reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Dostałam wlasnie w spadku po kuzynce ciotki spodnie ciążowe :D i są niby wygodne bo mają ten pas ale szerokie nogawki i czuję się jak rybak w nich :D chyba muszę kupić sobie jakies krotkie spodenki albo legginsy 3/4 ciążowe bo brzuch rośnie a jeszcze 1,5 msc a zaraz nie będę miała co na tyłek włożyć bo w sukienkach nie zawsze chodzę a do lekarza muszę mieć dół bo np jak pójdę na ktg to tak głupio leżec pół godziny z sukienką w górze i majtki na wierzchu a cxasem trzeba na bok się przekrecic i bym źle się czuła leżąc z wypięta pupą :D
Może macie jakichś sprawdzonych sprzedawców z allegro czy cos online??
Bo po sklepach nie chce mi się chodzić :p
Ja zamawialam w tamtym tygodniu 3/4 ciazowe za 14,50zl od femmegusto czy cos takiego. Jakosc moze nie jest powalajaca ale na te pare miesiecy akurat i wysylka szybka. Takze polecam :)
 
reklama
Dostałam wlasnie w spadku po kuzynce ciotki spodnie ciążowe :D i są niby wygodne bo mają ten pas ale szerokie nogawki i czuję się jak rybak w nich :D chyba muszę kupić sobie jakies krotkie spodenki albo legginsy 3/4 ciążowe bo brzuch rośnie a jeszcze 1,5 msc a zaraz nie będę miała co na tyłek włożyć bo w sukienkach nie zawsze chodzę a do lekarza muszę mieć dół bo np jak pójdę na ktg to tak głupio leżec pół godziny z sukienką w górze i majtki na wierzchu a cxasem trzeba na bok się przekrecic i bym źle się czuła leżąc z wypięta pupą :D
Może macie jakichś sprawdzonych sprzedawców z allegro czy cos online??
Bo po sklepach nie chce mi się chodzić :p
A nie możesz sobie zwęzić nogawek u krawcowej ?:)
 
No rzeczywiście szkoda, ale skąd mogłaś wiedzieć. Ja teraz zobaczyłam, ze ten w jednorożce i w kwiaty to bawełna premium (cokolwiek to oznacza), a tego podobno promocja nie obejmuje :( pamiętasz może ile kosztował ten zestaw do łóżeczka? I jakiej grubości wybrałaś wypełnienie kołderki? Bo się nad tym zastanawiam teraz, wyglada na to, ze maja aż 4 do wyboru:
Bez wypełnienia; 0,8cm; 1,2cm i 2cm.
1.2cm wzięłam , czyli nie gruby i nie cienki. Taki normalny :) i 100zl pościel + 130zl ochraniacz modułowy. 80zl ochraniacz plaski dodatkowo wzięłam rozowa bawełna/szare Minky, tak na zmianę do innej pościeli :)
A no tak. Te premium są droższe..
 
I myślisz że lekarz kazał by ci brać cos, co mogłoby bardziej zaszkodzić jak pomóc ? Chyba nawet jakby cię nie lubił to by tego nie zrobił na szczęście [emoji6][emoji6]
Oczywiście zrobisz jak uważasz ale ja bym wzięła :) i podobnie jak Anulaa88 też możliwe że dzięki luteinie utrzymałam ciążę [emoji4]
Luteina to kolejny lek który jest dawany u nas w szpitalu praktycznie każdej ciężarnej ( cały pakiet magnez + nospa + luteina ) :D

Może i nie w złej intencji, ale staram się mieć rękę na pulsie z lekami. Czasem przepisują coś od tak w razie czego a to nie zawsze jest konieczne :)
Jakoś to sobie dziś zaaplikuje :) do tego na hemki, więc double aplikacja będzie hahaha
 
reklama
Po wizycie u ogólnego dowiedziałam się że osluchowo czysto ale mówię do niej że glowa mnie mocno boli i taki ciężki katar mam najpierw rzadki potem robi się suchy i podchodzi krwią to dała mi steryd wziewny Nebud boję się go wziąć bo nie są opinie super o nim muszę do gina zadzwonić.A na katar nie mam nic chyba sobie wodę morska kupię może choć trochę splynie i syrop Stodal brał ktoś może w ciąży???
 
Do góry