reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Mogłam jej tak powiedzieć, ale ja nie z tych kłótliwych. Pójdę prywatnie i nie będę prosić niczyjej łaski... przynajmniej nerwów nie będę sobie i Maluszkowi psuła ;)



20 sierpnia 2018
Wiesz ja niby tez nie z tych klotliwych ale moja praca nauczyla mnie jednego.. chamstwem na chamstwo..
 
reklama
@KatiNails , @madziula92 zycze Wam szybkiego powrotu do zdrowia :*
@GorzkaPomarańcza. Sama Ci sie cera unormowala czy cos zrobilas? Ja caly czas jestem na luteinie i tak sie czasem zastanawiam czy to nie przez to ze lekarz wciaz jeszcze kaze mi sie faszerowac tymi hormonami moja cera wciaz jest w tak paskudnym stanie..
Dzięki wielkie ;) mam nadzieję że do świąt mi przejdzie ;)

Napisane na ASUS_X008D w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mówiłam coś ze dochodzę do siebie ? Od wczoraj wieczorem straciłam głos. Właśnie wróciłam od lekarza - antybiotyk. I dostałam jeszcze lekki opitol że jak następnym razem złapie mnie infekcja mam nie zwlekać bo się w domu dokuruje tylko od razu przychodzić żeby na patologii ciąży nie wylądowała.

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Biedna, znowu coś. Ale teraz po antybiotyku Ci pewnie już szybko przejdzie :)

[emoji64]02.08.2018[emoji64]

p19u43r85mf3dc6h.png
 
Z racji tego ze nigdy nie mialam zadnych alergii w ogole o tym nie pomyslalam. Chyba zapisze sie do dermatologa i zobacze co mi powie..
Też byłabym za tym żebyś sprawdziła czy nie masz alergii. Ja na początku ciąży miała okropną cerę, po odstawieniu paru rzeczy jedzeniowych i zmianie kremu okazało się że teraz jest super[emoji4]

16uds65gf2i39h6o.png


[emoji173]10.08.2018[emoji173]
 
Hej :) mam jedno pytanie :) widział ktoś wiosnę? bo podobno miała przyjść a nie wiem gdzieś zaginęła :-( :( :-D
W Krakowie jest:) w miarę ciepło słońce co jakiś czas wychodzi zza chmurek:)

Ale się śmiałam sama do siebie jak czytałam odpowiedzi o pielęgnacji chłopaka hahaha. Co to napletek i stulejka:) muszę chyba męża spytać on to chyba powinienem wiedzieć:)
 
reklama
Ja, odpukać w niemalowane, na razie mam spokój z cera. Ale w pierwszym trymestrze, na początku drugiego to masakra!!
@GorzkaPomarańcza u mnie jak wyjdzie słońce to się piegi pokażą. Ale akurat nie mam z nimi problemu. Podobno dodają mi urody [emoji12] a Ty masz jakieś przebarwienia czy jakieś zmiany?



20 sierpnia 2018
 
Do góry