reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Mamusie, szukacie wiosny! Ona jest u mnie [emoji5]
1521815252-3dd983b13ae300da-aaaaaa.jpeg

Dwa tygodnie temu nacięłam gałązki na palmy i wyszło mi tylko 8 listków [emoji17] a zawsze całe gałązki były już rozkwitnięte. No cóż, w tym roku palma będzie bez listków [emoji14]


Nie patrzcie tylko na brudne okna. Będziemy po świętach wymieniać parapet i wtedy je umyje [emoji12]

20 sierpnia 2018
Nie myj okien ;) niby glupie ale moze cos faktycznie sie stac.. ja powiedzialam ze umyje okna i wypiore firany jak urodze a tak niech sa brudne z zewnatrz wisi mi to :D
 
reklama
Mamusie, szukacie wiosny! Ona jest u mnie [emoji5]
1521815252-3dd983b13ae300da-aaaaaa.jpeg

Dwa tygodnie temu nacięłam gałązki na palmy i wyszło mi tylko 8 listków [emoji17] a zawsze całe gałązki były już rozkwitnięte. No cóż, w tym roku palma będzie bez listków [emoji14]


Nie patrzcie tylko na brudne okna. Będziemy po świętach wymieniać parapet i wtedy je umyje [emoji12]

20 sierpnia 2018
Ty moich okien nie widziałaś[emoji23][emoji23][emoji23] Mąż się za nie zabiera drugi dzień. Rano jak pije kawę to mówi że musi się psychicznie przygotować [emoji23] Mieszkamy przy głównej ulicy i w dolinie więc jest czarno[emoji106]

16uds65gf2i39h6o.png


[emoji173]10.08.2018[emoji173]
 
Ty moich okien nie widziałaś[emoji23][emoji23][emoji23] Mąż się za nie zabiera drugi dzień. Rano jak pije kawę to mówi że musi się psychicznie przygotować [emoji23] Mieszkamy przy głównej ulicy i w dolinie więc jest czarno[emoji106]

16uds65gf2i39h6o.png


[emoji173]10.08.2018[emoji173]
Moj mial firane zawiesic nowa bo remontowalismy korytarz,a zeby powiesic firane trzeba wejsc po drabinie bo jest tam ok 5 m,mowie ze nie tak itd i sila rzeczy sama musialam na drabine wejsc i ja powiesic :D a do tego zaslonki z nitek ,jego juz to przeroslo :D
 
Ja nie jestem i nigdy nie będę perfekcyjna panią domu. Jak będę się czuła na siłach to okna umyje. Mój chciał swoją mamę poprosić ale ja nie lubię jak ktoś paleta mi się po domu czy to moja mama czy tesciowa. Jak ja nie umyje albo mój to okna na święta umyte nie będą.

Napisane na GT-N7100 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moj mial firane zawiesic nowa bo remontowalismy korytarz,a zeby powiesic firane trzeba wejsc po drabinie bo jest tam ok 5 m,mowie ze nie tak itd i sila rzeczy sama musialam na drabine wejsc i ja powiesic :D a do tego zaslonki z nitek ,jego juz to przeroslo :D
Haha tak to już jest[emoji16] U mnie na szczęście nie ma żadnych firanek[emoji16]

16uds65gf2i39h6o.png


[emoji173]10.08.2018[emoji173]
 
Hej :) mam jedno pytanie :) widział ktoś wiosnę? bo podobno miała przyjść a nie wiem gdzieś zaginęła :-( :( :-D

Wczoraj widziałam krokusy :D

W Krakowie jest:) w miarę ciepło słońce co jakiś czas wychodzi zza chmurek:)

Ale się śmiałam sama do siebie jak czytałam odpowiedzi o pielęgnacji chłopaka hahaha. Co to napletek i stulejka:) muszę chyba męża spytać on to chyba powinienem wiedzieć:)

Jakbyście widziały spojrzenie mojego starszego syna, jak się go zapytałam czy myje swój interes i odciąga napletek, bezcenne.

A co do sprzątania, ja jestem bałaganiarz z wyboru... Mam pedantyczną mamę, teraz jej troszkę przeszło, nie ma tyle siły na sprzątanie, ale kiedyś.... nie było spania w weekendy do 8 czy 9, nie, trzeba było wstać razem z nią. I do sprzątania: mycie wanny, umywalki, kibla, zlewu, podłogi, kurze na szafach, pod szafami, za szafami (to raz w miesiącu)... odkurzanie, wynoszenie śmieci, mycie garów, kuchenki, szafek w kuchni, itp, itd... co 3-4 miesiące przemeblowanie, że się brzydko wyrażę pierdylca można było dostać. Ona jak wstawała, to w jednym oku miała zmiotkę a w drugim szufelkę :D Ja z kolei sprzątam tak żebym nie musiała się wstydzić jak przyjdą niespodziewani goście i nie musiała przepraszać za bałagan :p

Okna na szczęście mam niskie, to sobie umyję... jak mi mężu karnisz powiesi i jak będzie ciepło, a co :p
 
Ja nie jestem i nigdy nie będę perfekcyjna panią domu. Jak będę się czuła na siłach to okna umyje. Mój chciał swoją mamę poprosić ale ja nie lubię jak ktoś paleta mi się po domu czy to moja mama czy tesciowa. Jak ja nie umyje albo mój to okna na święta umyte nie będą.

Napisane na GT-N7100 w aplikacji Forum BabyBoom
Jestem jak najbardziej za ;) tez nie lubie jak ktos cos za mnie robi ;)
 
Wczoraj widziałam krokusy :D



Jakbyście widziały spojrzenie mojego starszego syna, jak się go zapytałam czy myje swój interes i odciąga napletek, bezcenne.

A co do sprzątania, ja jestem bałaganiarz z wyboru... Mam pedantyczną mamę, teraz jej troszkę przeszło, nie ma tyle siły na sprzątanie, ale kiedyś.... nie było spania w weekendy do 8 czy 9, nie, trzeba było wstać razem z nią. I do sprzątania: mycie wanny, umywalki, kibla, zlewu, podłogi, kurze na szafach, pod szafami, za szafami (to raz w miesiącu)... odkurzanie, wynoszenie śmieci, mycie garów, kuchenki, szafek w kuchni, itp, itd... co 3-4 miesiące przemeblowanie, że się brzydko wyrażę pierdylca można było dostać. Ona jak wstawała, to w jednym oku miała zmiotkę a w drugim szufelkę :D Ja z kolei sprzątam tak żebym nie musiała się wstydzić jak przyjdą niespodziewani goście i nie musiała przepraszać za bałagan :p

Okna na szczęście mam niskie, to sobie umyję... jak mi mężu karnisz powiesi i jak będzie ciepło, a co :p
Hyhyhy co do spr,atania to moja tesciowa jest taka hyhyhy kobieta stale sprzata.. dobrze ze nie mi :D
 
reklama
Mi okna umyła teściowa w sobotę jak była.

Luiza, moja mam też niestety taka jest. Ma 53 lata wiec jeszcze daje radę ale nie wiem jak to będzie dalej. Zazdrościłam zawsze koleżankom, że w sobotę śpią do południa a ja z moją mamą od rana sprzątałyśmy dom. Podobnie jak ty sprzątam tyle ile muszę. Lubię czysto wiec jak mam czas to sprzątam a jak nie to tyle o ile hehe
 
Do góry