

8p3oskjoiov8norc.png

ex2bx1hpoj7aj9ys.png

f2wli09kyusy3ndi.png
 
Dziewczyny pomocy co robić dostałam opryszczki :( można coś na to wziąć czymś smarować?

Hej mam ten sam problem. U mnie opryszczka pojawiała się bardzo często, za każdym razem jak tylko mialam osłabiony organizm. Mieszkam w UK, byłam w aptece po poradę, powiedzieli żeby niczym typu zovirax nje smarować, jeśli to Twoja pierwsza to raczej skontaktuj sie z lekarzem. Ważne żeby jej nie roznieść. Moja goi sie już 10 dni, dalej mam strupek. Możesz jedynie sobie pomóc przyjmując wit. c.
 
reklama
Do góry