reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Ty nadal musisz lezec? Ojej :( ja tez nie lubie jak ktos mi przychodzi niespodziewanie, nie zawsze mam checi do sprzatania i w ciazy jak siedze w domu to gora od pizamy i majtasy :D

Chcialam dzisiaj nagrac na tel jak mi brzuch sie mocno ruszal ale akurat kamerka sie zawiesila :( co za peszek
Znam ten ból.. albo jak się rusza tak, że cały brzuch podskakuje, robią się fale itp. to odkrywam kołdrę i koniec.. moja córka chowa się przed światłem.. zawsze.... Wątpię , żebym ja nagrała do końca ciąży choć raz :(
Myślę że nie. Myślę że jak się okaże że urodzisz wcześniej to kupisz albo użyjesz tych 56 i też będzie dobrze. Bez sensu wydawać kasę jak nie wiesz czy ci się to przyda. Ja córkę miałam rodzić wcześniej nawet w 30 TC powstrzymywali poród a urodziłam w 39 TC i miała 56 cm.
Poza tym o ile się nie mylę miałaś podawane sterydy na rozwój płuc i to też ponoć powoduje że dziecko lepiej przybiera na wadze i u mnie się to sprawdziło.
Nie miałam o tym pojęcia.. mam nadzieje, że nie wyjdzie wielkoludek.. a Twoja ile ważyła przy porodzie ?
Do wizyty leżę na pewno. Czyli jeszcze ponad tydzień .

Mój nie bardzo lubi być gwiazda i nie daje się nagrywać. Jak sięgam po telefon to się uspokaja . Ale może i dobrze bo mam takie owłosienie na brzuchu że szok [emoji33]
I te włosy ( one są czarne ! ) Stają jak mały się rusza . Jest nawet taki jeden włos co ma 2cm :(
Miałam dać "zabawne" ale na końcu dałaś smutną minke to się powstrzymałam :D
Nie przejmuj się włoskami, większość kobiet je ma. Ja też , tyle , że blond i małe. Mam nadzieję , że zejdą po ciąży .. :o
 
reklama
Mały już upomina się o jedzenie z tego co mama moja mówiła :) także chyba już lepiej. Po lekach przeciwgorączkowych trochę odżył.
Ja już po lekarzu. Szyjka długa, młoda nie jest Bóg wie jak nisko, więc po prostu tak ja czuję. Nie jest ani za duża ani za mała jest ok. Ale tym aparatem dokładnie mi nie zmierzy.
USG prenatalne III trymestru na lepszym sprzęcie będzie 7 czerwca, a 18 czerwca kolejna wizyta na NFZ.
 
Znam ten ból.. albo jak się rusza tak, że cały brzuch podskakuje, robią się fale itp. to odkrywam kołdrę i koniec.. moja córka chowa się przed światłem.. zawsze.... Wątpię , żebym ja nagrała do końca ciąży choć raz :(

Nie miałam o tym pojęcia.. mam nadzieje, że nie wyjdzie wielkoludek.. a Twoja ile ważyła przy porodzie ?

Miałam dać "zabawne" ale na końcu dałaś smutną minke to się powstrzymałam :D
Nie przejmuj się włoskami, większość kobiet je ma. Ja też , tyle , że blond i małe. Mam nadzieję , że zejdą po ciąży .. :o
Nie no jakoś tymi włoskami się nie przejmuje bardzo, mam nadzieję że po ciąży zejdzie a jak nie to będę się golić :D
 
@klaudiaa975 moja córka miała 3650 i 56 cm także nie wielkolud. Jak mi podawali sterydy to lekarz mówił że to też zwiększa przepływy i dzięki temu szybciej płuca się rozwijają ale też wszystko inne.

Ja bym na Twoim miejscu się nie stresowała tak że urodzisz wcześniej bo to różnie może być. Jak będziesz rodzić to napewno poznasz że to już:)

Ja dzisiaj mam lenia, zrobiłam prawie obiad i to chyba tyle mojej aktywności na dzisiaj. No jeszcze po córkę pojadę do przedszkola. Strasznie mi się spać chce dzisiaj nie wiem czemu.
 
