reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Bo podobno jak jest skurcz to nie można przec bo się popeka lub dziecko udusi. Nie pamiętam, ale też się obawiam , że nie będę umiała "rodzić".
To widzę, ze nie jestem sama. Wiadomo, ze przy pierwszym dziecku to nie wiadomo nawet czego się spodziewać tak naprawdę. U mnie dodatkowo dochodzi stres, bo nie wiem czy zrozumiem się z lekarzami w Niemczech. Niby mąż ma być ze mną, ale jakby nie było to i tak się boje. Jeszcze chwile przed zmienię zdanie i stwierdzę, ze jednak w Polsce będę rodzic Haha
 
reklama
To mi znowu się robi twardy jak zmieniam pozycję.. ale dosłownie kamień aż usiąść muszę spowrotem bo się ruszyć nie da..
To bierz w takiej sytuacji nospe i kładź się na lewym boku :** i licz te twardnienia przez cały dzień.
Ja wiedziałam i specjalnie takiej podpórki szukałam :) wydaje się super, ale jak będzie w praktyce to zobaczymy :) ja bardziej myślałam , żeby nie kłaść dziecka na tym tylko oprzeć swoją rękę na której będzie córka :)

moja koleżanka ma taki fotelik i bardzo sobie go chwaliła :D ja zamówiłam ten z plastiku, zobaczymy czy się przyda ;)
 
Ja biorę cały czas i nie czuje twardnien brzucha w ogóle , macicę mam podobno miękka . A i tak szyjka mi się skraca. Mam świadomość że gdyby nie nospa i magnez pewnie miałabym twardnienia i szyjka skróciłaby się wcześniej , albo szybciej . A niestety na maluszka wszystko ma wpływ . Jak wpierniczamy frytki, kebaby czy pijemy cole to też ma na niego niby zły wpływ a jednak większość z nas to je :D

No tak , żadna z nas nie bierze żadnych leków od tak sobie z nudów :)
A o coli to mi nawet nie mów :D taka mam ochotę ciągle ostatnio dlatego nikt w domu nie kupuje żeby mnie nie korciło :p ostatnio wypiłam taka z automatach prawdziwa Pepsi :shocked2: a wiem , że nie zdrowa bardzo :hmm: jednak myślę , że z umiarem można wszystko, nie dajmy się zwariować :p
 
To widzę, ze nie jestem sama. Wiadomo, ze przy pierwszym dziecku to nie wiadomo nawet czego się spodziewać tak naprawdę. U mnie dodatkowo dochodzi stres, bo nie wiem czy zrozumiem się z lekarzami w Niemczech. Niby mąż ma być ze mną, ale jakby nie było to i tak się boje. Jeszcze chwile przed zmienię zdanie i stwierdzę, ze jednak w Polsce będę rodzic Haha
No jeśli nie znasz dobrze języka to może lepsza opcja było by rodzić w Polsce skoro masz taką możliwość :)
 
Posciel wybralam taka
Screenshot_20180525-141531.png

Ale z takimi kokardami i takim baldachimem :p ;)
Screenshot_20180525-135756.png
 

Załączniki

  • Screenshot_20180525-141531.png
    Screenshot_20180525-141531.png
    375,5 KB · Wyświetleń: 422
  • Screenshot_20180525-135756.png
    Screenshot_20180525-135756.png
    563,7 KB · Wyświetleń: 431
Wiem, że ten temat już był 100 razy ale ja nadal nie wiem :/ która firma kosmetyków dla dziecka najlepsza z tych: bambino, hipp czy babydream? Ja się na tych składach w ogóle nie znam :/ babydream mi się średnio widzi, bo nie mam rossmanna po drodze nigdzie, a auchan mam pod nosem. Więc łatwiej będzie mi kupować bambino lub hipp już później tak na bieżąco.
 
Wiem, że ten temat już był 100 razy ale ja nadal nie wiem :/ która firma kosmetyków dla dziecka najlepsza z tych: bambino, hipp czy babydream? Ja się na tych składach w ogóle nie znam :/ babydream mi się średnio widzi, bo nie mam rossmanna po drodze nigdzie, a auchan mam pod nosem. Więc łatwiej będzie mi kupować bambino lub hipp już później tak na bieżąco.
Ja polecam ziołotek/linomag,dostaniesz w intermarche
 
reklama
Do góry