reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Natalka nieraz wymiotwała jak ją gardło bolało i też przy tym gorączka. Albo pojadł wczoraj czegoś. Albo wirus z powietrza. Jak mu nie przejdzie to idź po południu do dr. Dadzą mu zastrzyk na zatrzymanie wymiotów. Niech pije rumianek. Bidulek

Moja córka już poszła do przedszkola po siedzeniu tydzień w domu. W zeszłym tygodniu miała samą temp taka trzydniówka. Samo przeszło.
Zastrzyk na powstrzymanie wymiotów? To coś takiego jest? Córka jak miała rotawirusa i wymiotowała to jedyne co nam w szpitalu zaproponowali to kroplówki nawadniające i biedna się męczyła.
 
reklama
Też jestem ciekawa, ale nie czytam internetów, bo zawału dostanę :D


I jadę, jadę... tylko na 12 mam umówione spotkanie o tę nieszczęsną umowę najmu i chcę to mieć po prostu z bani. Podpiszemy i podejdę sobie od razu na IP, dosłownie przez podwórko mam.

Oby to nic poważnego nie było. Ja w ciąży poprzedniej miałam zapalenie czegoś tam w oku i właśnie siedziało, lzawilo i bolało no i oczywiście było czerwone. Dostałam krople jakieś z antybiotykiem i na szczęście szybko przeszło. Trzymam kciuki żeby u Ciebie też szybko pomogli.
 
Wczoraj moja mloda miala imieninki,przyjechala moja mama i przywiozla nam rzeczy ktore dala kuzyna cora.. wybralam z tych rzeczy tylko 3 welurowe ubranka i kocyk.. a i takie nosidlo gondolowe miekkie.. nie wiem na co mi to, ale ladne bylo,moze sie przyda.. reszta ciuchow.. pozal sie matko.. ;) daje do tych kontenerow na ciuchy ;) oczywiscie kolor niebieski.. mam awersje do tego koloru brrr.. ;) dostalam tez mate i karuzele (zżółkłą) co tez wystawiam przed pojemnik,moze komus sie przyda ;) no i posciel ,kazalam mamie to wziasc bo sobie kupie nowa.. kurcze powiem wam ze nie dalabym w takim stanie nic nikomu.. jak wszystko wyschnie to wam pokaze ;)
 
Wczoraj moja mloda miala imieninki,przyjechala moja mama i przywiozla nam rzeczy ktore dala kuzyna cora.. wybralam z tych rzeczy tylko 3 welurowe ubranka i kocyk.. a i takie nosidlo gondolowe miekkie.. nie wiem na co mi to, ale ladne bylo,moze sie przyda.. reszta ciuchow.. pozal sie matko.. ;) daje do tych kontenerow na ciuchy ;) oczywiscie kolor niebieski.. mam awersje do tego koloru brrr.. ;) dostalam tez mate i karuzele (zżółkłą) co tez wystawiam przed pojemnik,moze komus sie przyda ;) no i posciel ,kazalam mamie to wziasc bo sobie kupie nowa.. kurcze powiem wam ze nie dalabym w takim stanie nic nikomu.. jak wszystko wyschnie to wam pokaze ;)
Znam takie akcje. Dostajesz pakę ubranek i sobie myślisz "fajnie, trochę mniej do kupienia" otwierasz.... i ręce opadają. Przyjaciółka mojego K tak mi ubranka dawała dla Jasia: poplamione, zszarzałe, dziurawe... ja bym tego na szmaty nie wzięła. A ta się jeszcze cieszy, że ubranka po 4 dzieci i dziecku w sumie obojętne jakie ma ciuszki... no ja kumam, różowe to może obojętne, ale MNIE osobiście nie jest obojętne, że dziecko by jak dziad w takich ciuchach wyglądało. Powiedziałam wtedy Krzyśkowi, żeby nie brał od niej ubranek, bo ja je po prostu wyrzucę w kubeł, nawet nie do kontenera, bo siara.
 
Znam takie akcje. Dostajesz pakę ubranek i sobie myślisz "fajnie, trochę mniej do kupienia" otwierasz.... i ręce opadają. Przyjaciółka mojego K tak mi ubranka dawała dla Jasia: poplamione, zszarzałe, dziurawe... ja bym tego na szmaty nie wzięła. A ta się jeszcze cieszy, że ubranka po 4 dzieci i dziecku w sumie obojętne jakie ma ciuszki... no ja kumam, różowe to może obojętne, ale MNIE osobiście nie jest obojętne, że dziecko by jak dziad w takich ciuchach wyglądało. Powiedziałam wtedy Krzyśkowi, żeby nie brał od niej ubranek, bo ja je po prostu wyrzucę w kubeł, nawet nie do kontenera, bo siara.
No wlasnie, cieszylam sie ,bo posciel bedzie mniej do kupienia np. A tu co? Zonk.. no trudno.. widac Michalinka tez chce nowe rzeczy miec, jak jej siostra ;) oczywiscie mloda tez miala po kuzynach, ale to rzeczy byly naprawde ladne,a teraz? Koszmarek.. :)
 
Natalka nieraz wymiotwała jak ją gardło bolało i też przy tym gorączka. Albo pojadł wczoraj czegoś. Albo wirus z powietrza. Jak mu nie przejdzie to idź po południu do dr. Dadzą mu zastrzyk na zatrzymanie wymiotów. Niech pije rumianek. Bidulek

Moja córka już poszła do przedszkola po siedzeniu tydzień w domu. W zeszłym tygodniu miała samą temp taka trzydniówka. Samo przeszło.
Na razie wymiotował dwa razy, ale jest gorączka więc stawiam na wirus a nie zatrucie :(
Całe szczęście pije po kilka łyków chętnie wody. Ale on nigdy przy wymiotach nie miał problemów z piciem.
W domu mam jeszcze w okresu pierwszego trymestru czopki przeciwwymiotne które mogą brać ja i dziecku podać w razie czego.
I zwymiotował trzeci raz :(
 
Zastrzyk na powstrzymanie wymiotów? To coś takiego jest? Córka jak miała rotawirusa i wymiotowała to jedyne co nam w szpitalu zaproponowali to kroplówki nawadniające i biedna się męczyła.

Jakiś rok temu córka miała gorączkę i co zjadła to zwróciła. Jak nie przechodziło pojechaliśmy do szpitala na izbę dziecięcą. Tam pediatra przepisała oprócz leków przeciwwirusowych zastrzyk. Nie powiem co to było. Ale od razu w zabiegowym mała dostała w pupę i przeszło.
 
IMAG5459_1.jpg
Ide dzis do szkoly bo mojama wystepy i kurde nie mieszcze sie w swoje ciuchy... chyba zaloze zwiewna sukienke :p
 

Załączniki

  • IMAG5459_1.jpg
    IMAG5459_1.jpg
    347,3 KB · Wyświetleń: 401
reklama
Do góry