reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Dziwnie Ci lekarze. Ja się pocieszam , że na tym 2d to na prawdę nic na tym etapie nie widać bo za dużo dziecko. Jedynie czekam na 3d 3 prenatalnego , może buzie pokaże :) na polowkowym wyszła jak małpka :D

I dobre przyszły ? Ja musiałam dać zeby poobcinać i obklejac tasiemka biała. Ślicznie wyszły. I wchodzą w szuflady. Czekam aż znajoma skończy całość i zacznę w końcu prac i prasować i układać :) a brudzą Ci się ? Bo białe są. Można je prać ? I co w nich trzymasz ? Na swoje bluzki nie są za małe ? :)


No bardzo duża byłaś :):) ale ważne ,że zdrowiutka :) a teraz chyba drobniutka jesteś nie ?:)

Szkoda , że tak opadają :( zaczniesz wyciągać , wkładać żeby małego ubrać i ci się rozwali wszystko :/ może kupisz lepiej sobie te pudełka co ja ? Chyba , że wygodnie Ci :) a jak byś wokół szuflady ułożyła kwadrat, i dopiero dopinala do tego kwadrata , żeby się trzymaly ? Nie wiem czy mnie zrozumiałaś :p

Ja mało jadłam :D jak mi się mega zachce :p dzisiaj mam ochotę i jutro zamówimy na pewno :) jaka to jest calzone ? Słyszałam ale chyba takiej u nas nie ma :hmm::huh:
Co do przegródek, jak wyjme 1-2 rzeczy to się nie rozwala :) to sie z resztą w ogóle nie rozwala, tylko nie jest idealnie prościutkie :)
 
reklama
Nie mogę spac [emoji33] chyba przez tą pełnie :/ co do balonika to chodzę na szkole rodzenia i tam położna mówiła ze to świetny sposób na ćwiczenie krocza, tylko mówiła żeby zacząć od masażu 'recznego' [emoji3] jeśli to sie poczuje to pójdzie z balonikiem :) sama będę próbować :)
 
Nie no jasne, wiesz jak będę już kupować w sklepie jeszcze obczaję, zobaczę co powie sprzedawca i może zmienię zdanie:) przez 6lat mogło się wiele zmienić.

Wiem co to są kulki kegla ale jakoś tego nie skojarzyłam:) zmyliła mnie chyba ta pompka;)
No mi Panie w sklepie odradzały w kazym sklepie, bo na początku chciała. Kokos-gryka dlatego pytam :)
Potem chciałam kokos ale ostatecznie piankę. Ale może są jeszcze jakieś inne. Zobacze co kupują dziewczyny :) sama się mało znam na tych materacach :oops:
 
Moja małą w końcu zmieniła pozycję. Do tej pory była ułożona poprzecznie, ruchy czułam w kroczu. Teraz czuję kopniaki w okolicy pępka o wiele przyjemniejsze uczucie niż kopanie mnie po kroczu:biggrin2:
To już pewnie główka w dół ❤️ moja się nie chce odwrócić spowrotem i lezy pupa w dół :( coś czuję , że już nie zmieni pozycji.
A jak samodzielnie do końca się nie ruszy to będą ja próbować jakoś odwracać ? Czy odrazu decyzja o cesarce ?
 
Ja dziś stałam w kauflandzie w kolejce na pół sklepu, czuje się dziwnie wszyscy się na mnie gapia, ja wiem ze jestem obserwowana a jeszcze nikt nigdy mnie nigdzie nie przepuścił :) No cóż zawsze mam faceta obok wiec zazwyczaj go po chwili zostawiam i idę sobie coś oglądać bo czuje się jak na celowniku :D
Ludzie dziwnie reagują na brzuch. Też to zauwazylam, patrzą zawsze na mnie, na brzuch i na mnie. Moze im się podobają ciazowe :D
 
reklama
Do góry