reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Ja nie miałam w poprzedniej ciąży ani przy tej tez nie robiłam bety.
A jeżeli chodzi o smarowanie się to używam zwykłego balsamu z ziaji do suchej skóry bo u nas woda jest bardzo twarda i po myciu, jak wyjdę spod prysznica to aż mnie swędzi . Przy pierwszej ciąży wgl niczym się nie smarowałam bo nie miałam żadnej potrzeby i rozstępów mam tylko parę na pośladkach które są bardzo jasne i prawie niewidoczne.
 
reklama
Ja narazie smaruję tylko biust, bo czuję, że się rozrósł [emoji32] ale smaruję póki co tylko kremem nivea soft. Nie wiem czy jest sens wydawać krocie na jakieś reklamowe specyfiki. Głównie chodzi o geny i nawilżenie chyba :) z drugiej strony mam już sporo rozstępów, jakiegoś fisia na ich punkcie nie mam :)

8une3e3kck8m6mea.png
 
Hej dziewczyny, tak dużo skrobiecie na forum, że najpierw muszę poświęcić godzinę na nadrobienie, a nie czytałam 1 dzień :D

Co do ubranek, wózków itd jeszcze nic nie kupowałam i w ogóle o tym nie myślę. Na razie myślę tylko o pokoiku dziecięcym ;)

Pracuję w korpo i chciałabym pracować jeszcze ze 2-3 miesiące, bo później mamy w pracy sezon co wiąże się ze sporym zamieszaniem i stresem. Ale zobaczymy też jak będę się czuła i czy nie zmienię zdania.

Ja niestety wczoraj trochę się zmartwiłam, bo robiłam pierwsze badania krwii i okazało się, że mam podwyższone tsh. Zadzwonili do mnie wczoraj wieczorem z lux medu, że dzisiaj dostanę telefon od ginekolog z informacją co dalej. Jako, ze to moja pierwsza ciąża, nie miałam pojęcia o co chodzi i zaczęłam przeglądać internet... i to było złe bo bardzo się zestresowałam. Dzisiaj rozmawiałam z ginem i powiedziała, że to się często zdarza i że nie powinno to wpłynąć na maluszka (jestem w 10 tyg), a od jutra będę zażywać Euthyrox żeby to unormować.

W czwartek mam kolejną wizytę u gina, nie mogę się doczekać zeby zobaczyć jak dzidzia urosła :D a następne to już chyba będzie prenatalne bo jutro kończy mi się 10 tydzień ;)

Pozdrawiam was dziewczyny, jestem troche biernym użytkownikiem, bo nie mam czasu codziennie pisać ale czytam co piszecie:D
 
Hej dziewczyny, tak dużo skrobiecie na forum, że najpierw muszę poświęcić godzinę na nadrobienie, a nie czytałam 1 dzień :D

Co do ubranek, wózków itd jeszcze nic nie kupowałam i w ogóle o tym nie myślę. Na razie myślę tylko o pokoiku dziecięcym ;)

Pracuję w korpo i chciałabym pracować jeszcze ze 2-3 miesiące, bo później mamy w pracy sezon co wiąże się ze sporym zamieszaniem i stresem. Ale zobaczymy też jak będę się czuła i czy nie zmienię zdania.

Ja niestety wczoraj trochę się zmartwiłam, bo robiłam pierwsze badania krwii i okazało się, że mam podwyższone tsh. Zadzwonili do mnie wczoraj wieczorem z lux medu, że dzisiaj dostanę telefon od ginekolog z informacją co dalej. Jako, ze to moja pierwsza ciąża, nie miałam pojęcia o co chodzi i zaczęłam przeglądać internet... i to było złe bo bardzo się zestresowałam. Dzisiaj rozmawiałam z ginem i powiedziała, że to się często zdarza i że nie powinno to wpłynąć na maluszka (jestem w 10 tyg), a od jutra będę zażywać Euthyrox żeby to unormować.

