reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Naczytałam się na tej ulotce z luteiny o skutkach ubocznych że aż się zastanawiam czy brać :/ zakrzepy itd. do tego aplikowanie tego hmm....... tak więc :)
Czy któraś z was to bierze?
Nie zastanawiaj się tylko bierz. Dzięki luteinie utrzymałam ciążę. Brałam przez dwa miesiące. Niektóre dziewczyny biorą do końca ciąży.
 
reklama
A to moje ciuszki dla niuni z allegro , tylko na większy rozmiar na jezien/zimę :)
1527517609470.jpg
1527517575795.jpg
1527517559586.jpg
1527517541049.jpg
1527517471114.jpg
 

Załączniki

  • 1527517609470.jpg
    1527517609470.jpg
    282,6 KB · Wyświetleń: 376
  • 1527517575795.jpg
    1527517575795.jpg
    320,5 KB · Wyświetleń: 378
  • 1527517559586.jpg
    1527517559586.jpg
    329,9 KB · Wyświetleń: 375
  • 1527517541049.jpg
    1527517541049.jpg
    284,6 KB · Wyświetleń: 374
  • 1527517471114.jpg
    1527517471114.jpg
    289,1 KB · Wyświetleń: 368
Teraz widzisz ja mam wątpliwości.... napisane jest że inicjuje poród.

Eeeh ale pewnie wezmę.
I myślisz że lekarz kazał by ci brać cos, co mogłoby bardziej zaszkodzić jak pomóc ? Chyba nawet jakby cię nie lubił to by tego nie zrobił na szczęście [emoji6][emoji6]
Oczywiście zrobisz jak uważasz ale ja bym wzięła :) i podobnie jak Anulaa88 też możliwe że dzięki luteinie utrzymałam ciążę [emoji4]
Luteina to kolejny lek który jest dawany u nas w szpitalu praktycznie każdej ciężarnej ( cały pakiet magnez + nospa + luteina ) :D
 
Nic o leżeniu nie mówił. Chociaż ja się nie przepracowuję ostatnio. Mam tę napięcia i szyjkę lekko skrócona i mam brać luteinę a czy spowodowały skrócenie szyjki nie wiem. To już 31 tydzień więc może organizm się przygotowuje. Mówił też że mimo wszystko na rodzącą nie wygląda, więc mimo to jestem spokojna.
Jedno jest pewne. Badanie mnie bolało jak cholera.
Spokojnie Klaudia, porozmawiaj ze swoim lekarzem pod tym kątem, ale nie panikuj bo wyjdzie że to stres ci coś pokomplikuje oki ? :)
Ja i tak czuję że w lipcu urodzę. Nie ma szans na sierpień.

Jutro USG i następna kolejka :/
Już się tak nie stresuje jak wcześniej :) czekam spokojnie do poniedziałku na wizytę , wtedy zobaczymy czy jest okej :) ale myślę pozytywnie i mam nadzieję , że czerwiec jeszcze w brzuszku posiedzi :) w 37tc na początku lipca już może sobie wychodzić :)
Naczytałam się na tej ulotce z luteiny o skutkach ubocznych że aż się zastanawiam czy brać :/ zakrzepy itd. do tego aplikowanie tego hmm....... tak więc :)
Czy któraś z was to bierze?
Ja, ale pod język. Na pewno Ci nie zaszkodzi :) nie martw się :)
Śliczne ❤️
 
Dostałam wlasnie w spadku po kuzynce ciotki spodnie ciążowe :D i są niby wygodne bo mają ten pas ale szerokie nogawki i czuję się jak rybak w nich :D chyba muszę kupić sobie jakies krotkie spodenki albo legginsy 3/4 ciążowe bo brzuch rośnie a jeszcze 1,5 msc a zaraz nie będę miała co na tyłek włożyć bo w sukienkach nie zawsze chodzę a do lekarza muszę mieć dół bo np jak pójdę na ktg to tak głupio leżec pół godziny z sukienką w górze i majtki na wierzchu a cxasem trzeba na bok się przekrecic i bym źle się czuła leżąc z wypięta pupą :D
Może macie jakichś sprawdzonych sprzedawców z allegro czy cos online??
Bo po sklepach nie chce mi się chodzić :p
 

Załączniki

  • IMG_20180528_170820.jpg
    IMG_20180528_170820.jpg
    590,4 KB · Wyświetleń: 72
Ten w jednorożce kupiłam do łóżeczka jakiś czas temu. Szkoda ,że nie poczekałam na promocję :D mialabym dużo więcej rzeczy a tak, zapłaciłam 310zl za plaski ochraniacz, komplet pościeli do łóżeczka z ochraniaczem modułowym. I zamówię ten w kwiaty do wózka jeszcze :) więc ty korzystaj z promocji i kupuj 3w1:)
No rzeczywiście szkoda, ale skąd mogłaś wiedzieć. Ja teraz zobaczyłam, ze ten w jednorożce i w kwiaty to bawełna premium (cokolwiek to oznacza), a tego podobno promocja nie obejmuje :( pamiętasz może ile kosztował ten zestaw do łóżeczka? I jakiej grubości wybrałaś wypełnienie kołderki? Bo się nad tym zastanawiam teraz, wyglada na to, ze maja aż 4 do wyboru:
Bez wypełnienia; 0,8cm; 1,2cm i 2cm.
 
reklama
Dostałam wlasnie w spadku po kuzynce ciotki spodnie ciążowe :D i są niby wygodne bo mają ten pas ale szerokie nogawki i czuję się jak rybak w nich :D chyba muszę kupić sobie jakies krotkie spodenki albo legginsy 3/4 ciążowe bo brzuch rośnie a jeszcze 1,5 msc a zaraz nie będę miała co na tyłek włożyć bo w sukienkach nie zawsze chodzę a do lekarza muszę mieć dół bo np jak pójdę na ktg to tak głupio leżec pół godziny z sukienką w górze i majtki na wierzchu a cxasem trzeba na bok się przekrecic i bym źle się czuła leżąc z wypięta pupą :D
Może macie jakichś sprawdzonych sprzedawców z allegro czy cos online??
Bo po sklepach nie chce mi się chodzić :p
A może spróbuj jeszcze coś znaleźć na olx[emoji4] ja ostatnio kupiłam sukienkę na lato, nową, z metką z happymum za 25 zł. [emoji4]
 
Do góry