reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Sorki kasiula znowu coś nie tak wkleilam w post pytałam jakie wyniki miałaś krzywej ....cieszę się że nie musisz bujac się z cukrem tak jak ja
 
Cos wam opowiem.. dzis w aptece kupuje moje leki i luteine.. zagadalam sie z sprzedawca ,bo o cos pytalam.. i podziekowalam i chce wychodzic a gosciu za mna czy moge zaplacic.. masakra ,zaczelam go przepraszac i ze jaka ostatnio jestem rozkojarzona.. a on ze nic sie nie stalo i ze w Pani stanie to normalne i wybaczalne :D
 
Dziewczyny,jednak zamowilam juz wszystko teraz,tak wiec mam koniec z wyprawka ;) zamowilam sobie rowniez ten laktator lovi dwufazowy nowy ;) wanienke i taki fajny fotelik do wanienki z materialu ;) takie cos Link do: Tega Baby Leżaczek Kąpielowy Frotte Do Wanienki Biały - Ceny i opinie - Ceneo.pl ;)



O, no to gratulacje, konkretne zakupy zrobiłaś :) ale nie ma na co czekać. Mi licznik pokazuje do porodu 73 dni, a czuje, że może to być nawet i 50 dni także to tak bliskooo
 
Derma, Sylveco, Momme, Babydream (wybrane), Hipp(wybrane)... Jeśli o składy chodzi to te firmy są w porządku. Bambino, Bobini i inne cuda niestety odpadają składowo. Blog Srokao jest fajny, może znajdziesz coś co będzie lepiej dla Was dostępne :)
Jeśli chodzi o bambino to srokao ma recenzje o nich sprzed zmiany składu. Teraz większość rzeczy bambino są jak najbardziej ok.
A Sylveco to za nich ręczę bo pracowałam przy ich produkcji. Firma znajomego
 
Enooo[emoji16]super[emoji16]Mnie lekarz powiedział, że najnowsze badania wskazują nie nospa nic nie szkodzi. U nas w szpitalach podają nospe, jako pierwszy lek rozkurczowy. Hipp[emoji16] ja będę brała hipp. Analizowałam te składy [emoji4]
Ja używałam hipp przy 2 dzieci i to naprawdę fajne kosmetyki teraz też kupiłam oi myślę że jak będzie ok to będę używać przez cały czas
 
A ja dziś na obiadek mam pierogi z truskawkami a wczoraj robilam gołąbki to na dziś mi zostałyZobacz załącznik 860283


Mniam, smacznego. U mnie dziś znowu mielone, kasza gryczana i buraczki, jutro wyżerka na urodzinach 50 taty mojego Bartka, więc pewnie wszystkiego po trochu wsuniemy z Kornelią hah, a w niedziele narobimy gołąbków na 3 dni i będzie spokój z obiadem :Dc
 
reklama
A i dzis boli mnie chwilami podbrzusze.. tzn jak szlam to czulam,tak jakos dziwnie.. nie byl to raczej kopniak.. chyba musze przystopowac ,chociaz wydaje mi sie ze duzo nie robie w domu :( moze nospa pomoze?



Ja prędzej bym poleżala, odpoczęła, wzięła chłodniejszy prysznic niż faszerować się lekami. Wiem, że ta nospa rzekomo jest nieszkodliwa, ale ja jestem anty branie leków. Chyba, że już naprawdę coś boli, ale to znowu bym wtedy pojechała na pogotowie a nie w domu na własną rękę się leczyła.
 
Do góry