W czwartek mam kolejną wizytę u gina, nie mogę się doczekać zeby zobaczyć jak dzidzia urosła :D a następne to już chyba będzie prenatalne bo jutro kończy mi się 10 tydzień ;)

Pozdrawiam was dziewczyny, jestem troche biernym użytkownikiem, bo nie mam czasu codziennie pisać ale czytam co piszecie:D
Hej @Maljan jak zaczęłam przeglądać to forum, inne strony ciążowe to sobie uświadomiłam, że bardzo mało wiem odnośnie tego wspaniałego stanu jakim jest Maluszek w brzuchu, ale muszę też powiedzieć, że byłam bardziej spokojna, a teraz każdą nową informację, problem przyrównuje do siebie i zaczynam się niepokoić mam nadzieję niepotrzebnie stresować. To prawda co mówili "mniej wiesz, dłużej żyjesz" [emoji6]

8p3o43r8p6p6dz8z.png
 
Hej dziewczyny, tak dużo skrobiecie na forum, że najpierw muszę poświęcić godzinę na nadrobienie, a nie czytałam 1 dzień :D

Co do ubranek, wózków itd jeszcze nic nie kupowałam i w ogóle o tym nie myślę. Na razie myślę tylko o pokoiku dziecięcym ;)

Pracuję w korpo i chciałabym pracować jeszcze ze 2-3 miesiące, bo później mamy w pracy sezon co wiąże się ze sporym zamieszaniem i stresem. Ale zobaczymy też jak będę się czuła i czy nie zmienię zdania.

Ja niestety wczoraj trochę się zmartwiłam, bo robiłam pierwsze badania krwii i okazało się, że mam podwyższone tsh. Zadzwonili do mnie wczoraj wieczorem z lux medu, że dzisiaj dostanę telefon od ginekolog z informacją co dalej. Jako, ze to moja pierwsza ciąża, nie miałam pojęcia o co chodzi i zaczęłam przeglądać internet... i to było złe bo bardzo się zestresowałam. Dzisiaj rozmawiałam z ginem i powiedziała, że to się często zdarza i że nie powinno to wpłynąć na maluszka (jestem w 10 tyg), a od jutra będę zażywać Euthyrox żeby to unormować.

W czwartek mam kolejną wizytę u gina, nie mogę się doczekać zeby zobaczyć jak dzidzia urosła :D a następne to już chyba będzie prenatalne bo jutro kończy mi się 10 tydzień ;)

Pozdrawiam was dziewczyny, jestem troche biernym użytkownikiem, bo nie mam czasu codziennie pisać ale czytam co piszecie:D

Jaki miałaś wynik tarczycy? Ja w pierwszej ciąży jak i teraz jestem na Euthyroxie , nic się nie martw i nie czytaj tych bzdur w necie . Lekarz dobrze wie co mówi i robi a naczytanie się rożnych przypadków nic nie da.
Mój wynik w pierwszej ciąży to 4,8 nie udało się zbić na mniej niż 2,9 a gdy rodziłam miałam wynik ponad 3,
Teraz miałam 2,8 lekarz dał Euthyrox by zbić do 1,5 ale czy się uda nie wiem;)
 
Moim zdaniem nie warto patrzeć na cenę a na skład. Taka oliwka dla mam z babydream ma lepszy skład i działanie niż drogi bio-oli. :/

Jak wyglada ten z babydrem? I kupujecie go w rossmanie?jak wychodzi cenowo?
Poprzednia ciąże leciałam na Palmersie i nie polecam pod koniec popekalam .
 
Ja również uważam, że o tsh nie ma co czytać, tylko słuchać lekarza i brać leki. Od kilku lat się leczę na Hashimoto i niedoczynność tarczycy. Lekarze straszyli, że długa droga mnie czeka o staranie się o dziecko. A tu proszę jeden niekontrolowany raz, nieunormowane wyniki a Fasola rośnie :)
 
reklama
Do góry