reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Sporo km przed Wami. A dokąd jedziecie? Szczęśliwej podróży. Odpocznij sobie i nabierz sił na poród ☺

Czkawka to nic złego. Mój synio też kilka razy dziennie ma.

Same dobre wieści ☺

Ja mam te kłucia w kroku jakby mnie ktoś na pal nadziewał jak szaszłyka. I tylko jak chodzę. Chciałabym urodzić wcześniej ale tak ze 2 tyg co najwyżej nie więcej. I właśnie mi się te kłucia zaczęły po wizycie u gina ostatniej. Wtedy szyjka 35mm to podobno trochę poniżej normy ale twarda więc gin kazał się nie przejmować. Ale teraz już sama nie wiem.. ja cc nie miałam. Jak mi bardzo to będzie dokuczać i coraz częściej to umówię się wcześniej do gina bo następną wizytę mam 9.07.
Do Pustkowa(zachodniopomorskie) jada :D
 
reklama
A nie czekasz z leżeniem do 37 ?
Mi lekarz powiedział w sumie na wizycie w sobotę że byle bym do soboty wytrzymała bo ważny jest ten 35 tydzień.
Nie pytałam do kiedy mam leżeć bo wizytę mam zaraz w 37 tygodniu. Ale jak bym mogła w przyszłą sobotę się już ruszyć i funkcjonować normalnie to by było super :):) aż mi się oczyy zaświeciły :):):)
A czemu wazny 35tydz? :p
 
Potrzebuje znów waszej rady. Dziś na mecz dla męża i szwagra postanowiłam zrobić przegryzke biało czerwona [emoji23]
Mam już owoce zalane galaretka , mysle dać cienką warstwę budyniu i na to bitą śmietane. Mam biała czekolada i myślałam żeby ją gdzieś wcisnąć .. tylko gdzie ? Za tarce zetrzeć na górę , czy może kawałkami powkladac ? Żeby mi się znów który nie zadławił [emoji23]Zobacz załącznik 868816
Krem zrób sama na to. Ubij śmietankę 30 na sztywno do tego mascarpone i trochę cukru pudru. Możesz na wierzch zetrzeć czekoladę. Ale facetom to do szczęścia przy meczu to potrzebne zimne piwo i chipsy ☺
 
A nie czekasz z leżeniem do 37 ?
Mi lekarz powiedział w sumie na wizycie w sobotę że byle bym do soboty wytrzymała bo ważny jest ten 35 tydzień.
Nie pytałam do kiedy mam leżeć bo wizytę mam zaraz w 37 tygodniu. Ale jak bym mogła w przyszłą sobotę się już ruszyć i funkcjonować normalnie to by było super :):) aż mi się oczyy zaświeciły :):):)
Zależy od tego co tam będzie się działo na dole :) jeżeli szyjka nie będzie się skracać dalej a będzie tylko miękka to myślę 36+0 powoli robić coraz więcej ale jednak ciągle bardzo uważając :) sam fakt że jest miękka to nie jest aż tak źle chyba jak skracająca się szyjka .. widzisz Katinails z miękką szyjka funkcjonuje normalnie , tak kazał jej lekarz :) od 38+0 jesli dotrzymam planuje całkowite szaleństwo ( wyjazdy do galerii , nad jeziorko itp ) :)
Ja teraz mam się oszczędzać a jednak większość leżę nawet obiadu raczej nie gotuje więc od 36+0 myślę zachowywać się tak jak kazał lekarz już teraz [emoji39]
 
Krem zrób sama na to. Ubij śmietankę 30 na sztywno do tego mascarpone i trochę cukru pudru. Możesz na wierzch zetrzeć czekoladę. Ale facetom to do szczęścia przy meczu to potrzebne zimne piwo i chipsy [emoji5]
Chyba nie chce mi się iść do sklepu a mój remontuje korytarz więc nie będę go odciągać od roboty ..
Co do piwa mój mąż był na wyjeździe z kolegami, na kawalerskim w sobotę więc tego piwa mu wystarczy na najbliższy miesiąc [emoji23][emoji23] fajnie jak się przepije to potem kilka miesięcy mu się nie chce pić .. że ja tak nie mam z czekolada [emoji23]
 
reklama
Do góry