reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Ja 15.01 mam prenatalne. Dzidziuś już nie będzie tylko cieniem [emoji7] Ogólnie chce już II trymestr.. Ciągle chce mi się spać, boli mnie głowa i mdli na potęgę.. Bez wymiotow na szczęście, ale mam jadlowstret na wadze-1 kg( coś pozytywnego przynajmniej xd) w poprzednich ciazach też chudlam na początku, a wszystkiego nazbieralam 7-8kg.. Jeszcze z pozytywnych rzeczy paznokcie i skóra na buzi są śliczne wręcz:-)
Byłam u lekarza i kazała jeszcze przez tydz próbować domowych sposobow leczenia.. W sumie gdyby nie katar i gardło dobrze zaczynam się czuć..

8p3oskjoiov8norc.png

ex2bx1hpoj7aj9ys.png

f2wli09kyusy3ndi.png
 
Ja 15.01 mam prenatalne. Dzidziuś już nie będzie tylko cieniem [emoji7] Ogólnie chce już II trymestr.. Ciągle chce mi się spać, boli mnie głowa i mdli na potęgę.. Bez wymiotow na szczęście, ale mam jadlowstret na wadze-1 kg( coś pozytywnego przynajmniej xd) w poprzednich ciazach też chudlam na początku, a wszystkiego nazbieralam 7-8kg.. Jeszcze z pozytywnych rzeczy paznokcie i skóra na buzi są śliczne wręcz:-)
Jeszcze byłam u lekarza i kazała jeszcze przez tydz próbować domowych sposobow leczenia.. W sumie gdyby nie katar i gardło dobrze zaczynam się czuć..

8p3oskjoiov8norc.png

ex2bx1hpoj7aj9ys.png

f2wli09kyusy3ndi.png
O matko, moja twarz wygląda jakbym miała 15 lat i przechodziła najgorszy moment dojrzewania, aż wstyd się ludziom pokazywać :D

p19ugox1xy9dlkqw.png
 
Jeju wy juz prenatalne a ja dopiero pierwsza wizyta w czwartek :) prenatalne pewnie dopiero za miesiac bede miec. Moja twarz rowniez jest super :) nie moge narzekac.
 
To nie prawda ze na nfz jest mniej badan, ja chodzilam w poprzedniej ciazy i mialam wszystkie, a wizyt mialam tyle ze w karcie ciazy sie juz nie miescily :D na nfz nie zawsze jest zle, a w koncu za to placimy podatki i sie nam nalezy.

Ja też chodziłam na NFZ i teraz tez chodzę. Nie narzekam, miałam wszystkie robione badania jak trzeba. Teraz jedynie pierwsze usg prenatalne musze zrobić prywatnie bo są zbyt długie terminy na te usg (prywatnie 240 zł :( ) ale na kolejne usg połowkowe i te w 30 tyg jestem juz zapisana na NFZ
 
Ja mam twarz bardzo przesuszoną i na środku czoła swieci dioda [emoji3]
Ja kolejna wizytę mam 25go i wtedy jeśli dzidziuś będzie miał wymiary to będę mieć prenatalne [emoji7] i być może dowiem się jakiej płci mam lokatora [emoji171][emoji170]


gannyx8dsoycbms0.png
 
Jeju wy juz prenatalne a ja dopiero pierwsza wizyta w czwartek :) prenatalne pewnie dopiero za miesiac bede miec. Moja twarz rowniez jest super :) nie moge narzekac.
Za miesiąc to juz dziewczyny z poczatku sierpnia tak jak beda powoli przygotowywac sie do połowkowego no moze bardzo powoli ;). Ja to bym sobie najlepiej juz wszystko przyspieszyła, 8 miesiąc bylby ok :)
 
reklama
Do góry