reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Ale przetworzone typu ciastka wypadalo? Ja wlasnie probuje co moge czego nie i nalesniki tak, mleko swieze z lodowki, nie. :p
Dlatego zobaczymy po porodzie.. :p
Obstawiałabym nietolerancję laktozy a nie białka, ale ja nie jestem lekarz, z alergią nie miałam nigdy styczności, to się nie "mądruję" :p

No i co do mojego oka, to nie zapowiedź bólu głowy (bogom dzięki, ale w lipcu się i tak zacznie) tylko coś mi się z samym ślepkiem zrobiło, bo jest czerwone i bolesne w dotyku, także w poniedziałek okulista city :/
Póki co życzę dobrej nocki, dość intensywny dzień dzisiaj miałam, łącznie z niespodziewanymi gośćmi, z dziećmi, hałas, rozpierducha i totalny armageddon u Jasia w pokoju (jutro czeka mnie sprzątanie, bo Jasio sam tego syfu nie ogarnie)... nie lubię takich wizyt.
 
reklama
Mówisz o tym pierwszym foteliku? To zazwyczaj i najczęściej jest od 0-9 kg. To potem już zależy od dziecka, jakie jest duże[emoji5]
A kiedy mniej więcej dziecko ma te 9kg ?:D

Pospalam dzisiaj....
Tak mała kopie , że nie da się usnąć :D
A do tego włożyła znowu jaka część swojego ciałka pod rzebra i ból taki jak by mi chciało wyłamać.. do tego przechodzi na plecy i nie wiadomo jak się położyć.. :(
 
A kiedy mniej więcej dziecko ma te 9kg ?:D

Pospalam dzisiaj....
Tak mała kopie , że nie da się usnąć :D
A do tego włożyła znowu jaka część swojego ciałka pod rzebra i ból taki jak by mi chciało wyłamać.. do tego przechodzi na plecy i nie wiadomo jak się położyć.. :(
Wiesz co, to zależy jak szybko przybiera na wadze. Dziecko mojej kuzynki 9 kg miało w wieku 8 miesięcy. Natomiast mojej przyjaciółki ma 11 miesięcy i ma 7.5 kg. To chyba też zależy od tego jaką ma dietę, czyli jak się rozszerza dietę dziecka.
 
Wiesz co, to zależy jak szybko przybiera na wadze. Dziecko mojej kuzynki 9 kg miało w wieku 8 miesięcy. Natomiast mojej przyjaciółki ma 11 miesięcy i ma 7.5 kg. To chyba też zależy od tego jaką ma dietę, czyli jak się rozszerza dietę dziecka.
Dziękuje :) pytam bo napalilam się na te pokrowce na nosidełka. Pełne wyposażenie plus spiworek na zimę to 400zl. Ale nie trzeba brać całości. Bo jest w tym, budka, zagłówek , naramienniki i ochraniacz na pas, dekielek przykrywający fotelik i ten śpiworek. I nie wiem czy to nie głupota tyle płacić.. ? :)

Edit. A śpiworek 140 a w sumie nie był by potrzebny. Bo nie zamierzam chodzić z dzieckiem po mrozie w foteliku tylko w gondoli. Więc wyszło by 250zl bez tej rzeczy :)
 
Dziękuje :) pytam bo napalilam się na te pokrowce na nosidełka. Pełne wyposażenie plus spiworek na zimę to 400zl. Ale nie trzeba brać całości. Bo jest w tym, budka, zagłówek , naramienniki i ochraniacz na pas, dekielek przykrywający fotelik i ten śpiworek. I nie wiem czy to nie głupota tyle płacić.. ? :)

Edit. A śpiworek 140 a w sumie nie był by potrzebny. Bo nie zamierzam chodzić z dzieckiem po mrozie w foteliku tylko w gondoli. Więc wyszło by 250zl bez tej rzeczy :)
No...dużo :)
 
reklama
Wiesz co, to zależy jak szybko przybiera na wadze. Dziecko mojej kuzynki 9 kg miało w wieku 8 miesięcy. Natomiast mojej przyjaciółki ma 11 miesięcy i ma 7.5 kg. To chyba też zależy od tego jaką ma dietę, czyli jak się rozszerza dietę dziecka.
Kg to jedno ale też liczy się chyba długość dziecka żeby nóżki za bardzo nie wystawały. No i później dziecko też nie chce już leżeć w tym foteliku często :)
 
Do góry