reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

1515182706-8c9f7e69bd60a70e-aaaaaa.jpeg
można na pewno kupić w Rossmannie, cena na pewno mniej niż 10 zł, nie wiem czy nie ok 6 zł.

8p3o43r8p6p6dz8z.png

A w rossmanie widziałam jeszcze oliwek taka specjalną dla kobiet w ciąży to też jest dobre? Jak myślicie?
 
reklama
Jaki miałaś wynik tarczycy? Ja w pierwszej ciąży jak i teraz jestem na Euthyroxie , nic się nie martw i nie czytaj tych bzdur w necie . Lekarz dobrze wie co mówi i robi a naczytanie się rożnych przypadków nic nie da.
Mój wynik w pierwszej ciąży to 4,8 nie udało się zbić na mniej niż 2,9 a gdy rodziłam miałam wynik ponad 3,
Teraz miałam 2,8 lekarz dał Euthyrox by zbić do 1,5 ale czy się uda nie wiem;)

@NowaNatka wynik mam 4,7, więc podobnie jak ty w pierwszej ciąży :)

Dzięki dziewczyny, oprócz czytania internetu, musimy zachować spokój :D
 
U mnie dzis jeden z tych gorszych dni bo brak apetytu, ledwo cokolwiek przelykam, nawet swoja ulubiona rybke ledwo zjadlam :( ja uzywalam kremu pharmaceris i teraz tez musze go sobie kupic bo jest cudowny, tylko ten pomaranczowy, jak poszlam do szpitala rodzic to juz mi sie nie chcialo smarowac i wtedy mi wyszly rozstepy na biodrach i odrobinke na pupie.
 
Jaki miałaś wynik tarczycy? Ja w pierwszej ciąży jak i teraz jestem na Euthyroxie , nic się nie martw i nie czytaj tych bzdur w necie . Lekarz dobrze wie co mówi i robi a naczytanie się rożnych przypadków nic nie da.
Mój wynik w pierwszej ciąży to 4,8 nie udało się zbić na mniej niż 2,9 a gdy rodziłam miałam wynik ponad 3,
Teraz miałam 2,8 lekarz dał Euthyrox by zbić do 1,5 ale czy się uda nie wiem;)
Przy 2,8 dostalas euthyrox?? Ja mam 3,3 i swieci sie na zielono ze w normie. W pierwszej ciazy mialam tyle samo.
Screenshot_20180105-214919.png


Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • Screenshot_20180105-214919.png
    Screenshot_20180105-214919.png
    20,9 KB · Wyświetleń: 399
1515183901-5ce97abb5abfbd25-aaaaaa.jpeg
przydało by się poczytać skład, ale myślę, że na pewno. Produkty tej firmy na prawdę są dobre, nie zawierają żadnych parabenow itd.

8p3o43r8p6p6dz8z.png

Przyznam się wam ze ja tej oliwki dla ciężarnych używałam do włosów bo bardzo fajnie je odżywia i są miękkie :p chyba nawet gdzieś jeszcze mam w łazience :) teraz przyda się do smarowania brzucha :)
 
Zapomnialam dodac zdjecie
 

Załączniki

  • pharmaceris-m-foliacti-krem-przeciw-rozstepom-150-ml.jpg
    pharmaceris-m-foliacti-krem-przeciw-rozstepom-150-ml.jpg
    40,6 KB · Wyświetleń: 54
Ja właśnie mówiłam o tej dla mam, nie dla dzieci. Choć ta nie jest zła to po co używać, skoro mamy super produkt bezpośrednio dla nas? :)

Właśnie przeglądałam skład tej oliwki to same naturalne olejki typu jojoba, migdałowy i coś tam jeszcze ale jest dobry skład :) nie ma w nim żadnej chemii czy innych zapychaczy
 
reklama
Do góry