reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

No w sumie tak. Na pewno nie wyjdę na dniach. Wstrzymam się na razie , po co sobie szykować ubranka i myśleć , że może się przydać. Lepiej mieć nastawienie twarde na lipiec :) a u Was w sklepach są tak małe rozmiary ? Ja się do tej pory nie spotkałam.to gdzie te mamy kupują ubranka dla wcześniaków?
W smyku np są rozmiary od 44 chyba
 
reklama
Mały już upomina się o jedzenie z tego co mama moja mówiła :) także chyba już lepiej. Po lekach przeciwgorączkowych trochę odżył.
Ja już po lekarzu. Szyjka długa, młoda nie jest Bóg wie jak nisko, więc po prostu tak ja czuję. Nie jest ani za duża ani za mała jest ok. Ale tym aparatem dokładnie mi nie zmierzy.
USG prenatalne III trymestru na lepszym sprzęcie będzie 7 czerwca, a 18 czerwca kolejna wizyta na NFZ.
No to widzisz, niepotrzebnie się martwiłaś, super wieści :*
 
U mnie też przechodzą ubranka pomiędzy kuzynostwem[emoji4] jak dla mnie bomba[emoji16]

Wyobraźcie sobie, że byłam dzisiaj w urzędzie miasta w wydziale komunikacji. Babeczka mnie zauważyła i poprosiła bez kolejki...wow[emoji16] byłam w mega szoku[emoji4]i ruszam do okienka i słyszę za sobą głos faceta..."że kobietom w ciąży się w głowach powywracało, wszędzie chcą mieć pierwszeństwo"... wyobraźcie sobie moje zdziwienie, jak starszy pan stojący przede mną naskoczył na tego kolesia[emoji23] podziękowałam mu grzecznie jak wychodziłam[emoji16] ludzie są dziwni [emoji16]
Szkoda słów na takiego typa...ale ten dziadek fajnie mu dowalił hehe
 
Naprawdę nie wiem jak z tym łożyskiem odklejajacym , ale jeśli by to lekarz podejrzewał to na pewno kazał by jechać gdzieś z tym :)a nie plami się przy tym ? No i ból chyba pojawia się więcej razy jak raz , nie ? No i pytanie co znaczy ostry ból w kręgosłupie i jaki ty miałaś.. ja mam właśnie problem w tym że nie umiem ocenić bólu i go opisać .. mam nadzieję że w drugich ciążach będzie nam lepiej oceniać sytuację

Moja znajoma urodziła przez cc po tym jak odkleiło jej się łożysko. Dostała silnego bólu brzucha i zaczęła krwawić. Wiedziała doskonale, że to nie skurcze przepowiadające bo ledwo mogła ustać na nogach . Wezwała karetkę. Ledwo ją uratowali bo straciła dużo krwi.
 
U mnie też przechodzą ubranka pomiędzy kuzynostwem[emoji4] jak dla mnie bomba[emoji16]

Wyobraźcie sobie, że byłam dzisiaj w urzędzie miasta w wydziale komunikacji. Babeczka mnie zauważyła i poprosiła bez kolejki...wow[emoji16] byłam w mega szoku[emoji4]i ruszam do okienka i słyszę za sobą głos faceta..."że kobietom w ciąży się w głowach powywracało, wszędzie chcą mieć pierwszeństwo"... wyobraźcie sobie moje zdziwienie, jak starszy pan stojący przede mną naskoczył na tego kolesia[emoji23] podziękowałam mu grzecznie jak wychodziłam[emoji16] ludzie są dziwni [emoji16]
Ale dziad, niech sie cieszy, ze to on nie musi przechodzic ciazy i porodu ;)
 
U mnie dzisiaj była położna drugi raz, dzisiaj były tematy: pielęgnacja noworodka, kącik pielęgnacyjny i przystawianie dziecka do piersi. Same przydatne informacje :) na prawdę fajnie trafiłam z tą położną :) podpytałam jej też o kilka kosmetyków i chyba dzisiaj zrobię zamówienie z apteki gemini bo wszystko mi się już chyba w głowie ułożyło :)
 
U mnie dzisiaj była położna drugi raz, dzisiaj były tematy: pielęgnacja noworodka, kącik pielęgnacyjny i przystawianie dziecka do piersi. Same przydatne informacje :) na prawdę fajnie trafiłam z tą położną :) podpytałam jej też o kilka kosmetyków i chyba dzisiaj zrobię zamówienie z apteki gemini bo wszystko mi się już chyba w głowie ułożyło :)
A Ty oprocz tego chodzisz na szkole rodzenia? I polozna masz z polecenia? Bardzo fajne tematy :) ja zamowienie zlozylam w gemini w czwartek wieczorem i czekam. Pewnie to jeszcze nie wszystko ale reszte raczej dokupie w stacjonarnej aptece. Jak mi przyjda moje zamowienia to ja nie wiem gdzie to pomieszcze :D
 
reklama
Mały już upomina się o jedzenie z tego co mama moja mówiła :) także chyba już lepiej. Po lekach przeciwgorączkowych trochę odżył.
Ja już po lekarzu. Szyjka długa, młoda nie jest Bóg wie jak nisko, więc po prostu tak ja czuję. Nie jest ani za duża ani za mała jest ok. Ale tym aparatem dokładnie mi nie zmierzy.
USG prenatalne III trymestru na lepszym sprzęcie będzie 7 czerwca, a 18 czerwca kolejna wizyta na NFZ.

Nie wymiotuje już? Póki przeciwgorączkowy działa to Mały odżył. Trzeba go poobserwować.
Dobrze, że po wizycie u gina dobre wieści ☺
 
Do góry