Mały już upomina się o jedzenie z tego co mama moja mówiła :) także chyba już lepiej. Po lekach przeciwgorączkowych trochę odżył.
Ja już po lekarzu. Szyjka długa, młoda nie jest Bóg wie jak nisko, więc po prostu tak ja czuję. Nie jest ani za duża ani za mała jest ok. Ale tym aparatem dokładnie mi nie zmierzy.
USG prenatalne III trymestru na lepszym sprzęcie będzie 7 czerwca, a 18 czerwca kolejna wizyta na NFZ.
Super wieści, że z synkiem lepiej i córcia w brzuszku też dobrze:) Ja mam 07.06 wizytę u ginekologa i wtedy umówię się na 3cie prenatalne pewnie na 20-27.06.
 
My też :D a później będziemy żałować tych słów haha :D chyba , że trafi nam się śpioszek :)

Dużo zdrówka dla niego i spokoju dla Ciebie. Pewnie to jakaś jelitowka. Daj znać później co z synkiem.

Chciała być miła :D

Jak sexownie wyglądasz :D:D

Nosidło nawet na balkonie sobie położysz , może się przyda :D jak nie to przerobisz na legowisko dla pieska :D

Zazwyczaj jak się pożycza to trzeba się liczyć z tym , że nie wróci w idealnym stanie bo było
Na pewno prane z 2/3 razy , jest już znoszone , przetarte. Choć ja jak kupowałam po jednym dziecku to na prawdę jak nowe i zastanawiam się czy po mojej małej beda w stanie b.dobrym czy już się nie nadadzą na kolejne dziecko :p

Taki dzień bidulko widocznie :(
Figurę na pewno masz super :* a ludźmi się nie przejmuj , też mnie to denerwuje jak patrzą z gory na dół jak by brzucha nie widzieli. I nawet mówiłam o tym K, że ludzie się zachowuja trochę nie kulturalnie i po prostu dziwnie.. to złapał mnie wielokrotnie na tym , że ja też rzucę okiem na brzuszek kobiety w ciazy lub odwrócę głowę jak przejdzie kobieta z wózkiem z malutkim dzidziusiem. Chyba tacy ciekawscy jesteśmy. Podoba nam się to i dlatego tak reagujemy. Więc ludzie już są u mnie wytłumaczeni :D heh :*

Śliczne ❤️
Mila,nie mila ale glajda :p
Mowisz ze sexy? :p poszlam jednak w zwiewnej,i tak jako rodzic, bylam tam tylko ja hyhyhy
Cos wykombinuje.. tyyy faktycznie na taras moge wystawic ,albo nie bo mi sie zagotuje :/ bo mam poludniowy i mega tam goraco,nie mam daszku na tarasie..
 
A to nosidełko ma spód usztywniany? Czy miękki? W sumie to może być do wózka np. Nie miałam takiego.

Ja ubranka po córce pożyczyłam kuzynce te pierwsze takie do roku. Jak do mnie wróciły i dopiero teraz przy okazji wybierania z tych rzeczy po córce co się nada dla syna otworzyłam to pudełko. Jak zobaczyłam w jakim stanie są niektóre ubranka to mi się płakać chciało. Chociaż to tylko ubranka. Ale wszystko było nowe kupowane i kuzynka dostała wszystko w super stanie nic nie zniszczone nie sprane. Ja rozumiem że różne rzeczy mogły się zadziać ale słowem się nie odezwała że coś się wydarzyło, zalało. Miałam przykrą niespodziankę niestety. Same zobaczcie
Zobacz załącznik 858886
Zobacz załącznik 858887
Zobacz załącznik 858889
Zobacz załącznik 858891
Może na zdjęciach średnio widać ale są zażółknięte, poplamione. Jeszcze kilka w takim stanie jest.
Mogła Ci przecież powiedzieć, że wiesz kilka rzeczy się zniszczyło i tyle. Wiadomo, że coś może się stać, to normalne. Ale wg mnie trzeba powiedzieć... i tyle.
 
reklama
Mały już upomina się o jedzenie z tego co mama moja mówiła :) także chyba już lepiej. Po lekach przeciwgorączkowych trochę odżył.
Ja już po lekarzu. Szyjka długa, młoda nie jest Bóg wie jak nisko, więc po prostu tak ja czuję. Nie jest ani za duża ani za mała jest ok. Ale tym aparatem dokładnie mi nie zmierzy.
USG prenatalne III trymestru na lepszym sprzęcie będzie 7 czerwca, a 18 czerwca kolejna wizyta na NFZ.

Fajnie , że synek czuje się lepiej :)
To do usg już nie długo, najważniejsze , że z malutka wszystko dobrze ❤️❤️
 
Do góry