reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Jestem w domku już po wizycie i zakupach :D Z dzidzią wszystko dobrze, waży 395g i nadal jest dziewczynką. Odebrałam wyniki wczorajszych badań. Wyniki krzywej cukrowej prawidłowe, niestety mam niedobór żelaza :( Muszę postarać się żeby mocno poprawić morfologie bo po pierwszym porodzie skończyłam z nią na poziomie 6 i miałam mieć przetaczaną krew.

Co do wiosny, w Bydgoszczy nadal jej nie ma:(:(
 
reklama
W Krakowie jest:) w miarę ciepło słońce co jakiś czas wychodzi zza chmurek:)

Ale się śmiałam sama do siebie jak czytałam odpowiedzi o pielęgnacji chłopaka hahaha. Co to napletek i stulejka:) muszę chyba męża spytać on to chyba powinienem wiedzieć:)
Najwyżej chłopaczków będą mężowie pielęgnować :D

[emoji64]02.08.2018[emoji64]

p19u43r85mf3dc6h.png
 
Jestem w domku już po wizycie i zakupach :D Z dzidzią wszystko dobrze, waży 395g i nadal jest dziewczynką. Odebrałam wyniki wczorajszych badań. Wyniki krzywej cukrowej prawidłowe, niestety mam niedobór żelaza :( Muszę postarać się żeby mocno poprawić morfologie bo po pierwszym porodzie skończyłam z nią na poziomie 6 i miałam mieć przetaczaną krew.

Co do wiosny, w Bydgoszczy nadal jej nie ma:(:(
Ale masz dużą dzidzię :D gratki :)

[emoji64]02.08.2018[emoji64]

p19u43r85mf3dc6h.png
 
Jestem w domku już po wizycie i zakupach :D Z dzidzią wszystko dobrze, waży 395g i nadal jest dziewczynką. Odebrałam wyniki wczorajszych badań. Wyniki krzywej cukrowej prawidłowe, niestety mam niedobór żelaza :( Muszę postarać się żeby mocno poprawić morfologie bo po pierwszym porodzie skończyłam z nią na poziomie 6 i miałam mieć przetaczaną krew.

Co do wiosny, w Bydgoszczy nadal jej nie ma:(:(
No to super, że dzidzia rośnie i wszystko dobrze[emoji4]
Najwyżej chłopaczków będą mężowie pielęgnować :D

[emoji64]02.08.2018[emoji64]

p19u43r85mf3dc6h.png
Jestem za![emoji16]
Ale mnie sie nudzi... zrobilam dwa placki,sernik i kruszawca na agrescie.. do tego sernik na zimno w kubeczkach ,smak jagodowy.. :D wczoraj zrobilam leczo z cukinii i boczku.. :D
Ej... podziel się[emoji16] kto to zje[emoji16][emoji16]

16uds65gf2i39h6o.png


[emoji173]10.08.2018[emoji173]
 
reklama
Mamusie, szukacie wiosny! Ona jest u mnie [emoji5]
1521815252-3dd983b13ae300da-aaaaaa.jpeg

Dwa tygodnie temu nacięłam gałązki na palmy i wyszło mi tylko 8 listków [emoji17] a zawsze całe gałązki były już rozkwitnięte. No cóż, w tym roku palma będzie bez listków [emoji14]


Nie patrzcie tylko na brudne okna. Będziemy po świętach wymieniać parapet i wtedy je umyje [emoji12]

20 sierpnia 2018
 
Do góry