reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Noo ja mam akurat ginekologa, który jest przeciwnikiem zażywania jakichkolwiek leków, jestem zdrowa, prawidłowo się odrzywiam nic mi do szczęścia nie brakuje, to są jego słowa. Umówmy się ze lekarze teraz przesadzają z lekami, z czym byś nie poszła jest antybiotyk, a później jak coś się faktycznie dzieje to organizm przestaje reagować na leki. Ja tam do lekarza pierwszego kontaktu nie chodzę:D gripexa sobie łyknę i przeżywam choróbsko :D
Ale ja mam takie samo zdanie na temat leków jak Ty :) ja ostatnio antybiotyk brałam w podstawówce, każde przeziębienie leczę czosnkiem, cytryną, miodem itp. Dopóki moja ciąża była idealna, wyniki super (z resztą cały czas mam super) to nie brałam żadnych leków, byłam super aktywna itp. Takie samo zdanie ma moja lekarka, tylko witaminy z małą ilością składników, zdrowe odżywianie i ruch :) jednak jeśli przychodzi moment, że z tobą lub z maluchem może być coś nie tak i lekarz zaleca jakieś leki czy jakieś określone zachowanie - to jest zupełnie inna sytuacja :)
 
reklama
Nie będę mówić, że nie, bo nie wiem :D Na 100% jednak próbował, nawet mnie prosił czy mogę mu radlera kupić, także coś na rzeczy jest.
Z resztą, ja lepsza nie byłam :p Miałam 16 lat jak zaczęłam palić fajki, a piwko mi posmakowało rok później :)
Taki wiek :) ja też w wieku 15-16 lat już popijałam piwko w tajemnicy przed rodzicami a papierosa też spróbowałam w wieku 15 lat
 
upał okropny jest kobietki kochane :) ja pozasuwałam rolety w mieszkaniu, i jest trochę chłodniej, ale siedzę w ciemności hihi :D na obiad wymyśliłam, że zrobię kluski leniwe :D z masełkiem i cukrem :D w któryś dzień zamierzam zrobić gołąbki, bo zrobiłyście mi smaka :D dziś się ważyłam i w sumie od 3 tygodni przytyłam prawie 2 kg :D już nie mogę doczekać się prenatalnych, mam nadzieję, że dostanę zdjęcia :D i płytę też bym chciała :D
 
Taki wiek :) ja też w wieku 15-16 lat już popijałam piwko w tajemnicy przed rodzicami a papierosa też spróbowałam w wieku 15 lat
Taki ten szczenięcy wiek, ale łezka w oku się kręci, jacy my byliśmy wtedy naiwni, bo dzisiaj dzieciaki, odnoszę wrażenie, za dorosłe są, a przynajmniej im się tak wydaje.

Poruszył mnie jeden temat z forum i nie mogę przestać o tym myśleć... idę się przejść po lody, może wywietrzeje z głowy :)
 
Taki ten szczenięcy wiek, ale łezka w oku się kręci, jacy my byliśmy wtedy naiwni, bo dzisiaj dzieciaki, odnoszę wrażenie, za dorosłe są, a przynajmniej im się tak wydaje.

Poruszył mnie jeden temat z forum i nie mogę przestać o tym myśleć... idę się przejść po lody, może wywietrzeje z głowy :)
Z naszego forum?
 
No ja ostatnio coraz częściej słyszę , że tu Alicja tam Alicja. I zaczyna robić się bardzo modne.. a chciałam tego uniknąć. Bo my dajemy po mojej babci a za rok na placu zabaw będą same Ale :D
Moja córeczka ma Ala na imię ale ma 5 lat skończone i rzeczywiście w jej roczniku i tych blisko mało jest Alicji ale teraz duzo osób już daje. Piękne imię:)
 
