reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Ja bym była chyba wykończona takim życiem. Przecież nie wiadomo jest zawsze czy obetne psu pazurki przed herbatka u rodziców chłopaka czy później. [Emoji23]


Ale to nie tak dosłownie kolejność :) mi tam całkiem dobrze, kwestia podejścia i charakteru jak już mówiłam ;) ja po prostu mniej więcej napisałam co jutro będzie grane, gdybym nie zrobiła planu co i jak MUSZĘ i chce zrobić to lipa, bo bym zapomniała jak to człowiek i do tego w ciąży. Także serio mnie to nie meczy [emoji854][emoji3]
 
Witam wszystkie sierpniowe mamy!
Czy też miewacie silne bóle krocza i pachwin? Termin mam na 27.08 dopiero, a mam trudności z podnoszeniem nóg, wstawaniem z łożka i ogólnie chodzeniem. Czytałam, że to może być rozchodzenie się spojenia łonowego. Może któraś z Was jest w temacie? Pozdrawiam
Mnie boli krocze podczas chodzenia. Ale nie mam tak mocnych objawów jak ty. Myślę , że powinnaś udać się do lekarza. Bo wygląda to na rozejście spojenia
 
Dziś zaczęłam 33+0 czyli apka każda pokazuje mi 34 tydzień zaczęty, więc 24 czerwca to wypad zaczęty 35 tydzień [emoji4] początek lipca to 36 tydzień, 8 lipca to jakoś 37 tyg i w połowie lipca już donoszone ciąża, bo 38 tyg ;)
Bo napisałaś że będziesz w skończonym 35. A będziesz w zaczetym. ;)
To już nie daleko do bezpiecznego tygodnia :) mi do terminu zostało 39dni ❤️
 
Dokładnie tak :) my małej pokoik na szaro zrobiliśmy, bo najbardziej praktyczny kolor i mebelki wszystkie białe, a roletą fioletową, śnieżnobiałą roletą, lampeczkami na parapecie i chmurką i gwiazdka, a na ściśnie żółty księżyc lampka i gwiazdka niebieska to fajnie wszystko przełamuje i dodaje uroku. Oprócz tego na ścianie lustro, będzie fotel z kocykiem białym w arbuzy [emoji171][emoji173]️ na łóżeczku niebieski jasny organizer, różowy ochraniacz na szczebelki i pościel będzie biała w kolorowe piórka takie śliczne to będzie idealnie :)
Ja jeszcze nie mam dokładnego planu jak wszystko będzie wyglądało, ale na pewno będą meble w kolorze białym, białe duże stojące lustro, pewnie będzie dużo różu :) Zobaczymy jak to wyjdzie ostatecznie :D
 
reklama
Ale dużo napisalyscie przez weekend :O właśnie doczytałam chyba wszystko.

@miloscwczasachpopkultury mam nadzieję że uda Wam się pojechać nad morze bo jednak się nastawiłas i fajnie by było jeszcze pobyć we dwoje przed narodzinami Małej:) także trzymam kciuki za wizytę.

@klaudiaa975 super że udało się uniknąć szpitala ale w takim razie się oszczędzaj i nie stresuj bo ewidentnie Ci to nie służy.

A tak ogólnie widziałam że pisalyście o relacjach mąż - teściowie lub rodzeństwo i jest to dla mnie bardzo dziwne. Jednak jak się zakłada nową rodzinę to ona powinna być na pierwszym miejscu i nie ma dla mnie tutaj wyjątków. Podziwiam że tak dzielnie to znosicie ja bym chyba nie dała rady.

Mieliśmy dzisiaj zakończenie roku przedszkolnego u córki i było jak zawsze super. Nawet trochę się pobujalam do muzyki hehe:) i pomimo intensywnego weekendu czuje się naprawdę dobrze także tylko się cieszyć:)
 
Do góry