reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Zobacz załącznik 868208
My mamy ta universe, na żywo na próbkach tak pięknie się mienilo [emoji173]️ I tym chcemy pomalować jedna ścianę, a reszta szara farba z mniejsza ilością brokatu, u nas to będzie chicago ;)
Zobacz załącznik 868211
Ciekawa jestem efektu końcowego, nie chciałam zbyt ciemnych kolorów, żeby jasno było w pokoju ;)
Na ten biały[emoji16] na jednej ze ścian w korytarzu[emoji16]fajnie wygląda[emoji4]
 
reklama
A i zapomniałam wam powiedzieć, że np jak się denerwujecie często, że długo nie odczuwacie ruchów dzidzi to nie ma czym się stresować, bo jak byłam pod to ktg podłączona to z 8 razy np było tak, że na ciele nie czułam jej kopniaków, a pod tą maszyna było słychać jak ona kopie :)
Też to kiedyś po ktg pisałam [emoji4] tylko, że ja do tego jestem przyzwyczajona[emoji4] grunt, żeby teraz było 10 ruchów
 
Zobacz załącznik 868208
My mamy ta universe, na żywo na próbkach tak pięknie się mienilo ❤️ I tym chcemy pomalować jedna ścianę, a reszta szara farba z mniejsza ilością brokatu, u nas to będzie chicago ;)
Zobacz załącznik 868211
Ciekawa jestem efektu końcowego, nie chciałam zbyt ciemnych kolorów, żeby jasno było w pokoju ;)
Noooo :D może wyjść super :)
Szkoda , że już pomalowane mam w mieszkaniu [emoji23]
 
To może tylko taki dzień :* mnie dzisiaj boli glowa a pogoda na dworze wporzadku , nie ma upału przynajmniej :) ale bolał mnie brzuch po prawej stronie jak chciałam rano majtki założyć. No nie mogłam nogi zgiąć :/ ciekawe co będzie dalej :o
Ja się cały czas czuje dziwnie niby te plecy już nie bolą tak jak rano ale coś tam czuje znowu że boli nie tak mocno jak rano ale czuję Cholewa wie co to znowu :(
 
Sliczne te farby :) też mamy parę ścian z brokatem i super to wygląda
Ja widziałam u koleżanki czarne i poprostu piękne ❤️ Napaliłam się na nie, ale czarne to jednak za ciemne dla nas, wiec u nas będzie na szaro. Docelowo farby miały być do mojego pokoiku, a ze to był malutki ze skosami to nie chciałam go jeszcze pomniejszać, ale jednak mojego nie będzie poki co, bo trzeba dla małej zrobic, to nawet dobrze ze nie są czarne, a szare to neutralne czy dla chłopca czy dla dziewczynki Wiec spoko :D
 
reklama
Ja się cały czas czuje dziwnie niby te plecy już nie bolą tak jak rano ale coś tam czuje znowu że boli nie tak mocno jak rano ale czuję Cholewa wie co to znowu :(
A no teraz to już tak będzie do samego końca. Coś będzie ciągnęło , coś kulo, bolało. Takie uroki końcówki ciąży [emoji16]
Trzeba się przyzwyczaić :*
 
Do góry