reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Ja mam spodnie z panelem ale szczerze przy takich upałach to dodatkowa warstwą na brzuch więc w sumie ich nie noszę. Mam dresowe spodnie krótkie na gumce i zdecydowanie bardziej polecam kupić normalne spodenki na gumce niż te z panelami. Ja w sumie mam spódnice z happymum i spodnie takie normalne z Decathlona czy Lidla:)
 
reklama
Po wizycie u ogólnego dowiedziałam się że osluchowo czysto ale mówię do niej że glowa mnie mocno boli i taki ciężki katar mam najpierw rzadki potem robi się suchy i podchodzi krwią to dała mi steryd wziewny Nebud boję się go wziąć bo nie są opinie super o nim muszę do gina zadzwonić.A na katar nie mam nic chyba sobie wodę morska kupię może choć trochę splynie i syrop Stodal brał ktoś może w ciąży???
Nie wiem czy to jest to samo, nebud i nebudose, ale brałam tzn. Inhalowałam się nebudose, bo też mu rodzinny przepisał. [emoji4]
 
Po wizycie u ogólnego dowiedziałam się że osluchowo czysto ale mówię do niej że glowa mnie mocno boli i taki ciężki katar mam najpierw rzadki potem robi się suchy i podchodzi krwią to dała mi steryd wziewny Nebud boję się go wziąć bo nie są opinie super o nim muszę do gina zadzwonić.A na katar nie mam nic chyba sobie wodę morska kupię może choć trochę splynie i syrop Stodal brał ktoś może w ciąży???
A probowalas parówki z olbasem? Mi na zalegający katar bardzo pomagały i też kropilam poduszkę na noc żeby się lepiej oddychało.
 
1.2cm wzięłam , czyli nie gruby i nie cienki. Taki normalny :) i 100zl pościel + 130zl ochraniacz modułowy. 80zl ochraniacz plaski dodatkowo wzięłam rozowa bawełna/szare Minky, tak na zmianę do innej pościeli :)
A no tak. Te premium są droższe..
Ale generalnie zadowolona jesteś, jakościowo w porządku? Ciekawa jestem ile mi to wszystko wyjdzie, bo jednak te dwa najbardziej mi się podobają, a ten w serduszka chciałam do wózka :D
 
Skończyłam sortować ubranka w szafie :)
U góry polarki na jesień/zimę, ciepłe pajacyki i śpiworki :)
IMG_20180528_180140_800x600.jpg
Płaszczyki, kurtki, bluzy, polarki-bluzy sweterki :) od 56-68 :) do końca zimy na pewno wystarczy :)
IMG_20180528_181053_800x600.jpg
squarequick_2018528182215404.jpg
squarequick_2018528182250286.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180528_180140_800x600.jpg
    IMG_20180528_180140_800x600.jpg
    139,5 KB · Wyświetleń: 405
  • IMG_20180528_181053_800x600.jpg
    IMG_20180528_181053_800x600.jpg
    165 KB · Wyświetleń: 400
  • squarequick_2018528182215404.jpg
    squarequick_2018528182215404.jpg
    458 KB · Wyświetleń: 410
  • squarequick_2018528182250286.jpg
    squarequick_2018528182250286.jpg
    628,6 KB · Wyświetleń: 405
Hej dziewczyny.. jaki skwar dzis.. niewyobrazam sobie srodowa wizyte w miescie.. ugotuje sie chyba albo padne czekajac na autobus..
Zrobilam skrzyneczke,pomalowalam na bialo.. maz chcial mi pomoc ale mu nie pozwolilam :D stwierdzil ze krzywo itd :D ale mam ta satysfakcje ze sama zrobilam.. nawet cielam piłką reczna listewki :p skrzyneczka okazala sie za duza na okno wiec bedzie stac na ziemi chyba ze mezus mi obetnie troszke ją :p tym razem elektrycznym czyms :p jak ją udekoruje to wam pokaze :p pomalowalam tez na bialo stojak wiklinowy na kwiaty i tez wywedruje na taras :p ogolnie dzis super spedzony dzien z mezem :D w garazu :D on robil sobie poleczki itd ,a ja to :p
 
Po wizycie u ogólnego dowiedziałam się że osluchowo czysto ale mówię do niej że glowa mnie mocno boli i taki ciężki katar mam najpierw rzadki potem robi się suchy i podchodzi krwią to dała mi steryd wziewny Nebud boję się go wziąć bo nie są opinie super o nim muszę do gina zadzwonić.A na katar nie mam nic chyba sobie wodę morska kupię może choć trochę splynie i syrop Stodal brał ktoś może w ciąży???
A nie masz w domu może inhalatora ? I sola fizjologiczna byś sobie inhalacje robiła
 
reklama
Ale generalnie zadowolona jesteś, jakościowo w porządku? Ciekawa jestem ile mi to wszystko wyjdzie, bo jednak te dwa najbardziej mi się podobają, a ten w serduszka chciałam do wózka :D

Bardzo jestem zadowolona :) tylko jednej rzeczy żałuję , że ten płaski ochraniacz wzięłam roz-bawelna a na odwrocie szary-minky. I to Minky jest ciemne , trochę za ciemne.. ale nic, rozjasnie pościelą najwyżej :) a w pokoju u siebie w mieszkaniu mam różowe ściany, białe meble będą i szare dodatki więc może ładnie się będzie odbijał. Co do jakości to super , polecam :)
No ja trochę wydałam, bo jednak 300zl.. a jeszcze muszę zamówić komplet do wózka i jeszcze jeden kocyk biały. Tam na tej stronie jest taki kocyk wafel. I zastanawiam się czy wziąć go czy jakiś inny z bawełny lub bambusa. :)
Ten w serduszka śliczny, ogólnie same śliczne ma tam wzory, a można samemu komponować kolorystycznie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry