reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Hahaha nigdy się nie spodziewałam, ze będąc w ciąży będzie mi głupio korzystać z przywilejów widząc reakcje ludzi, to jest przerażajace ze dosyć ze nikt Cie nie puści to jeszcze jak już sie znajdzie jedna osoba to czujesz jakby mieli cie zlinczować :D
Ja stałam w banku ostatnio z 45 minut. Płakać mi się chciało na ból pleców ale nie skorzystałam z okienka pierwszeństwa. Jeszcze wszystkie kuracjuszki się wpychały przede mnie. Cały dzień byłam o nie zła.
Bo czasu mają cały dzień i siły żeby latać z patykami w te i spowrotem ale 3 minuty w banku nie poczekają tylko się bezczelnie pchają. W sklepach jest to samo..
 
reklama
Ja też dwójeczkę, ale jestem bojowo nastawiona co do porodu :D Ale pewnie czym będzie bliżej to większy stresik :p
Ja jestem coraz bliżej i chyba coraz mniej się boje. Na mnie działa odwrotnie :D
Już tak się boje o tą malutka po słowach lekarza , że chciałabym jak najszybciej urodzić (w terminie) nie wazne , w jakich bolach, byle by była przy mnie bezpieczna..
 
Śliczna ta sukienka :) to może i na mnie będzie dobra jak ty musiałas obcinać :)
Były inne fasony, kolory ?



Dziewczyny priv. Najlepiej zrobię jak po prostu tu nie odpisze nic. Widocznie lubicie się kłócic, napadać na jedną osoba jak zwykle. Ale nie musicie mieszać do tego dziewczyn sierpniowych. Bo zbulwersowane jesteście na mnie, chociaz nie sądzę, żebym robiła z siebie gwiazdę. Siedzicie u siebie na forum to róbcie zamieszanie wokół siebie. Bo w końcu i w grudniowych wam coś zacznie przeszkadzać.
W ulotce Lidla jest :* zerknij sobie :)
 
25 :) dlatego w kolejkach mnie nie przepuszczaja jeszcze :D teraz ich rozumiem

A ja to jestem wiele razy przepuszczana...
Aż sama w szoku jestem czy faktycznie ten brzuch jest aż tak wielki [emoji23]
Ostatnio w małym osiedlowym sklepie były w kolejce trzy osoby przede mną, stał facet na jednej ręce synek jakoś 2,5/3 lata,a w drugiej zakupy które mało się mu nie wysypywały a trzy razy próbował mnie namówić, żebym poszła przed nim. W aptece dwie kolejki, facet z kolejki obok zamiast podejść do kasy to mnie zawołał, żebym podeszła. I mogłabym tak mnóstwo przykładów podawać.
 
Kulki do mięśni Kegla :)
Może po nazwie skojarzysz :)
Robaki mogą się kochana zalęgnac jak są ich jajA w materacu. Czyli np na magazynie był źle przechowywany. Oczywiście tego nie sprawdzimy [emoji14] syn kończy żywot swojego łóżeczka - 4 lata go ma, parę razy zdarzyło się że mi się przesikał i nic się nie dzieje (oprócz tego że trzeba było czyścić [emoji23]). W maju zamawiam mu materac do większego łóżeczka :)
 
Myślę, że nie zaszkodzi. Kiedyś natknęłam się na art. o masażach krocza, które wykonuje się samemu właśnie żeby uelastycznić krocze aby uniknąć nacinania/pęknięcia. Nie wnikałam o i jak bo mnie temat sn nie dotyczy.

Ja jestem duża, przed ciążą miałam spory zapas sadła na brzuchu a i tak mi szybko brzuch wywaliło. Pewnie dlatego, że to 3cia ciąża i wszystko już tam jest pozmieniane. W kolejnej u ciebie też będzie szybciej widać;)
Też kwestia budowy miednicy. Możesz być 'większa' ale miednicę mieć węższa i dziecko tak długo się nie schowa :)
To jak ja , miednicę mam wąską i mi od samego początku rośnie kulka, tak jak Aleks, teraz Maja nie mieścili mi się 'w miednicy' i dziecko jest wypychane do przodu i robi się kulka :)
A co do wielkości brzucha na ten etap mogę powiedzieć ze mam takiej samej wielkości brzuszek co przy synu. Zobaczymy później [emoji23]
 
Ja dziś stałam w kauflandzie w kolejce na pół sklepu, czuje się dziwnie wszyscy się na mnie gapia, ja wiem ze jestem obserwowana a jeszcze nikt nigdy mnie nigdzie nie przepuścił :) No cóż zawsze mam faceta obok wiec zazwyczaj go po chwili zostawiam i idę sobie coś oglądać bo czuje się jak na celowniku :D
A moim zdaniem spokojnie powinnaś egzekwować swoje prawa. Jak nie teraz to kiedy ?:p
Tym bardziej że wydaje się że Kraków taki zacofany nie jest.. chociaż powiem Ci że moja kuzynka strasznie narzekała że w KRK nikt nie przypuszczał, a jeszcze jakby mogli to by Cię wzrokiem zjedli. W Rzeszowie to tak jakoś chyba inaczej trochę. Tzn znajdą się też głąby ale ogólnie jakoś strasznie narzekać nie mogę
 
reklama
:):):)


Wiesz, ja w piątek byłam w auchan, idę do kasy a tam mega kolejka. Ludzie udają, że nie widzą ale myślę sobie ok. W międzyczasie przyszła kasjerka otworzyć nową kasę i większość, która stałą przede mną leci do tej kasy a ta kasjerka mówi ,,najpierw zapraszam ta panią w ciąży'' czyli mnie:) myślałam, że mnie ludzie wzrokiem pożrą:biggrin2: ale miło mi było ze strony tej kasjerki.
Też tak raz w Bi1 miałam.
 
Do góry