reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Dajcie pomysł na jakiś obiad na jutro .
Pomysłów brak a muszę mu zrobić listę zakupów, żeby kupił co trzeba jak będzie z pracy wracał
U mnie wczoraj i dziś mielone. A jutro chyba zrobie makaron brązowy z brokułem i mięsem w sosie koperkowo-śmietanowym, bo chodzi za mną już kolejny dzień [emoji12]
Dziś mam dzień kuriera [emoji4] przyszła mi taka długa, stojąca lampka z Allegro za 29 zł do pokoiku małej i komplet poduszka + kołderka taka cieniutka do wózka dla małej za 39 zł łącznie z wysyłką. Nie rozpakowywuje z folii żeby narazie się nie kurzyło.

Ale tak wyglada [emoji4]

Zobacz załącznik 859276Zobacz załącznik 859277Zobacz załącznik 859280
A ja się tak właśnie zastanawiam ile kocyków w sumie powinnam zamówić dla Małego.
Ty ile w sumie masz? Bo już chyba coś wcześniej pokazywałeś [emoji5]
A pomysł na lampę z ikei pożyczę [emoji16] mam nadzieje, ze nie masz nic przeciwko [emoji5]
 
Ja dziś i jutro filet z kurczaka, na to roztopiony serek camembert po plastrze, oliwki i feta, ryż naturalny i ogórek kiszony do tego.
To tak warstwowo i zapiekasz czy jak?
Ja bede dzisiaj robic sos smietanowy z kurczakiem i pieczarkami, do tego makaron szerokie wstazki :) uwielbiam

U ciebie też pysznie:)

Kiedyś gotowałam takie wyszukane rzeczy ale teraz gotuję pod dzieci, żeby zjadły a menu mają ubogie niestety.
 
U mnie wczoraj i dziś mielone. A jutro chyba zrobie makaron brązowy z brokułem i mięsem w sosie koperkowo-śmietanowym, bo chodzi za mną już kolejny dzień [emoji12]

A ja się tak właśnie zastanawiam ile kocyków w sumie powinnam zamówić dla Małego.
Ty ile w sumie masz? Bo już chyba coś wcześniej pokazywałeś [emoji5]
A pomysł na lampę z ikei pożyczę [emoji16] mam nadzieje, ze nie masz nic przeciwko [emoji5]
Ja mam cztery kocyki ,w tym jeden grubszy minky.. :p
 
Ja właśnie nastawiłam szczawiową. Na jutro kupiłam udka do upieczenia.
To ja z mężem dziś dijadam botwinkową, dla syna dziś rosół i zostanie dla wszystkich na jutro.
A na drugie sama nie wiem. Myślałam o jakiś pulpetach na parze z warzywami, albo jakieś kluski na parze z jakimś gulaszem. Albo nie wiem coś innego lekkiego, bo dziś ciężki smażony schabowy
 
reklama
Do góry