reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Maść majerankowa :)
Myślisz że to wystarczy ? :D

ckai9jcgjazlduyd.png
 
reklama
KatiNails na katar nie ma jakiegoś skutecznego lekarstwa tym bardziej w ciąży, olejek eukaliptusowy do wąchania pod kocyk jak masz możliwość i herbatka z cytryną no i maść majerankowa ale to bardziej żeby nie podrażniło ci nosa od wycierania i żebyś nie poszła z czerwonym kulfonem do ślubu
 
Myślisz że to wystarczy ? :D

ckai9jcgjazlduyd.png

Przed swietami mialam okropny katar, pani w aptece dala mi wode morska z firmy chyba ibuprom pisze ze mozna stosowac w ciazy i bylo o wiele lepiej, do tego robilam inchalacje z soli fizjologicznej, herbatka z cytryna i ja smarowalam pod nosem vickiem, jest mocniejszy a jak nie chcesz smarowac to rozpusc lyzeczke w goracej wodzie i wachaj
 
Dziewczyny, jestem na izbie przyjęć, po kolejnym badaniu usg, na którym nie widać pęcherzyka. Czekam na wynik bety. Lekarz, który robił mi badanie gdy go zapytałam powiedział, że przy tak niskiej becie podają meta (costam) nie zapamiętałam dokładnie. Jest tu ktoś kto miał co podawany? Jak długo trzeba zostać wtedy w szpitalu? A może wiecie gdzie mogę o tym poczytać ...?
 
Martakratka, trzymaj się! Najważniejsze, żeby teraz lekarze dobrze się tobą zajęli, żebyś niedługo mogła być w zdrowej, szczęśliwej ciąży.
 
reklama
Do góry