reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

A powiedzcie dziewczyny, ma któraś z Was plamienia.? Bo ja od wczoraj mam takie brunatne, byłam wczoraj na sorze i lekarz powiedział że z dzidzia ok ale ze mam jakieś pęcherzyk na jajnika i że trzeba go obserwować i po nowym roku mam się zgłosić do lekarza i zobaczyć jak to tam. Ale niepokoją mnie te plamienia. Mam duphaston 3x1 ale to już od początku ciąży. A teraz w 8 tyg jestem.
 
reklama
A powiedzcie dziewczyny, ma któraś z Was plamienia.? Bo ja od wczoraj mam takie brunatne, byłam wczoraj na sorze i lekarz powiedział że z dzidzia ok ale ze mam jakieś pęcherzyk na jajnika i że trzeba go obserwować i po nowym roku mam się zgłosić do lekarza i zobaczyć jak to tam. Ale niepokoją mnie te plamienia. Mam duphaston 3x1 ale to już od początku ciąży. A teraz w 8 tyg jestem.
Ja miałam. Ponad tydzień brunatnych plamień. Też z maleństwem miałam wszystko w porządku. Pomogła mi dopiero luteina dwa razy dziennie i odpoczywanie w każdej wolnej chwili, choć tych zbyt dużo nie ma bo pracuję po 9-10 godzin dziennie.
 
Ja miałam. Ponad tydzień brunatnych plamień. Też z maleństwem miałam wszystko w porządku. Pomogła mi dopiero luteina dwa razy dziennie i odpoczywanie w każdej wolnej chwili, choć tych zbyt dużo nie ma bo pracuję po 9-10 godzin dziennie.


Kurcze mam nadzieję że mi też przejdzie. Również odpoczywam ile mogę, na szczęście mam zwolnienie. Więc mam trochę czasu na odpoczynek..
 
Dziewczyny - jestem już w domu. 4 lekarzy robiło mi usg. Na jajniku jest torbiel z ciałkiem żółtym po owulacji. Nie widzą nigdzie pęcherzyka ani w jajniku ani w jajowodzie ani w macicy. Beta wzrosło do 1480. Przy badaniu ginekologicznymginekologicznym lekarz stwierdził lekkie krwawienie, jakby miesiaczkowe. Moim zdaniem to po tym usg bo badali mnie masakrycznie mocno. Ostatecznie lekarz powiedział że może to być bardzo wczesna ciąża, albo zaczynam ronic bo krwawic zaczęłam albo pozamaciczna. Przepisał luteine, kazał w sobotę powtórzyć beta i we wtorek na badanie iść kolejne. Ulzylo mi trochę...
 
Kurcze mam nadzieję że mi też przejdzie. Również odpoczywam ile mogę, na szczęście mam zwolnienie. Więc mam trochę czasu na odpoczynek..
Mi przeszło równo po czterech dniach brania luteiny. Od tamtego momentu nic niepokojącego się nie dzieje. U Ciebie na pewno będzie podobnie. Ah, I najważniejsze :najbardziej pomógł mi spokój. Bo w pewnym momencie wizyty w toalecie i widok plamień kończył się bólem brzucha i stresem, a to na pewno nie pomagało. Teraz jestem już mądrzejsza i się nie stresuję tylko grzecznie czekam na wizytę u ginekolog i założenie karty ciąży. ;)
 
Mi przeszło równo po czterech dniach brania luteiny. Od tamtego momentu nic niepokojącego się nie dzieje. U Ciebie na pewno będzie podobnie. Ah, I najważniejsze :najbardziej pomógł mi spokój. Bo w pewnym momencie wizyty w toalecie i widok plamień kończył się bólem brzucha i stresem, a to na pewno nie pomagało. Teraz jestem już mądrzejsza i się nie stresuję tylko grzecznie czekam na wizytę u ginekolog i założenie karty ciąży. ;)


Wczoraj się właśnie tak przerazilam i zaczęłam histeryzowac. Dziś trochę spokojniejsze po wczorajszej wizycie ale zawsze jest ten niepokój.. Noo oby przeszło.
 
Wczoraj się właśnie tak przerazilam i zaczęłam histeryzowac. Dziś trochę spokojniejsze po wczorajszej wizycie ale zawsze jest ten niepokój.. Noo oby przeszło.
Przejdzie na pewno! Tylko spokojnie. Nie myśl o tym, odpoczywaj a najlepiej się czymś zajmij. Odkąd moje życie nie kręci się wokół ciąży żyje się mi lepiej. ;)
 
Przejdzie na pewno! Tylko spokojnie. Nie myśl o tym, odpoczywaj a najlepiej się czymś zajmij. Odkąd moje życie nie kręci się wokół ciąży żyje się mi lepiej. ;)




Hehe ja właśnie ciągle myślę o moim dzidziusiu i jakoś nie mogę przestać. Nie mam się za bardzo czym zająć, bo od pracy mam wolne. A w domu już wszystko porobione ;) ale będę się starać, dzięki za dobre rady ;)
 
Ja z kolei mam lekkie jasne uplawy. Zawsze nalezalam do kobiet o obfitej wydzielinie, jak to okreslil lekarz, szczegolnie w drugiej polowie cyklu no i teraz tez sie to dzieje. Niekiedy mam silne swedzenie waginy, pomaga na to "przymoczka" z rumianku ale musze o tym wspomniec na wizycie. Miewacie podobne dolegliwosci?
 
reklama
Witajcie Dziewczyny! Chetnie przylacze sie do rozmow :) 5 razy pozytywny test bo az nie dowierzalam. Pierwsza dzidzia i udalo sie przy 3-cim cyklu. Wedlug moich wyliczen termin na 29.08. Pierwsza wizyta u lekarza 10.01. Juz sie nie moge doczekac! Poki co z symptomow to tylko bieganie czesto na siusiu, delikatnie bolace piersi i od czasu do czasu delikatny bol jakby na okres.. wczesniej pobolewalo tylko z lewej strony a teraz tak od czasu do czasu delikatnie na dole. Macie podobne bole? Pozdrowienia, Agnieszka
 
Do góry