reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Jeśli bedziesz miała niedługo czterdziestkę mogą Cię skierować na bezpłatny test Pappa - od jakiegoś wieku robią


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
@Tina1201 , dziewczyny, czy dobrze rozumiem: to pierwsze usg prenatalne, to wlasnie to badanie, robione w 11- 14 tyg. ciazy na przeziernosc i kosc nosowa?
Czytalam wczoraj o tym tescie PAPPA, oj wiele tam pomylek i wiele niepotrzebnie przelanych lez, jak u twojej kolezanki. A slyszalyscie o tescie NIFTY? To jakis lepszy test?
 
Kochane mamusie, miałam dużo do nadrobienia ;)
Po pierwsze macie piękne brzuszki, aż miło patrzeć. ;) fajnie tak pooglądać ;)
Powiem Wam że mój brzuch również jest twardy i wypukły już. A to dopiero 9 tydzień. Szczególnie, że nie należę do tych szczupłych ;P chodzić mogę tylko w leginsach bo normalne spodnie nie dopne, bo za bardzo ściskają :D
I powiem Wam że mam straszny apetyt. Sama nie wiem na ca raz na słodkie raz na kwaśne. A zazwyczaj to koło 22 zaczyna mi się chcieć jeść i już czasem nie wytrzymuje i gonie mojego po kanapkę np. ;P
Co do witaminek ja również femibion biorę ;)
To moja pierwsza ciąża i w końcu czuje ze będzie dobrze, po tych moich przeżyciach.
Wgl zaczyna mi się bardzo ekscytujący rok ;)
Dzidziuś. W maju ślub kościelny. Myślimy się też od razu po ślubie wprowadzić do naszego nowego domku, który jeszcze wykańczamy, mój zmienia pracę :)
Mam nadzieję że wszystko pójdzie w dobra stronę!! ;)


Ja mam wizytę w pt ;) taka kontrolna i recepty ;)
Powiedzcie mi czy któraś z Was bierze zastrzyki z clexany?
Ciekawy rok 2018 przed wami ! Ja może też będę musiała brać clexane dowiem się niebawem
 
Ale naskrobałyście :-O :D @KatiNails ja mam teraz delikatną warstwę żelu i hybryde na to położoną i takie właśnie paznokcie najbardziej lubię i robie je bez przerwy od roku a wcześniej też robiłam i jak przerwałam to nic się nie działo z paznokciami :) tylko właśnie waham się nad farbowaniem kurcze...
 
Badanie prenatalne to właśnie usg - robione na wizycie Ok 12-14 tyg ciąży , na standardowej wizycie u lekarza . Test Pappa to dodatkowy test robiony z krwi - test prawdopodobieństwa . Nifty słyszałam ze trochę kosztuje , ale nie wiem więcej na ten temat . Oczywiście jakby lekarz miał jakieś niepokojące podejrzenia po usg prenaalnym , pewnie bym rozważała dodatkowe badania . Tu w uk robią testy z krwi tak czy siak - jeśli się decydujesz na USG prenatalne automaczytnie robią z krwi , nie ma wyboru jedno robię drugiego nie .


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
O to nie wiedziałam! Też taki plastikowy czy już nie pamiętasz?
Oj nie wiem. W poprzedniej ciąży brałam inne witaminy ale wzmagały nudności.
A ten prenatal jest przynajmniej z imbirem

ckai9jcgk10emd23.png
 
reklama
Do góry