reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Cześć [emoji5]

Jestem tu nowa. Termin na 25 sierpnia. Pierwsza wizyta za nami- serduszko jest i ładnie bije.
Z racji, że jest to ciąża po poronieniu (o nim dowiedziałam się na usg 12tygodnia) to dopki nie przekroczymy pierwszego trymestru będę ciągle się stresować ze będzie powtórka.

W domu dodatkowo mam brzdaca, który w marcu skończy 2 lata [emoji5]
 
reklama
@Augusta89 -heeej :) tez mam termin na 18.08 poki co z om, moze bedziemy "laczyc sie w bólu" w 3 z @Anet23 ;) skad jestes w ogole? Fajnie szybko Wam sie udalo spłodzic maluszka. U nas to byla decyzja "w sumie czemu nie teraz" i od razu w pierwszym cyklu pyknęliśmy z mężem bobasa :D
@czarna_jagoda fajnie ze jesteś :) bedziemy z checia sledzic Wasze losy. Trzymaj sie dzielnie i staraj sie odpedzic zle myśli i niepokój, one na pewno nie pomoga. Jesli czujesz sie dobrze to skup sie na starszym dzieciaczku, na pewno jest juz baaardzo absorbujacy ;)
 
@megalija, na szczescie póki co dobrze się czuje, no może szybciej zmęczona się robie i dospac się nie mogę.
A syn faktyczne z tych 'żywych sreberek'- aż strach pomyśleć co będzie, gdy młodsze się wda w brata [emoji16]
 
A ja jem co popadnie, poki co zadnych wstretow czy wielkich zachianek ;-) poprostu non stop mi sie chce jesc a szczegolnie juz jak leze w lozku wieczorem i prawie codziennie musze sie zrywac i cos jesc ponownie ;) Juz 1 kg na plusie... ;)

ja też mam mega apetyt... w wigilie rano ważyłam 62,5 a dziś 64,1
wczoraj zaczęłam basen... w poprzedniej ciąży chodziłam od początku do ostatnich dni 3*w tygodniu :):)
 
Mnie jakoś basen nie przekonuje jak tak zimno na zewnątrz ;-) to suszenie włosów itd. ;-)
Jestem dziś taka śpiąca i zmęczona od rana, ze masakra.. :-/ już do pracy jestem spóźniona :-/


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
@karorek, @oliwiapatrycja, czy lekarz sam wam te badania zalecil (normalne postepowanie w ciazy), czy musialyscie lekarzowi powiedziec, ze interesuje was takie badanie? W kwietniu bede miala 40 (!!!) lat, wiec cykora mam jak stad do chin.

Ja w przyszłym roku kończę ,39 lat :) wiem, że obok "zwykłego" usg będę miała USG na przezierność i połówkowe, o niczym innych gin mi nie mówił.
Wszystko będzie dobrze :):):)
 
Mnie jakiś basen nie przekonuje jak tak zimno na zewnątrz ;-) to suszenie włosów itd. ;-)
Jestem dziś tak śpiąca i zmęczona od rana, ze masakra.. :-/ już do pracy jestem spóźniona :-/


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom

Ja przedwczoraj miałam taki spadek formy, że myślałam, że zwariuję. I własnie wczorajszy basen pokazał mi, że to dla mnie świetny zastrzyk energii. Wróciłam do domu i miałam ochote na sprzątanie, gości, śmiechy, zabawę z moim siedmiolatkiem etc.
Mega zastrzyk pozytywnej energii. W sobotę ide znowu :)
 
Kosmetyczka mi je ściągała jakimś tam środkiem w sumie same po nim schodziły
No ja z tych wyższych mam 170 cm i startuje z wagą 62 kg. Takie dyskusje o tych testach powstają ze sama nie wiem czy wierzyć lekarzowi jak powie ze jest ok czy szukać dziury w całym. To samo miałam ze szczepienie dziecka tysiąc dyskusji, na każdym forum się gotuje od zwolenników i przeciwników byłabym chyba zdrowsza i mniej martwiła o dziecko gdybym tego nie czytała ale matczyna ciekawość a później dwa tygodnie bez snu żeby czasem nop nie wystąpiło itd.

hej :) ja też 170 i tez startuje z 62 :):) tylko, że dziś już 64,1 buuu..... to poświąteczne kilogramy :)
 
reklama
Ja tez mam zamiar chodzic na basen ale tylko 1xw tygodniu zawsze cos. Chodze od kilku lat tak i nie mam zamiaru rezygnowac:) jedynie z sauny musze zrezygnować bo jest niewskazana w ciąży ale czego się nie robi dla malenstwa :)
Ja dzis wstalam jakoś bez chęci do wszystkiego. Nic mi sie nie chce ......

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry