reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

A i zapomniałam wam powiedzieć, że np jak się denerwujecie często, że długo nie odczuwacie ruchów dzidzi to nie ma czym się stresować, bo jak byłam pod to ktg podłączona to z 8 razy np było tak, że na ciele nie czułam jej kopniaków, a pod tą maszyna było słychać jak ona kopie :)
 
reklama
Wyślij zdjęcie mniej więcej jak to wygląda bo się zaciekawiłam :D a nie wiem co w google wpisać :D
IMG_0116.PNG

My mamy ta universe, na żywo na próbkach tak pięknie się mienilo ❤️ I tym chcemy pomalować jedna ścianę, a reszta szara farba z mniejsza ilością brokatu, u nas to będzie chicago ;)
IMG_0117.PNG

Ciekawa jestem efektu końcowego, nie chciałam zbyt ciemnych kolorów, żeby jasno było w pokoju ;)
 

Załączniki

  • IMG_0116.PNG
    IMG_0116.PNG
    234,6 KB · Wyświetleń: 281
  • IMG_0117.PNG
    IMG_0117.PNG
    179,9 KB · Wyświetleń: 270
@Ewka34 podziwiam bo niedziela a Ty juz poszalałaś ze sprzątaniem. Hmm a poza tym to chyba masz "uroki" mieszkania z teściową. Współczuję :( ale nic chyba nie poradzisz. Jestem jedynaczka i mój też ale obydwoje na szczęście nie potrafilibyśmy z nikim mieszkać ani z moimi ani z jego rodzicami. Lubię spokój i często w nocy grzebie w kuchni jak mój w pracy wiec wszyscy by mieli pretensje, że hałasuje. A macie jakas szansę się z tamtąd wyprowadzić?
Szanse zawsze sa ;) tylko jak narazie brak mozliwosci ;)
 
reklama
Do góry