reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Kosmetyczka mi je ściągała jakimś tam środkiem w sumie same po nim schodziły
No ja z tych wyższych mam 170 cm i startuje z wagą 62 kg. Takie dyskusje o tych testach powstają ze sama nie wiem czy wierzyć lekarzowi jak powie ze jest ok czy szukać dziury w całym. To samo miałam ze szczepienie dziecka tysiąc dyskusji, na każdym forum się gotuje od zwolenników i przeciwników byłabym chyba zdrowsza i mniej martwiła o dziecko gdybym tego nie czytała ale matczyna ciekawość a później dwa tygodnie bez snu żeby czasem nop nie wystąpiło itd.
O to podobnie jak ja :-)171 cm i 63 kg na ostatniej wizycie
 
reklama
Kosmetyczka mi je ściągała jakimś tam środkiem w sumie same po nim schodziły
No ja z tych wyższych mam 170 cm i startuje z wagą 62 kg. Takie dyskusje o tych testach powstają ze sama nie wiem czy wierzyć lekarzowi jak powie ze jest ok czy szukać dziury w całym. To samo miałam ze szczepienie dziecka tysiąc dyskusji, na każdym forum się gotuje od zwolenników i przeciwników byłabym chyba zdrowsza i mniej martwiła o dziecko gdybym tego nie czytała ale matczyna ciekawość a później dwa tygodnie bez snu żeby czasem nop nie wystąpiło itd.
Kochana to musiała Ci kosmetyczka źle przygotować płytkę. Przepiłować.

ckai9jcgk10emd23.png
 
Oki dzięki za info. Będę się dowiadywać jeszcze może od lekarza czy w tylek mogę. Bo w ramię i ido to napewno będzie boleć... ;/
A na ulotce nie pisze? Albo w aptece się dopytaj :) ewentualnie przy wizycie u lekarza właśnie. Jeśli zastrzyk ma być podany podskórnie, to zwykle można wszędzie tam, gdzie trochę ciałka jest, czyli uda, brzuch, ramiona, boczki, pupa. Przynajmniej tak miałam z pregnylem i ovitrelle, lek do czego innego, ale podanie to samo może :)

8une3e3kck8m6mea.png
 
Kosmetyczka mi je ściągała jakimś tam środkiem w sumie same po nim schodziły
No ja z tych wyższych mam 170 cm i startuje z wagą 62 kg. Takie dyskusje o tych testach powstają ze sama nie wiem czy wierzyć lekarzowi jak powie ze jest ok czy szukać dziury w całym. To samo miałam ze szczepienie dziecka tysiąc dyskusji, na każdym forum się gotuje od zwolenników i przeciwników byłabym chyba zdrowsza i mniej martwiła o dziecko gdybym tego nie czytała ale matczyna ciekawość a później dwa tygodnie bez snu żeby czasem nop nie wystąpiło itd.
Dlatego ja przynajmniej wychodzę z założenia, że jeśli ufam lekarzowi, to go słucham. A jak nie ufam, to zmieniam :) lekarz ma wiedzę i doświadczenie lepsze, niż jakikolwiek wyznawca jedynej słusznej prawdy :) a dziś niestety jest taki problem, że autorytet lekarza podupadł, ludzie myślą, że sami lepiej wykombinują słuchając się kogoś tam.

Widzicie dziewczyny, nakierowałyście mnie na nowy temat do zbadania, te badania prenatalne i inne [emoji16] nic, absolutnie nic na ten moment o tym nie wiem [emoji31]

@KatiNails powinnaś zostać honorową ambasadorką imbiru w Polsce [emoji16]

8une3e3kck8m6mea.png
 
Dlatego ja przynajmniej wychodzę z założenia, że jeśli ufam lekarzowi, to go słucham. A jak nie ufam, to zmieniam :) lekarz ma wiedzę i doświadczenie lepsze, niż jakikolwiek wyznawca jedynej słusznej prawdy :) a dziś niestety jest taki problem, że autorytet lekarza podupadł, ludzie myślą, że sami lepiej wykombinują słuchając się kogoś tam.

Widzicie dziewczyny, nakierowałyście mnie na nowy temat do zbadania, te badania prenatalne i inne [emoji16] nic, absolutnie nic na ten moment o tym nie wiem [emoji31]

@KatiNails powinnaś zostać honorową ambasadorką imbiru w Polsce [emoji16]

8une3e3kck8m6mea.png
Bo imbir mnie serio serio pomaga [emoji23] najlepsze nawet że samo wąchanie świeżego imbiru pomaga mi na nudności [emoji33]

ckai9jcgk10emd23.png
 
Bo imbir mnie serio serio pomaga [emoji23] najlepsze nawet że samo wąchanie świeżego imbiru pomaga mi na nudności [emoji33]

ckai9jcgk10emd23.png
Mówię, ambasadorka! [emoji16]
Tylko gdzie zgłosić Twoją kandydaturę? [emoji16]

Imbir osobiście lubię, ale w jedzeniu, a herbacie raz próbowałam i mi nie pasował :) no ale nie musiałam nigdy ratować się w mdłościach, chyba że na kacu [emoji16]

8une3e3kck8m6mea.png
 
Mówię, ambasadorka! [emoji16]
Tylko gdzie zgłosić Twoją kandydaturę? [emoji16]

Imbir osobiście lubię, ale w jedzeniu, a herbacie raz próbowałam i mi nie pasował :) no ale nie musiałam nigdy ratować się w mdłościach, chyba że na kacu [emoji16]

8une3e3kck8m6mea.png
Ja ogólnie dobry handlowiec jestem [emoji23] czego ja nie sprzedawałam i nie sprzedaje [emoji23] mimo że ogólnie jestem kosmetyczką i pracuje zawodowo [emoji23]

ckai9jcgk10emd23.png
 
Ja ogólnie dobry handlowiec jestem [emoji23] czego ja nie sprzedawałam i nie sprzedaje [emoji23] mimo że ogólnie jestem kosmetyczką i pracuje zawodowo [emoji23]

ckai9jcgk10emd23.png
Kosmetyczka też musi umieć zareklamować usługi/produkty [emoji106]ja mam jednoosobową firmę, ale w dość specyficznej branży, prędzej muszę udowodnić, że moja cena jest tego warta, żeby nie pracować za fistaszki [emoji16]

8une3e3kck8m6mea.png
 
A czy sa wśród nas mamy "niskopienne"? Takie niższe niż 160cm? Jak u Was było z brzuszkami? Jak duze dzieci Wam sie urodzily? Ja mam 158cm wzrostu, a masz 180cm i jedna z kwestii ktorych sie obawiam to ze dziecko bedzie duże :(

Ja rowniez mam 158 cm moj maz ma 175 cm. Pierwsza corka miala 54 cm i 3050 g, druga corka miala rowniez 54 cm i 3300 g :) drugi porod latwiejszy :D oczywiscie biodra mi sie rozeszly przed ciazami mialam rozmiar s po ciazach m :)
 
reklama
Kosmetyczka też musi umieć zareklamować usługi/produkty [emoji106]ja mam jednoosobową firmę, ale w dość specyficznej branży, prędzej muszę udowodnić, że moja cena jest tego warta, żeby nie pracować za fistaszki [emoji16]

8une3e3kck8m6mea.png
U nas też ciężko w branży. Tzn początki , potem jak się już na stałą klientelę to w drugą stronę, chciałabyś przyjść wszystkich a nie zawsze się da, bo Twoja doba nie jest dwa razy dłuższa niż doba innych [emoji23]

ckai9jcgk10emd23.png
 
Do góry