Hej. Właśnie wróciłam od lekarza który zastępował tego mojego prowadzącego. Moje bóle od miesięcy jakie mam raczej nie wynikają ze spojenia łonowego bo podobno nie wygląda na to, więc prawdopodobnie więzadła tak.mi dokuczają. Ten lekarz też widzę jest przeciwieństwem mojego. Mój na hemoroidy nawet nic nie dał a ten od razu zapisał co brać. Czopki,żel, tabletki :errr: O ile nie będą wnikać do organizmu to czopki wezmę. Poczytam.
No i mam bardzo mocne napięcia brzucha.
Klaudia widzisz u mnie jednak wyszło że napięcia są za.mocne i za częste. Ja praktycznie mam tak cały dzień. Zapisał luteinę dopochwowo.
Szyjka też podobno się skróciła ale jeszcze nie wyglądam na rodzącą :D
 
Ile kosztuje pościel do wózka teraz przy dniu dziecka ? Pytalas ? Wstaw zdjęcie które ci się podobają :D
Ja bym zamówiła do Polski , jednak to spora różnica. Za cenę przesyłki masz trzeci komplet :) tylko czy ma kto ci przesłać z polski ?
Ja akurat o posciel do wózka nie pytalam, ale jeśli chodzi o promocje to tak wyglada...
IMG_9987.PNG

IMG_9988.PNG

Ja pytałam o komplet do łóżeczka i ochraniacz płaski, ale jak napisała o tej promocji to pomyślałam, ze może jednak wezmę zestaw 3 i 1. Bo do wózka w zasadzie tez się przyda. Jeśli chodzi o wzory to mam dylemat. Spodobał mi się ten komplet co Ty dodalas, bo podobny widziałam na innej stronie, ale dużo droższy z tym samym motywem
IMG_9989.PNG

A tam za ta prawie cene będę miała te dwa komplety do łóżeczka, do wózka i ochraniacz :p
Podobały mi się jeszcze te dwa, może coś pokombinuje ;)
IMG_9990.PNG

IMG_9991.PNG

A jeśli chodzi o przesyłkę to moi rodzice mogą mi przywiezc z Polski, ale dopiero w lipcu :)
 

Załączniki

  • IMG_9987.PNG
    IMG_9987.PNG
    60,3 KB · Wyświetleń: 414
  • IMG_9988.PNG
    IMG_9988.PNG
    197,5 KB · Wyświetleń: 417
  • IMG_9989.PNG
    IMG_9989.PNG
    244,7 KB · Wyświetleń: 412
  • IMG_9990.PNG
    IMG_9990.PNG
    209,5 KB · Wyświetleń: 417
  • IMG_9991.PNG
    IMG_9991.PNG
    372,7 KB · Wyświetleń: 413
Jak mus to mus z tym antybiotykiem. Ja w pierwszej ciąży w 33tc byłam taka chora, kaszel, zapalenie gardła. Dostałam antybiotyk ale nie wzięłam bo się bałam, że dziecku zaszkodzę (antybiotyk dozwolony dla kobiet w ciąży). Tylko sobie bardziej zaszkodziłam, bo nie dość że się męczyłam z bólem, gorączką dobry tydzień to jeszcze został mi kaszel, który trwał ponad miesiąc. Myślałam, że płuca wypluję, przez ten kaszel dostałam wcześniejszych skurczy.
Ja też się boję antybiotyku
 
reklama
Hej. Właśnie wróciłam od lekarza który zastępował tego mojego prowadzącego. Moje bóle od miesięcy jakie mam raczej nie wynikają ze spojenia łonowego bo podobno nie wygląda na to, więc prawdopodobnie więzadła tak.mi dokuczają. Ten lekarz też widzę jest przeciwieństwem mojego. Mój na hemoroidy nawet nic nie dał a ten od razu zapisał co brać. Czopki,żel, tabletki :errr: O ile nie będą wnikać do organizmu to czopki wezmę. Poczytam.
No i mam bardzo mocne napięcia brzucha.
Klaudia widzisz u mnie jednak wyszło że napięcia są za.mocne i za częste. Ja praktycznie mam tak cały dzień. Zapisał luteinę dopochwowo.
Szyjka też podobno się skróciła ale jeszcze nie wyglądam na rodzącą :D
A ile masz cm szyjkę?
 
Do góry