reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Ja ekspertem nie jestem, gin mi mówił, że beta prawidłowo ma się podwajać co dwa dni. Więc wg jego norm się mieszczę, co mnie wystarczająco uspokaja


8une3e3kboxodwaq.png
Ja też żaden ekspert, tylko wiele razy tak czytalam. Nie wiem czy dobrze spojrzalam mialas bete 243 potem 566? To przyrost wg kalkulatora masz superrrr wysoki
 
reklama
Oby i u mnie taki byl :) ale jesli przy pierwszych wynikach bedzie w normie to chyba juz to dobry znak?


Każdy przyrost to dobry znak :) różnie jest u każdej z nas, ale generalnie chodzi o to aby roslo przynajmniej na tym poziomie minimalnym o ktorym mowa. Ja w pierwszej ciąży gdy obumarla to wtedy odrazu mialam zla bete, lekarz kazal sprawdzic jak na usg bylo nie zaciekawie i byla ponad 41 tys, a potem 42 Tys. ponad także bez wątpliwości, przyrost nijaki. Smutno tylko bylo potem robić bete kilka razy, żeby sprawdzać czy spada ale cóż.. teraz musi być dobrze !
 
Każdy przyrost to dobry znak :) różnie jest u każdej z nas, ale generalnie chodzi o to aby roslo przynajmniej na tym poziomie minimalnym o ktorym mowa. Ja w pierwszej ciąży gdy obumarla to wtedy odrazu mialam zla bete, lekarz kazal sprawdzic jak na usg bylo nie zaciekawie i byla ponad 41 tys, a potem 42 Tys. ponad także bez wątpliwości, przyrost nijaki. Smutno tylko bylo potem robić bete kilka razy, żeby sprawdzać czy spada ale cóż.. teraz musi być dobrze !

Ja tez mialam obumarla przez to sie teraz bardzo boje, ale jak z ta beta dokladnie to nie pamietam, wiem tylko ze spadla i to bardzo duzo ale wtedy krwawilam i serduszko nie bilo.
 
reklama
Do góry