reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Jak bylam w pierwszej ciazy czytalam gazety dla przyszlej mamy. Ile ja przez te gazety niepotrzebnych rzeczy nakupowalam hehe. A czytajac to wszystko takie wazne sie wydawalo.
 
reklama
A właśnie gratuluję wczorajszych udanych wizyt i tych trochę mniej jak m.innymi GuaRaNy ps.następna wizyta będzie lepsza
Z kolei wszystkim wizytującym dzisiaj ,samych super wiadomości
 
@luska1979 tak. Mąż dziś 31 kończy:)) to w sumie 10 lat różnicy między nimi ;-) czekamy na wieści od Ciebie i pozostałych wizytujacych dziś. :) oby były same dobre wieści. A mnie dziś podbrzusza kluje i nie wiem od czego.. rozmawiałam z przyjaciółką to mnie nastraszyla, że jak ja tak bolało to jej się szyjka skracala i pewnie mam to samo :/

p19udqk3ohjsffpu.png
 
@luska1979 tak. Mąż dziś 31 kończy:)) to w sumie 10 lat różnicy między nimi ;-) czekamy na wieści od Ciebie i pozostałych wizytujacych dziś. :) oby były same dobre wieści. A mnie dziś podbrzusza kluje i nie wiem od czego.. rozmawiałam z przyjaciółką to mnie nastraszyla, że jak ja tak bolało to jej się szyjka skracala i pewnie mam to samo :/

p19udqk3ohjsffpu.png
No co ty nie słuchaj takich rzeczy ;-) ;) to mogą być równie dobrze bakterie w moczu,wtedy podbrzusze też kłuje:sorry2:
jak u Ciebie z moczem wszystko w porządku?
 
Jezuuu czekam pod gabinetem i aż mi niedobrze z nerwów! ;)

@Emikaaa no tak właśnie mi się wydawało że kiedyś pisałaś że masz ze mną aż jak potem napisałaś że w czwartek to zadzw do przychodni zapytac kiedy ja mam bo nie byłam pewna ;)



p19uflw1jarcljhd.png

Jak człowiek siedzi w domu to traci rachubę czasu :) czasem muszę sie chwile zastanowić jaki mamy dzień tygodnia :)

Mam nadzieje ze na wizycie wszystko ok, bo to juz chyba po:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka ja tez słabo spałam, może dlatego ze myslalam o Adeline, i o mojej znajomej z bylej pracy tak narozrabiala... I do tego pogoda. Chociaz ja mam tak że jak wieje, leje albo sa burze to śpię jak zabita. Glowa tez mnie boli ale postaram sie obejść bez tabletki.
Co do obiadu to ja chyba zrobie sobie wolne, guseppe siedzi w zamrażarce. Wczoraj mieliśmy jeszcze pomidorowa i kurczaka z warzywami wiec tez mialam wolne od gotowania. Za to jutro mam w planach barszcz czerwony, tak dawno nie jadlam...

Truskaweczka oby szybko wam ten notariusz poszedl. Czasem tak jest ze nie ma z kim dziecka zostawic.

Marii juz pewnie po wizycie, czekamy na relacje :)
 
@dzag82 u mnie na żywo Tymka nie spotkałam :) ale tu na forum często sie przewija gdzieś :) za to wokół nas mieszkają same Kacpry ?:) Kacperowie ? O! Kacperki :)

@luska1979 czekamy na dobre wiesci od Ciebie!

A ja właśnie dorwalam sie do laysow solonych... Bony jak mi smakują :) niech żyje zdrowa żywność !;);) za chwile będę żałować pewnie ze tyle zjadłam ale póki co cieszę sie chwila ;):):)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzień dobry,
Ale dzisiaj wiało w nocy, zreszta nadal wieje.
Ale juz Pt, weekendu początek, a to juz prawie jak nowy tydzień :) kolejny tydzień :)

@kemyt witamy :)

U mnie po wczorajszej wizycie kolejne potwierdzenie ze siusiorek. Ogólnie wszystko ok, mam odstawić luteinę. Wyniki badan w normach. Kolejna wizyta za 4 tyg.

@marii19 ja miałam wizytować z Tobą :) ale byłam pewna ze 24 to czwartek :) bo ja zawsze w czwartki mam wiZyty. Wiec trzymam kciuki za same dobre info i Usg !:)

Do dziewczyn z Warszawy i okolic a myślałyscie o szpitalu na Starynkiewicza? Tam pracuje tez Mamaginekolog. Mam stamtąd lekarza i mimo iż chciałam bardzo na Żelazna to zastanawiam sie czy pchać sie tam, czy nie odeślą bo tam zawsze noc dzień tłumy na IP.

Wogole zauważyłam ze dużo Tymkow jakoś ostatnio wkoło tutaj :) Hm a myslalam ze to takie ładne mało znane oblegane imię :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom


Jako mama Tymka. Zdadzam się też byłam przekonana o oryginalności twgo imienia :-D
 
Do góry