reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Ja bym chciała jeśli już nie dam rady sobie poradzić z bólem ale mama mi znieczulenie odradza , mówi , że nawet nie będę wiedziała kiedy przed bo nie będę czuła skurczy itp. Więc nie wiem :/
Tak jak pisałam wyżej znieczulenie nie znieczula całkiem, czujesz bóle w dalszym ciągu. Tylko są mniejsze. Zresztą ja jak rodziłam syna (chyba jestem jakimś dziwolągiem) to nei wiedziałam kiedy mam przeć, położna mi mówiła, teraz przyj, teraz nie :p
 
reklama
Tak jak pisałam wyżej znieczulenie nie znieczula całkiem, czujesz bóle w dalszym ciągu. Tylko są mniejsze. Zresztą ja jak rodziłam syna (chyba jestem jakimś dziwolągiem) to nei wiedziałam kiedy mam przeć, położna mi mówiła, teraz przyj, teraz nie :p
Hyhy mi tez mowili kiedy mam przec, a kiedy nie :p
 
Kupiłam sukienke [emoji23][emoji9] dość sprawnie mi to poszło [emoji23]
Pochwal się sukienka :) Niektóre ciążowe ubrania się fajne, ale trochę szkoda kasy, żeby dużo tego kupować, bo to tylko na chwile. Wiec kupuje to co muszę. Przyda się może jeszcze kiedyś jakbym była w ciazy ;)

Ja teraz czekam na dostawę z I love milk. Dziś rano dostałam smsa ze między 13.15 a 14.15 się zjawia. Mam nadzieje, ze w końcu się doczekam po 3 tygodniach ;o
 
Jakie szybkie zakupy[emoji16] pokaż później[emoji16]
Nie wiem czy nie za bardzo elegancka, ale w niczym innym nie wyglądałam dobrze
IMG_20180525_124947_1.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180525_124947_1.jpg
    IMG_20180525_124947_1.jpg
    57,9 KB · Wyświetleń: 387
Wiem kochana ale zamierzam walczyć o poród siłami natury jeśli nie będzie przeciwskazan medycznych :D czytam i czytam o tym znieczuleniu i nie wiem .. fajnie że mniej boli ale czytam o możliwości powikłań ( rzadko bo rzadko ) to jakoś się trochę boje.. nie wiem czy to jakieś moje starodawne podejscie czy co :/
Muszę chyba porozmawiać z kimś kto to miał ;)
Każda ingerencja medyczna może nieść komplikacje. Przy żadnej nikt Ci nie da gwarancji że nie będzie
 
Dokładnie zgadzam się. Też nigdy tak o sobie nie myślałam, inkubator, nieźle. Dokładnie tak jak mówisz, ciąża to piękny stan i nigdy nie będziemy miały maleństw bliżej niż teraz [emoji173]️

Źle zrozumiałyście to co napisałam :) nie miałam nic złego na myśli mówiąc inkubator bo to trochę tak jest, po to jesteśmy by maluch mógł się w nas rozwijać. Bardziej chodziło mi o zmiany w ciele kobiety po wszystkim. Boję się że np biust nie wróci do normy. Mój jest spory i już nie wygląda jak dla mnie ciekawie. Z resztą ciała dojdę do siebie ;)
 
reklama
Do góry