reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Ja jestem w 20 tyg drugiej ciąży i tez w zasadzie nie czuje ruchów
Czasem...cos poczuje ale jest to tak delikatne ze nie jestem pewna
Mam łożysko na przedniej ścianie ale nie wiem jak długo mogę to tym tłumaczyć
 
reklama
@kasiamikosz to super ze dzidzia zdrowa[emoji5]Pewnie ze lepiej chuchac na zimne niz pozniej zalowac.Aa i polowkowe juz mialas ja dopiero 30 marca .Ogolnie jak sie czujesz? Bo mnie dopada ostatnio spanie dosc czesto.

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
Tak, 19+5 dzisiaj. A no szczerze mówiąc mam częstsze drzemki popołudniu, a później w nocy mam problem z zasypianiem. Czasami z nudów w dzień przysypiam. No, ale staram się wyjść na zewnątrz, jak jest ładna pogoda, a nie kisić się w domu :)
 
Cześć dziewczyny :) może mnie jeszcze pamiętacie. Nie mam dostępu do zamkniętego wątku, więc postanowiłam napisać tutaj. Byłam sierpniówką, bardzo cieszyłam się na tę ciąże, niestety los zadecydował inaczej i w 10tyg poroniłam. W lutym dostałam @ po łyżeczkowaniu, w 16dc poszliśmy na wizytę, żeby sprawdzić czy wszystko jest ok w środku, okazało się, że endo idealnie 11mm i pęcherzyk 21mm na granicy pęknięcia. Lekarz kazał się starać, bo nie widział żadnych przeciwskazań. Wczoraj mialam termin @ i na teście zobaczyłam drugą kreskę, była delikatna, ale nie tak żeby pod światło trzeba było ją oglądać. Dziś pojechaliśmy na betę i wynosi 220,9 ... chyba się udało :)
Ojej gratulacje, szybciutko wam się udało :)
 
Witam,
Ja rowniez dawno nie pisałam, ale dwójka Psotow, praca i codzienne obowiązki pozostawiają mało czasu na forum.
DigitalGirl, pamietam cie :) . Serdeczne gratulacje i zycze spokojnej, donoszonej ciazy!
Nasia, przykro mi :(
Luska1979, gratuluje synka! Dziewczyny pewnie oszaleją na punkcie brata ;)

Co do ruchów, to tak jak juz dziewczyny pisały; w pierwszej ciazy sa odczuwalne około 20 tygodnia albo pozniej. Ja w obecnej ciazy poczułam miedzy 15 a 16 tygodniem, ale to moja trzecia ciąża. Teraz czuje nawet przez sen w nocy ;).
Na dostanie sie na wątek zamknięty nie licze, bo jednak z systematycznością pisania jest u mnie na bakier przez prace i duzo zajęć, ale pozdrawiam wszystkie sierpniowki!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas w porzadku, rośniemy ;P .
Tak jak sie spodziewałam mam po raz trzeci cukrzyce ciazowa, ale kolejny raz udaje mi sie byc na samej diecie, bez konieczności brania insuliny. Juz sie przyzwyczaiłam do zdrowszego i regularnego jedzenia i nawet sie ciesze, bo waga prawie stoi w miejscu a to juz prawie połowa ciazy.
Poza tym tak jak pisałam, sa dni , ze wieczorem padam na nos i nie pamietam jak mam na imie. Ten tydzien mam dosyc luźny, ale przyszły mam prawie cały zawalony praca i dodatkowo wizytami lekarskimi ( moimi i dzieci).
Przez to, ze moja ciąża zalicza sie teraz do ciąż wysokiego ryzyka wizyte mam co tydzien ( w kazdy czwartek).
Miałam tez robione badania genetyczne z krwi ( ze wzgledu na wiek), mam nadzieje, ze za dwa dni dowiem sie wyniku.
W skrócie tyle :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Też macie takie problemy z zaparciami i wzdeciami po jedzeniu? Ja mam szczególnie wieczorem [emoji30] Czuje sie taka pełna, brzuch boli jakby miał zaraz pęknąć [emoji31]

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny jeszcze jedno pytanie.. bo przeglądam forum i znalazłam gdzieś wypowiedź, że TSH w ciąży powinno wynosić poniżej 2. Mi na badaniach 17 stycznia wynosiło 2.96... gin przepisal mi Euthyrox 25. Ostatnie badania 12 marca wskazały TSH 3.18.. gin zwiększył mi dawke na 37.. w końcu nie wiem czy on się pomylił czy ja tu czegoś nie rozumiem?[emoji54] Może mi to ktoś jakoś sensownie wytłumaczyć? Jakie są wasze wyniki TSH?

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry