reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Acha i jeszcze taki mam dylemat bo właśnie się taplam w wodzie korzystacie z wanny czy tylko prysznic wiem że w 1 trymestrze kąpiel w gorącej wodzie niewskazana
 
reklama
Oliwiapatrycja śliczne ubranka [emoji4]

Odnośnie wielkości dzieci jeszcze trzeba brać pod uwagę błąd pomiaru, więc nie ma co się martwić wielkością

Karorek smak na melona mi zrobiłaś [emoji5]️ chyba też zjem.

Ja się umówiłam na badania prenatalne na 2 lutego i już się nie mogę doczekać [emoji4]
 
Kurcze ale jem te kiwi jabłka kefir aktivia i nic
Jutro na pewno będę cierpieć
Boje się hemoroidów...nie wiem jak to z tym sobie radzić będąc w ciąży
Tak jak pisalam czopki nie wskazane a inaczej leczyć się pewnie nie da
A co do suszonych owoców to kupujecie jakieś eko czy takie z biedronki np bo te zawierają siarczany nie jakoś wybitnie zdrowe i przez to mniej smaczne
Co do lumpeksów na pewno jakiś odwiedzę i podkupuje trochę pewnie w hm na wyprzedażach czy Pepco też wszystko rozdałam liczę po cichu na jakiś zwrot jeśli nie to jakoś sobie poradzimy wkoncu ubranek dla bobaskow nie brakuje

Znalazlam cos takiego w aptece doz. Pisze ze rowniez dla kobiet w ciazy, mozesz tez dopytac w aptece
 

Załączniki

  • pol_pl_LAXIMED-x-10-saszetek-43418_1.jpg
    pol_pl_LAXIMED-x-10-saszetek-43418_1.jpg
    28 KB · Wyświetleń: 53
A mi dziś wyszły leukocyty w moczu, a nie powinno ich być. Powtórzę jeszcze badanie przed wizytą bo mogła być próbka zanieczyszczona choćby wydzieliną z pochwy. Mam upławy od jakiegoś czasu więc też się nie zdziwię jeśli to będzie jakaś infekcja intymna. No nic zobaczymy, dobrze, że glukoza na czczo w normie!
 
A mi dziś wyszły leukocyty w moczu, a nie powinno ich być. Powtórzę jeszcze badanie przed wizytą bo mogła być próbka zanieczyszczona choćby wydzieliną z pochwy. Mam upławy od jakiegoś czasu więc też się nie zdziwię jeśli to będzie jakaś infekcja intymna. No nic zobaczymy, dobrze, że glukoza na czczo w normie!

Jaki masz wynik glukozy?
Ja robiłam posiew moczu bo mi bakterie wyszły i faktycznie z posiewu mam jakieś dwie bakterie ;/ ale muszę czekać do 19 bo wtedy mam wizytę..
 
Coś jest z tą marchwią. Mój mąż kilka lat temu postanowił się odchudzić i jadł prawie tylko warzywa. Któregoś razu po zjedzeniu dużej ilości surowej marchwi, takiej w całości, nie tartej, dostał takiego skrętu kiszek, że nigdy wcześniej ani później nie widziałam go tak cierpiącego. Takiego wyjącego z bólu zawiozłam go do szpitala, tam tak jęczał, że od razu się nim zajęli i dopiero po podaniu leku rozkurczającego w kroplówce mu to przeszło. Teraz gdy widzi, że przygotowuje coś na obiad z marchewką, obojętnie w jakiej postaci to pyta mnie żartem :chcesz mnie zabić?



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

To prawda że z marchewka jest coś nie teges... moja córka jak miała jakoś tak 5 miesięcy to dałam jej do picia taki sok wciśnięty ze starej marchewki i co się później działo nie zapomnę do końca życia... Dostała dosłownie jakiegoś skrętu kiszek, brzuch twardy, mała cała napięta jak struna, aż się zanosiła z płaczu :( nie mogła zrobić kupki ani nawet pierdnąć sobie a z wysiłku to aż purpurowa się zrobiła :( dawaliśmy jej kropelki na brzuszek (bobotic - bardzo polecam) i jakoś na całe szczęście pomalutku jej przeszło a ile ja się strachu najadłam wtedy... byłam przerażona :(
 
Znalazlam cos takiego w aptece doz. Pisze ze rowniez dla kobiet w ciazy, mozesz tez dopytac w aptece
Anet23 dzięki jutro sobie kupię aż ciekawa jestem czy to poskutkuje
Ja dzieciom kupowałam tylko bobofrutu czasem kompot z własnych owoców teraz kupuję te wyciskane z owoców 5 litowe w hipermarketach
Ale tak wszędzie mamy chemię
 
Kasiulla_88
kolejna wizyta 09.01

Jak po wizycie?
hej dziewczyny właśnie wróciłam od mojej gin. serduszko bije jak dzwon. maluszek ma już 1.04 cm termin z usg 27 sierpnia. jestem mega szczęśliwa bo ciężki dzień za mną. na prenatalne i test PAPPA mam się zapisać między 14 a 25 lutego. ale wcześniej tj 30 stycznia kolejna wizyta u mojej gin z uwagi na to że poprzednia ciążę straciłam mniej więcej w tym okresie. więc 30 stycznia dowiem się czy będzie ten upragniony prezent na 30 urodziny (10.02)
 
Jaki masz wynik glukozy?
Ja robiłam posiew moczu bo mi bakterie wyszły i faktycznie z posiewu mam jakieś dwie bakterie ;/ ale muszę czekać do 19 bo wtedy mam wizytę..
Glukoza wyszla mi 86, norma 70-99 wiec szalu nie ma ale sie mieszcze. Wlasnie, posiew! Moze tez zrobie przed wizyta. Mam 17 stycznia wiec niewiele wczesniej niz Ty. Jesli masz mozliwosc to powtorz sobie badania moze zeby lekarz mial adekwatny punkt odniesienia. Ja wole na wlasna reke sprawdzic zeby lekarka miala juz potwierdzone wyniki i mogla dzialac a nie wyslala mnie na powtorne badania, a kolejna wizyta za 2 tyg.
 
reklama
Glukoza wyszla mi 86, norma 70-99 wiec szalu nie ma ale sie mieszcze. Wlasnie, posiew! Moze tez zrobie przed wizyta. Mam 17 stycznia wiec niewiele wczesniej niz Ty. Jesli masz mozliwosc to powtorz sobie badania moze zeby lekarz mial adekwatny punkt odniesienia. Ja wole na wlasna reke sprawdzic zeby lekarka miala juz potwierdzone wyniki i mogla dzialac a nie wyslala mnie na powtorne badania, a kolejna wizyta za 2 tyg.


No chyba masz rację. Powtórzę ten posiew na wszelki wypadek.
I mi też glukoza wyszła w takich już maxymalnych normach ale jeszcze się mieszczą na szczęście...
 
Do góry