reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Dzień dobry,

ja poproszę o kciuki dzisiaj. Mam w południe wizytę i stres sięga zenitu żeby serduszko dalej biło.
Trzymam kciuki! Wszystko będzie dobrze !

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
reklama
Dziewczyny jak wiecie w środę byłam na wizycie ale mam mieszane uczucia w stosunku do jej przebiegu... Ogólnie lekarz do którego chodzę jest dobrym specjalistą, moją poprzednią ciążę tez prowadził, ma dobry sprzęt ale jak ostatnio mnie potraktował trochę mnie zmartwiło... Ogólnie podczas badania na fotelu powiedział tylko że jest stan zapalny i poprosił mnie żebym przeszła na usg podczas którego nie powiedział nic... Nie powiedział czy jest zarodek czy bije serce, jakie ma wymiary no kompletnie nic :( dopiero gdy wypisywał receptę zapytałam się czy jest zarodek to odpowiedział, że tak i cały czas mówił mi o badaniach prenatalnych które oczywiście są odpłatne...
I teraz mam mieszane uczucia bo ogólnie byłam zadowolona z niego, nie wiem może miał gorszy dzień czy coś... Teraz mam wizytę 24.01 i zobaczymy jak się zachowa.

Co myślicie na ten temat?
 
Anet23 bardzo mi przykro [emoji52] mam nadzieję wyjaśni się wszystko w szpitalu.

Pralinka92 nie dziwię się, że dziwnie się poczułaś. Powinnaś uzyskać podstawowe informacje.

Powodzenia dziś na wizytach.
 
Pralinka poczekaj spokojnie do kolejnej wizyty , u mnie w pierwszej ciazy było podobnie ze przez pierwsze wizyty lekarz dawał zdawkowe informacje pózniej nagle obrót o 360stopnie i podaje konkretne odpowiedzi i jest b miły . Może miał zły dzień , wkoncu tez jest człowiekiem.

Anet tak mi przykro ;(

@czarna_jagoda powodzenia!:)

Ja mam wizytę w środę bardzo się boje co będzie bo cały miesiąc miałam bardzo nerwowy i mam nadzieje ze maluszek żyje i ma się dobrze;(
 
reklama
@NowaNatka też sobie tak to tłumacze ze każdy ma prawo mieć gorszy dzień :) dlatego zobaczymy na następnej wizycie . Jeżeli będzie tak dalej to będę zmuszona zmienić lekarza trudno... :(
 
Do góry