reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Ja widziałam u koleżanki czarne i poprostu piękne ❤️ Napaliłam się na nie, ale czarne to jednak za ciemne dla nas, wiec u nas będzie na szaro. Docelowo farby miały być do mojego pokoiku, a ze to był malutki ze skosami to nie chciałam go jeszcze pomniejszać, ale jednak mojego nie będzie poki co, bo trzeba dla małej zrobic, to nawet dobrze ze nie są czarne, a szare to neutralne czy dla chłopca czy dla dziewczynki Wiec spoko :D

Przejrzałam zdjęcia google i zakochałam się :D kiedyś jak już trochę pomieszkamy to namowie mojego na jedną ścianę taka. W salonie lub u malej :D
 
Takie fale też miewam często :D cały brzuch się trzęsie :D
Ale jak się kładę na lewym boku to mnie kopię i czuję , że ja gniote , na prawym jest to samo. To nie wiem jak ona leży, główka w dół a nogi okrakiem ?[emoji23]
To coś jak u mnie w środę na usg główka w dół leżała i też czuje tak jak ty na lewym kopie mnie okropnie na prawym tyci mniej a na wznak się wypisać i prezy więc masakra że spaniem :(
 
reklama
Do góry