reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Sos? Pomyślałam o kluseczkami z sosem mmm :p lody zawsze dobre :D ja jestem ciekawa jak moja mała jest ułożona, bo nie potrafię jej za bardzo zlokalizować, ale może we wtorek zrobią nam usg w szpitalu to zapytamy :p
A gdzie czujesz , że Cię kopie ?
Moja w sobotę miała główkę w dół i zastanawiam się w jaki sposób czuję ja ciągle po obu stronach. Muszę leżeć i spać na plecach, inaczej ja gniote. Myślałam , że leży poprzecznie ale nie. Już ma nisko główkę i przez to też tak mnie boli krocze i pochwa ..
To do wtorku już tak blisko :) ciekawe ile wazy :):) który to będzie tydzień ?
 
reklama
Widzisz jak super się złożyło :) a dopiero tak się martwiłas :) a twój tata pracuje w Niemczech ?
Bo nie pomyślałam, ze możemy to wcześniej odebrac [emoji23], nie musimy czekac aż oni przyjadą w połowie lipca, tylko możemy sami pojechac i odebrac :p a to nie jest aż tak daleko od nas 200km, tyle to ja muszę wytrzymać jakos :D tak pracuje tu.
 
Bo nie pomyślałam, ze możemy to wcześniej odebrac [emoji23], nie musimy czekac aż oni przyjadą w połowie lipca, tylko możemy sami pojechac i odebrac :p a to nie jest aż tak daleko od nas 200km, tyle to ja muszę wytrzymać jakos :D tak pracuje tu.
A mówiłaś mi , że musicie tak to jechać do Polski :p nie wspomniałaś , że pracuje niedaleko was :D tak to pewnie bym Ci doradziła wycieczkę do taty :)
Więc fajnie, że tak się uda. Wcześniej sobie odbierzecie, zaczniecie robić pokoik i będziesz spokojniejsza :*
 
Joie mytrax signature:) 2w1
Screenshot_20180617-171539.jpg
Screenshot_20180617-171559.jpg
Screenshot_20180617-171612.jpg
Screenshot_20180617-171620.jpg
Screenshot_20180617-171630.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20180617-171539.jpg
    Screenshot_20180617-171539.jpg
    39 KB · Wyświetleń: 287
  • Screenshot_20180617-171559.jpg
    Screenshot_20180617-171559.jpg
    26,2 KB · Wyświetleń: 286
  • Screenshot_20180617-171612.jpg
    Screenshot_20180617-171612.jpg
    35,3 KB · Wyświetleń: 298
  • Screenshot_20180617-171620.jpg
    Screenshot_20180617-171620.jpg
    54,4 KB · Wyświetleń: 288
  • Screenshot_20180617-171630.jpg
    Screenshot_20180617-171630.jpg
    33,6 KB · Wyświetleń: 295
A gdzie czujesz , że Cię kopie ?
Moja w sobotę miała główkę w dół i zastanawiam się w jaki sposób czuję ja ciągle po obu stronach. Muszę leżeć i spać na plecach, inaczej ja gniote. Myślałam , że leży poprzecznie ale nie. Już ma nisko główkę i przez to też tak mnie boli krocze i pochwa ..
To do wtorku już tak blisko :) ciekawe ile wazy :):) który to będzie tydzień ?
Ja ja ciagle gdzieś indziej czuje, Wiec już sama nie wiem, ostatnio jak miałam usg to była główka do góry. Wczoraj tez ciągnęło mnie w kroczu, ale nie wiem czy tak mnie kopała tam, czy jednak się obróciła :p
 
A mówiłaś mi , że musicie tak to jechać do Polski :p nie wspomniałaś , że pracuje niedaleko was :D tak to pewnie bym Ci doradziła wycieczkę do taty :)
Więc fajnie, że tak się uda. Wcześniej sobie odbierzecie, zaczniecie robić pokoik i będziesz spokojniejsza :*
Do polski to moglibyśmy i tak w lipcu dopiero, bo moj ma urlop wtedy, a to już raczej nie dałabym rady :p niby niedaleko, a jeszcze nigdy tam nie byłam [emoji23] dokładnie, w tym tygodniu musimy przygotować już pokój do malowania, bo poki co tam są zielone ściany, a w przyszłym może już się uda pomalować, zobaczymy jak z czasem będzie :)
 
Ja ja ciagle gdzieś indziej czuje, Wiec już sama nie wiem, ostatnio jak miałam usg to była główka do góry. Wczoraj tez ciągnęło mnie w kroczu, ale nie wiem czy tak mnie kopała tam, czy jednak się obróciła :p
A tak to gdzie czujesz ruchy ? Bo jak koło rzeber, po bokach. To raczej nóżkami i rączkami tak kopie więc główka w dół :)
 
A gdzie czujesz , że Cię kopie ?
Moja w sobotę miała główkę w dół i zastanawiam się w jaki sposób czuję ja ciągle po obu stronach. Muszę leżeć i spać na plecach, inaczej ja gniote. Myślałam , że leży poprzecznie ale nie. Już ma nisko główkę i przez to też tak mnie boli krocze i pochwa ..
To do wtorku już tak blisko :) ciekawe ile wazy :):) który to będzie tydzień ?

Ja miałam wizytę we wtorek i gin mówiła że wkońcu się przekręcił i był główkowo i ruchy też czuję po obu stronach - zazwyczaj taka fala mi idzie po brzuchu :D
 
reklama
Do góry