reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
:-( to takie niesprawiedliwe :-( dlaczego takie rzeczy się dzieją ?! :-(

Jezu mam teraz takiego stracha przed jutrzejsza wizyta :-(((((


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Niestety większość kobiet przeżyła to , po prostu nie wiele się o tym mówi . Mi lekarz próbował tłumaczyć to tak ze min organizm młodej kobiety sam wyklucza ciąże która mogłaby być ,,wadliwa " . Nie wiem ile w tym prawdy .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Niestety większość kobiet przeżyła to , po prostu nie wiele się o tym mówi . Mi lekarz próbował tłumaczyć to tak ze min organizm młodej kobiety sam wyklucza ciąże która mogłaby być ,,wadliwa " . Nie wiem ile w tym prawdy .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Wow to mnie uspokoiłas przed jutrzejsza wizyta... :-/


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wow to mnie uspokoiłas przed jutrzejsza wizyta... :-/


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Nie ma co się martwić na zapas. To tak jakby martwić się, że w 37 tyg można iść na pasach i być przejechanym przez samochód. Ty przeżyjesz, maluch nie. Spokojnie i tyle. Nie ma co o tym myśleć. Stres gorszy niż używki.

f2w3flw1cbdbspns.png
 
Ostatnio któraś pisała o suszonych morelach że są dobre, u mnie tak zadziałały dobrze ze 3 razy przytulałam kibelek :'( mi w ciąży nie służą. Okropnie się czuje, tylko nasiliły mi mdłości które ostatnio powróciły, masakra. Chyba musze zrobić herbatę z imbirem. Narazie nie biorę żadnych witamin w ciąży ani nic innego dopiero za parę dni idę na badanie krwi wtedy dowiem się jakich witamin mi brakuje. Ale narazie zamierzam profilaktycznie kupić magnez i potas, bo przez wymioty i bardzo słaby apetyt można się wykończyć , a już raz byłam przez to w szpitalu dostając także dożylnie potas itp.

Może polecacie jakiś dobry potas i magnez? :-)
 
Ostatnio któraś pisała o suszonych morelach że są dobre, u mnie tak zadziałały dobrze ze 3 razy przytulałam kibelek :'( mi w ciąży nie służą. Okropnie się czuje, tylko nasiliły mi mdłości które ostatnio powróciły, masakra. Chyba musze zrobić herbatę z imbirem. Narazie nie biorę żadnych witamin w ciąży ani nic innego dopiero za parę dni idę na badanie krwi wtedy dowiem się jakich witamin mi brakuje. Ale narazie zamierzam profilaktycznie kupić magnez i potas, bo przez wymioty i bardzo słaby apetyt można się wykończyć , a już raz byłam przez to w szpitalu dostając także dożylnie potas itp.

Może polecacie jakiś dobry potas i magnez? :-)

Kwasu tez nie bierzesz ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry