reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Ja też muszę pomyśleć o jakiś ćwiczeniach! Basenu się boję ze względu na infekcje, które często łapię :(, a kocham pływać! Ja startuje z waga 57 kg, 170 wzrostu :)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Można. Poinformuj tylko stomatologa że jesteś w ciąży. Najczęściej znieczulają lignokaina a ja można w ciąży

ckai9jcgk10emd23.png
Czyli niezależnie czy to zwykle leczenie czy kanałowe to mozna?
 
Hej, w ktorym jestes tygodniu? Moze ten stan niedlugo sie zmieni. Hormony szaleja, do tego juz jestes mama wiec raczej nie wypoczywasz ile dusza zapragnie. Jestem gleboko przekonana ze niedlugo bedziesz sie czuc lepiej. To naturalne
Dzieki megalija
Jestem w 7 t 3 d nie no dzieciaki nawet jak zawiozę do przedszkola spać nie mogę nie wiem czemu może to hormony może stres ale przez to jestem wycieńczona w domu nic nie robię chodzę w szlafroku i tłustych włosach mąż za mnie gotuje sprząta choć powoli i jemu widzę idzie do głowy.... No cóż tak jak pisałam pozazdrościć wam...dobre podejście faktycznie wszystko zmienia...ja bym już wolała rodzić i odchowywac byle nie czuć się tak wypompowana...
Hej, w ktorym jestes tygodniu? Moze ten stan niedlugo sie zmieni. Hormony szaleja, do tego juz jestes mama wiec raczej nie wypoczywasz ile dusza zapragnie. Jestem gleboko przekonana ze niedlugo bedziesz sie czuc lepiej. To naturalne
 
Ja mam 2 dzieci corka 12lat syn 10lat
Jeden porod w 39 tygodniu drugi w 40+4dni

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej @megalija, w jakim bólu[emoji6]? Wszystko pójdzie gładziutko i bez większych problemów :) mieszkam w Krakowie. Pozdrawiam!

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom



Hej to będziemy pewnie obydwie rodzic w Krakowie, bo ja również z okolic Krakowa, w prawdzie do Krk mam 30 km ale tak chodzę do lekarza i zamierzam rodzic na Kopernika a Ty? W którym tyg jesteś? :)
 
Najgorzej jest rano ..może też ktoś tak ma budzę się przed 5 i czuje się głodna muszę wstać coś zjeść a gdy tylko wejdę do kuchni uświadamiam sobie jak bardzo nic nie chce wkładać do buzi do wszystkiego czuje wstręt zwłaszcza rano ...później już spać nie moge i tak dzień za dniem się toczy od 2 tyg
Chyba ze mnie cienki Bolek że już wymiekam...
 
Czyli niezależnie czy to zwykle leczenie czy kanałowe to mozna?
Można ale nie wszystkie leki. Jeśli chodzi o znieczulenie lignokaina można. Dlatego poinformuj stomatologa o ciąży. On będzie wiedział czym i jak leczyć ja stomatologiem nie jestem :) mój mąż pracował jako przedstawiciel w hurtowni stomatologicznej i mam jakąś szczątkową wiedzę ;)

ckai9jcgk10emd23.png
 
reklama
Do góry