reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

My wróciliśmy już z Bytomia. 400 km zrobione, padamy na twarz i piesek tez już śpi. Wzięłam prysznic, rozpakowaliśmy rzeczy i już do spania, bo padamy. Jednak 4 h jazdy za nami. Łącznie w tym tyg nasze auto zrobiło z 900 km, także kosmos :D

Dobranoc kochane i do jutra :) nas tez czeka jutro dzień aktywny, pare rzeczy do zrobienia, ale ja lubie tak, bo szybciej mi zlatuje cały dzień i później tydzień. A jutro zaczynamy 29-30 tydzień także wow jak to brzmi :)
 
reklama
Dzień dobry dziewczynki.
U mnie dziś dzień zaczął się masakrycznie. .
Syn wstał ze stanem podgorączkowym i wymiotami...
Jestem przerażona.
 
Dzień dobry dziewczyny. Mam do Was pytanie za 100 punktów. Ja wiem, że dzisiaj na miliard procent wyląduję u lekarza, ale nie wiem gdzie. Chodzi o moje oko. Bo to nie migrena, ani inny ból głowy (choć wczoraj czacha mi dymiła).
Potrzebuję porady odnośnie okulisty, a raczej gdzie byście z okiem poszły. Mój starszy syn nosi okulary, ale sprawę załatwiamy w Vision Expres i po ptakach, ale tam nie pójdę z chorym okiem, które mnie napie... napadowe bóle oka mam, jest czerwone, łzawi, do tego światłowstręt i opuchnięta powieka oraz lekko widzę za mgłą. Nie wiem teraz czy iść do okulisty (tego muszę poszukać, bo nie we wszystkich gabinetach jest dobry sprzęt) czy jechać na ostry okulistyczny do szpitala (tam się wyczekam na bank w kolejce). Do tego muszę wyjść na to piekielne słońce. Będę zarówno obok przychodni z jako takim okulistą jak i obok szpitala wojskowego.
Co Wy byście zrobiły? Lekarz czy od razu na IP podjechać?
 
Dzień dobry dziewczyny. Mam do Was pytanie za 100 punktów. Ja wiem, że dzisiaj na miliard procent wyląduję u lekarza, ale nie wiem gdzie. Chodzi o moje oko. Bo to nie migrena, ani inny ból głowy (choć wczoraj czacha mi dymiła).
Potrzebuję porady odnośnie okulisty, a raczej gdzie byście z okiem poszły. Mój starszy syn nosi okulary, ale sprawę załatwiamy w Vision Expres i po ptakach, ale tam nie pójdę z chorym okiem, które mnie napie... napadowe bóle oka mam, jest czerwone, łzawi, do tego światłowstręt i opuchnięta powieka oraz lekko widzę za mgłą. Nie wiem teraz czy iść do okulisty (tego muszę poszukać, bo nie we wszystkich gabinetach jest dobry sprzęt) czy jechać na ostry okulistyczny do szpitala (tam się wyczekam na bank w kolejce). Do tego muszę wyjść na to piekielne słońce. Będę zarówno obok przychodni z jako takim okulistą jak i obok szpitala wojskowego.
Co Wy byście zrobiły? Lekarz czy od razu na IP podjechać?
Ja na IP bym pojechała
 
Dzień dobry dziewczyny. Mam do Was pytanie za 100 punktów. Ja wiem, że dzisiaj na miliard procent wyląduję u lekarza, ale nie wiem gdzie. Chodzi o moje oko. Bo to nie migrena, ani inny ból głowy (choć wczoraj czacha mi dymiła).
Potrzebuję porady odnośnie okulisty, a raczej gdzie byście z okiem poszły. Mój starszy syn nosi okulary, ale sprawę załatwiamy w Vision Expres i po ptakach, ale tam nie pójdę z chorym okiem, które mnie napie... napadowe bóle oka mam, jest czerwone, łzawi, do tego światłowstręt i opuchnięta powieka oraz lekko widzę za mgłą. Nie wiem teraz czy iść do okulisty (tego muszę poszukać, bo nie we wszystkich gabinetach jest dobry sprzęt) czy jechać na ostry okulistyczny do szpitala (tam się wyczekam na bank w kolejce). Do tego muszę wyjść na to piekielne słońce. Będę zarówno obok przychodni z jako takim okulistą jak i obok szpitala wojskowego.
Co Wy byście zrobiły? Lekarz czy od razu na IP podjechać?
Ja bym się udała na IP . Dlatego że jak coś ci się np wbiło w oko to na IP załatwisz wszystko od razu :)
 
Dzięki za podpowiedzi, muszę czekać na starszego jak wróci ze szkoły, ale podjadę na IP.
Szukam właśnie w necie jakiegokolwiek okulisty, to wszędzie prywatnie i nie wiadomo jaki sprzęt mają, także po południu szpital city :/
 
Dzięki za podpowiedzi, muszę czekać na starszego jak wróci ze szkoły, ale podjadę na IP.
Szukam właśnie w necie jakiegokolwiek okulisty, to wszędzie prywatnie i nie wiadomo jaki sprzęt mają, także po południu szpital city :/
Kurczę, miałam nadzieję, że ci przejdzie a jednak nie. Dobrze dziewczyny mówią, idź na IP. Powiedz w rejestracji, że jesteś w zaawansowanej ciąży i zapytaj czy musisz w tek kolejce. Moja bratowa jak zwichnęła nadgarstek w ciąży mówiła, że dostała opaskę na rękę ( nie pamiętam w jakim kolorze), że szybciej ją wzięli niż innych pacjentów
 
reklama
Możliwe, ze to alergia jeśli Ci oczy ciagle łzawią i masz zaczerwienione itd.
Oko, nie oczy. Łzawić zaczęło w nocy. Rozmawiałam właśnie z przyjaciółką, jej facet był na ostrym w szpitalu (jemu akurat coś w oko się wbiło), który mam przez podwórko starego mieszkania. Także załatwię co mam do załatwienia i podskoczę tam i też powołam się właśnie na ciążę, bo nie uśmiecha mi się stanie w kolejce.
Kurczę, miałam nadzieję, że ci przejdzie a jednak nie. Dobrze dziewczyny mówią, idź na IP. Powiedz w rejestracji, że jesteś w zaawansowanej ciąży i zapytaj czy musisz w tek kolejce. Moja bratowa jak zwichnęła nadgarstek w ciąży mówiła, że dostała opaskę na rękę ( nie pamiętam w jakim kolorze), że szybciej ją wzięli niż innych pacjentów
Też myślałam, że mi przejdzie, a tu taki zonk... Bogowie, jak ja nie lubię kiedy mi coś dolega.
 
Do góry