reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Witajcie Dziewczyny! Chetnie przylacze sie do rozmow :) 5 razy pozytywny test bo az nie dowierzalam. Pierwsza dzidzia i udalo sie przy 3-cim cyklu. Wedlug moich wyliczen termin na 29.08. Pierwsza wizyta u lekarza 10.01. Juz sie nie moge doczekac! Poki co z symptomow to tylko bieganie czesto na siusiu, delikatnie bolace piersi i od czasu do czasu delikatny bol jakby na okres.. wczesniej pobolewalo tylko z lewej strony a teraz tak od czasu do czasu delikatnie na dole. Macie podobne bole? Pozdrowienia, Agnieszka
Hej :) Mamy ten sam termin :) i też 3cs :) z tym że u mnie już drugi Bąbel :)

ckai9jcgjazlduyd.png
 
reklama
Witajcie Dziewczyny! Chetnie przylacze sie do rozmow :) 5 razy pozytywny test bo az nie dowierzalam. Pierwsza dzidzia i udalo sie przy 3-cim cyklu. Wedlug moich wyliczen termin na 29.08. Pierwsza wizyta u lekarza 10.01. Juz sie nie moge doczekac! Poki co z symptomow to tylko bieganie czesto na siusiu, delikatnie bolace piersi i od czasu do czasu delikatny bol jakby na okres.. wczesniej pobolewalo tylko z lewej strony a teraz tak od czasu do czasu delikatnie na dole. Macie podobne bole? Pozdrowienia, Agnieszka
U mnie bóle jak na @ były tylko podczas zagnieżdżania czyli 8-4 dni przed terminem @ (miała wcześnie owulację i zagnieżdżanie ;) ), długo, długo żadnych objawów dopiero teraz biust obrzmiały się robi i zaczynam czuć brodawki. Tak poza tym żadnych większych objawów :) no i senna jestem :)
W ciąży z synem od swego początku wymiotowałam, a teraz w sumie nie czuje że w ciąży jestem [emoji23]

ckai9jcgjazlduyd.png
 
Ja wogole bety nie robilam.. czekam do 10 stycznia jak bede u lekarza :) Chcialam isc wczesniej, ale asystentka doktora wyliczyla, zeby przyjsc w 7-mym tyg.. Mam nadzieje, ze wszystko bedzie w porzadku!
 
Ja plamienia miałam w sumie tylko dwa dni i przeszło, ale dzisiaj na papierze zauważyłam jakiś zabarwiony na brązowo śluz i cisza więc jakos nie panikuje, poza tym lekarz powiedział ze może się zdarzyć wiec tego się trzymam, a co do upławów to jako ze biorę luteine dopochwowo jednak jej resztki wypływają wiec ciężko mi stwierdzić czy to cos mojej czy to tabletka
 
Hej dziewczyny. U mnie powoli do przodu z ciąża dziś 9ti4d . Wizytę mam dopiero 17.01
Ale mam pytanko do Was . Odnośnie bólu brzucha jaki w ciąży jest nie bezpieczny ?od kilku dni pobolewa mnie podbrzusze po bokach kłuje w pochwie i ciągnie w brzuchu .dzis to było mega uciążliwe. Trochę się martwię bo w pierwszej ciąży tak nie miałam .i do tego bolą mnie jelita przed pójściem do toalety.prosze o poradę , bo wiem ze są tu dziewczyny po przejściach i mam nadzieje ze podpowiedzą mi czy to czasem nie są bóle poraniajace;/nie mam żadnych plamien
 
Hej dziewczyny. U mnie powoli do przodu z ciąża dziś 9ti4d . Wizytę mam dopiero 17.01
Ale mam pytanko do Was . Odnośnie bólu brzucha jaki w ciąży jest nie bezpieczny ?od kilku dni pobolewa mnie podbrzusze po bokach kłuje w pochwie i ciągnie w brzuchu .dzis to było mega uciążliwe. Trochę się martwię bo w pierwszej ciąży tak nie miałam .i do tego bolą mnie jelita przed pójściem do toalety.prosze o poradę , bo wiem ze są tu dziewczyny po przejściach i mam nadzieje ze podpowiedzą mi czy to czasem nie są bóle poraniajace;/nie mam żadnych plamien
Ja w pierwszej ciąży miałam podobne bóle, dostałam skierowanie do szpitala, tam spędziłam kilka dni, podawali mi no spe w kroplówkach, miałam leżeć i mnie obserwowali. Do tego luteina 3x1 i na szczeście minęło. Lepiej to skontroluj. A na karcie ze szpitala mialam napisane Poronienie Zagrażające, to było w 8 tyg ciąży.
 
reklama
Dziewczyny, wszystkie tu jesteśmy na mniej więcej tym samym etapie, gdzie właściwie na ciążę powinno się chuchać i dmuchać. I pewnie kilka z was jest w podobnej sytuacji, chodzi o sylwestrową zabawę. My kupiliśmy już z mężem bilety na bal sylwestrowy zanim byłam w ciąży i kurczę mam dylemat. Iść to chętnie bym poszła, ale czy mogę tańczyć? Czy tańczyć mało czy wcale? Czy to wogole może zaszkodzić dzidziusiowi. Nie wiem, czy nie damy sobie spokoju z tą zabawą. Hmm... Sama nie wiem, co robić? Czy wy też planujecie uważać na siebie czy bawić się normalnie?
 
Do góry