reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Sorki , że męczę :oops: ale spytam jeszcze tylko , czy myślicie , że normalny jest ciągły ból całego podbrzusza i ból pleców dokładnie na samym dole jak przy miesiączce. Leżę i nie przechodzi. A brałam już dzisiaj nospe i nie wiem czy wziąć kolejna ?

Klaudia, myśle, że jak masz jakieś wątpliwości co do swojego stanu i mimo że leżysz nie jest lepiej to pojedź może jednak na IP. Ja mam takie bóle jak się przepracuje albo jak za dużo lub za szybko pochodzę. Po odpoczynku jest lepiej, ale jak Ty już odpoczęłaś i dalej Cię boli albo boli Cię coś innego to jedz do szpitala. Lekarz Cię uspokoi albo podejmie kroki aby Ci pomoc ;)
 
reklama
Klaudia, myśle, że jak masz jakieś wątpliwości co do swojego stanu i mimo że leżysz nie jest lepiej to pojedź może jednak na IP. Ja mam takie bóle jak się przepracuje albo jak za dużo lub za szybko pochodzę. Po odpoczynku jest lepiej, ale jak Ty już odpoczęłaś i dalej Cię boli albo boli Cię coś innego to jedz do szpitala. Lekarz Cię uspokoi albo podejmie kroki aby Ci pomoc ;)

Będę musiała w takim razie jechać do szpitala w innym mieście. Bo tu więcej się nie położę..
Dlatego pytam Was pierw żeby nie było , że nie potrzebnie panikuje.. na lewym boku jest lepiej, plecy trochę odpuściły, brzuch boli ale dużo mniej. Nie wiem jak będzie jak się znowu ruszę lub zmienię pozycję dlatego nawet nie próbuje..
 
Będę musiała w takim razie jechać do szpitala w innym mieście. Bo tu więcej się nie położę..
Dlatego pytam Was pierw żeby nie było , że nie potrzebnie panikuje.. na lewym boku jest lepiej, plecy trochę odpuściły, brzuch boli ale dużo mniej. Nie wiem jak będzie jak się znowu ruszę lub zmienię pozycję dlatego nawet nie próbuje..
Jak się boisz ruszyć i jesteś sama zadzwoń po karetkę. Podkoloryzuj trochę i na pewno przyjadą
 
Jak się boisz ruszyć i jesteś sama zadzwoń po karetkę. Podkoloryzuj trochę i na pewno przyjadą
Nie no aż tak to nie jest źle, tym bardziej bym nie chciała dzwonić bo zawiozą mnie do tego szpitala z którego ostatnio się wypisałam bo jest najbliżej ..
Nie chcę się ruszać bo nie wiem czy będzie dalej bolalo jak zmienię pozycję. Na razie się wyciszyło , mam nadzieję , że tak zostanie. W razie czego dzwonię po brata i jedziemy do szpitala w Kielcach. Już wie i tylko czeka na telefon , za niedługo wraca mama z pracy więc będę spokojniejsza. Póki co mam Was żeby się poradzić :* :oops:
 
Czy któraś z Was ma regukarne skurcze ?
W ciągu pół godziny naliczyłam już z 6 , brzuch mnie boli od kad tylko wstałam z łóżka.. nie wiem czy to mogą być te skurcze bezpieczne przepowiadające ? Czy coś złego ? Muszę jutro dzwonić do lekarza bo zaczynam się martwic..
Nie mam wcale skurczy ani nie odczuwam żadnych boli jak na okres.
Ale z tego co mi lekarz mówił to trochę za dużo w ciągu godziny masz skurczy na tym etapie ciąży :(
Jeśli chodzi o brzuch to zdjecie ciężko ocenić bo każda ciąża jest inna. Ja mam bardzo nisko brzuch a szyjke mam 38 mm ale czuje czasem jakby Mały miał wypaść przez to, że jest nisko.
Jeśli pytasz o zdanie to myślę, że powinnaś się przejechać na IP bo cało dzienny ból to trochę długo tym bardziej, że Ci nic nie przechodzi. A tam zbadają Cię i będziesz Spokojniejsza a jak będzie trzeba to podadzą leki
 
Przespałam sie i wszystko wróciło do normy. Jutro z samego rana dzwonię do lekarza, poinformuje go i jeśli będzie kazał to pojadę do szpitala, chyba , że mnie przyjmie na wizytę bez kolejki.
 
Łooo. ❤️
Screenshot_2018-05-20-21-00-28-318_com.gazetki.gazetki.png
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-05-20-21-00-28-318_com.gazetki.gazetki.png
    Screenshot_2018-05-20-21-00-28-318_com.gazetki.gazetki.png
    185,3 KB · Wyświetleń: 383
reklama
Do góry